Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 септ. 2004, 16:36 ч.

Д-р Савова, Д-р Манчев - Св. София?

• 1 025
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
Момичета,
някой има ли опит с Д-р Савова или Д-р Манчев от Св. София? Общо взето се колебая между двамата?

Благодаря ви предварително за мненията!!

# 1
  • София
Аз ходя на ЖК при доктор Савова. От около 2 години тя е мой гинеколог и имам много положително мнение. Мисля, и живот и здраве, да раждам при нея!

# 2
  • Веган-аболиционист
Раждах при нея, никакви оплаквания. Много беше внимателна и грижовна.

# 3
  • София
Момичето, с което бяхме в една стая след раждането,  беше избрала Савова да и води раждането. Сподели, че не помогнала толкова докторката колкото акушерката, която е била в екипа на Савова. Тя беше много доволна от въпросната акушерка, твърдеше, че заради нея е родила без нито един шев...

# 4
  • тук-там
А има ли някой впечатления от д-р Златева (от същата болница)?

# 5
  • Sofia
Силвия Савова? YES!!  Познавам я от години, макар и покрай други съвсем обичайни женски проблемчета Simple Smile Чувала съм много добри неща за нея, тя самата е страшно обаятелен и внимателен човек и лекар! радвам се че виждам и тук положителни отзиви за нея, защото тъкмо при нея мислех да отида сега след като вече съм бременна! Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт