Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля, даите мнение за УНГ отделението в транспортна болница.Работи ли със здравната каса?Към кого да се обърнеме там? newsm78
Цитирай

София

работи със здр.каса,д-р Френгов е добър(не че другите не са,но за него знам)
Цитирай

Благодаря, ние посетихме др. Френгов и останах с много добри впечатления от него.Беше много внимателен и ни обясни всичко много подробно.
Цитирай

Доктор Френгов опрерира сливиците на сина ми.Много съм доволна от него-абсолютно бепроблемна операция,след която детето се събуди като от сън-без да усеща болка и без да има някакви лоши спомени.Бяха ме наплашили,че трябва да яде няколко дена само каши,докато зарастне раната,но се оказа,че не е така,просто нямаше никакви болки.Много съм му благодарна.
Цитирай

София

Благодаря, ние посетихме др. Френгов и останах с много добри впечатления от него.Беше много внимателен и ни обясни всичко много подробно.
Very Happy
Доктор Френгов опрерира сливиците на сина ми.Много съм доволна от него-абсолютно бепроблемна операция,след която детето се събуди като от сън-без да усеща болка и без да има някакви лоши спомени.Бяха ме наплашили,че трябва да яде няколко дена само каши,докато зарастне раната,но се оказа,че не е така,просто нямаше никакви болки.Много съм му благодарна.
Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.