Какви витамини давате и от кога почвате

  • 14 753
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 379
Пробвах Умкалор миналата зима, когато детето ми още в зачатък се беше разсополивило.
Пробвах го и за мен, пак така. Нищо не помогна.

# 31
  • Мнения: 46
Пробвах Умкалор миналата зима, когато детето ми още в зачатък се беше разсополивило.
Пробвах го и за мен, пак така. Нищо не помогна.



Това за пореден път ме навежда на мисълта, че всеки организъм има различна степен на развитие на имунната защита, при едни е по-силна, при други по-слаба... При вас явно мушкатото не е подействало  Wink

# 32
  • Мнения: 15 379
Добра ни е имунната защита, по-скоро при него да речем влияят други неща. Хомеопатията е неговото спасение. Тонзилотрен+Енгистол го спасиха в критична ситуация, защото детето си беше за АБ.

# 33
  • София
  • Мнения: 43 833
Пробвах Умкалор миналата зима, когато детето ми още в зачатък се беше разсополивило.
Пробвах го и за мен, пак така. Нищо не помогна.



Това за пореден път ме навежда на мисълта, че всеки организъм има различна степен на развитие на имунната защита, при едни е по-силна, при други по-слаба... При вас явно мушкатото не е подействало  Wink

по-точно всеки организъм реагира различно..при едни действа добре едно, при други - друго.

# 34
  • Мнения: 57
Пробвах Умкалор миналата зима, когато детето ми още в зачатък се беше разсополивило.
Пробвах го и за мен, пак така. Нищо не помогна.



Това за пореден път ме навежда на мисълта, че всеки организъм има различна степен на развитие на имунната защита, при едни е по-силна, при други по-слаба... При вас явно мушкатото не е подействало  Wink

по-точно всеки организъм реагира различно..при едни действа добре едно, при други - друго.

Напълно съгласна с Angel Dust  newsm10

# 35
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Откакто говорих с един познат аптекар не си хвърлям парите на вятъра за както той се изрази "сладки сиропчета", а всеки ден в менюто на децата има пресни плодове, а когато това е възможно и имат желание и зеленчуци. Както той ми каза може да намериш витамин само в ампулите от Вит Ц и то малко след отваряне, че изветрявал.

# 36
  • Мнения: 3 932
Синтетични витаmини даваm саmо ако забележа, че вървиm къm разболяване. Иначе гледаm да неблегна на сезонните.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 975
Давала съм Д-р Тайс 2 пъти по 1 шише изпиваше,между тях почивка разбира се.При първия прием мислех,че има ефект,при вториа - НИКАКЪВ,явно при първия е било случайност.Плодове колкото може повече и това е.Витамин Ц давам само ако ме притеснява,че може да се разболее.

# 38
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
аз купих вчера цитросепт джуниър - пък ще видим - мисля тази зима с него да пробвам

# 39
  • Мнения: 52
Ние сме болни и й взех Саностол сироп , а какво мислите за Марсианци от кога се дават , колко дълго и добри ли са newsm78

# 40
  • Несебър
  • Мнения: 195
Ние сме болни и й взех Саностол сироп , а какво мислите за Марсианци от кога се дават , колко дълго и добри ли са newsm78
Марсианци се дават над годинка.Аз давам от скоро,но чувам добри отзиви за него.

# 41
  • Мнения: 52
Ние сме болни и й взех Саностол сироп , а какво мислите за Марсианци от кога се дават , колко дълго и добри ли са newsm78
Марсианци се дават над годинка.Аз давам от скоро,но чувам добри отзиви за него.
малката е на годнка и 5 месеца и затова питам и аз съм чувала добри отзиви , но незнам колко дълго се дават прави ли се почивка и кое е по-добре сиропа или хапчетата.

# 42
  • Несебър
  • Мнения: 195
Ние сме болни и й взех Саностол сироп , а какво мислите за Марсианци от кога се дават , колко дълго и добри ли са newsm78
Марсианци се дават над годинка.Аз давам от скоро,но чувам добри отзиви за него.
малката е на годнка и 5 месеца и затова питам и аз съм чувала добри отзиви , но незнам колко дълго се дават прави ли се почивка и кое е по-добре сиропа или хапчетата.
В такъв случай можеш спокойно да и даваш,но най-добре е първо да се консултираш с педиатъра.Нашата педиатърка ни беше казала,че е най-добре есенно-зимния сезон да се дава само.

# 43
  • Мнения: 943
Ние сме болни и й взех Саностол сироп , а какво мислите за Марсианци от кога се дават , колко дълго и добри ли са newsm78
Марсианци се дават над годинка.Аз давам от скоро,но чувам добри отзиви за него.
малката е на годнка и 5 месеца и затова питам и аз съм чувала добри отзиви , но незнам колко дълго се дават прави ли се почивка и кое е по-добре сиропа или хапчетата.
В такъв случай можеш спокойно да и даваш,но най-добре е първо да се консултираш с педиатъра.Нашата педиатърка ни беше казала,че е най-добре есенно-зимния сезон да се дава само.
Уф ако е като моята педка която все ми вика "ела в кабинета да се разберем"а пред него 100 човека и се отказвам , то ще вземе да се зарази детето там от толкова болни и сама си взех витамините за малката , но и мен ме интересува малко повече инфо за Марсианците

# 44
  • Мнения: 249
Синтетични витамини не давам.Ако тръгне да се разболява детето му давам ампула витамин С.Иначе витамините ги приема в естествен вид от плодове и зеленчуци.

Общи условия

Активация на акаунт