Как се къпете?

  • 4 175
  • 27
  •   1
Отговори
Намерих ето това и някои от точките изпълнявам точно така, а Вие?

КАК СЕ КЪПЕ МЪЖЪТ
1. Съблича дрехите си, докато седи на леглото в спалнята и ги оставя на купчина на пода.
2. Отива гол до банята. Ако по пътя срещне жена си, размахва кренвирша само и само да чуе от нея:
Их, бе значииии...!
3. Оглежда мъжествената си физика в огледалото, гълта корема, за да види дали ще изпъкнат перките (не). Възхищава се от размера на кренвирша пред огледалото, докато се почесва отзад.
4. Влиза под душа.
5. Не се оглежда за балсами и маски. Просто не използва такива.
6. Измива лицето си.
7. Измива мишниците си.
8. Изсеква се в ръка и я измива под струята.
9. Изпърдява се мощно, за да се изкефи на акустиката в банята.
10. Повечето време отделя, за да мие старателно доказателството за своята мъжественост.
11. Измива задните си части, като оставя къдрави косми по сапуна.
12. Сапунисва косата си. Не използва балсам.
13. Прави си пънкарска прическа с насапунисаната коса.
14. Хили се пред огледалото на резултата.
15. Доволен се изпикава под душа.
16. Изплаква се и излиза, като не обръща внимание, че мокри навсякъде, откъдето мине.
17. Оглежда се в огледалото, помпи бицепсите, кефи се отново на размера на кренвирша.
18. Оставя банята мокра, а лампата светната.
19. Тръгва към спалнята с кърпа около бедрата. Ако срещне жена си, развързва кърпата и го размахва, за да чуе пак:
Их, бе значии...!
20. Оставя мократа кърпа на леглото.

.......И КАК ЖЕНАТА
1. Съблича дрехите и ги разпределя в коша за бяло и цветно пране.
2. Тръгва към банята, облечена в дълъг халат. Ако срещне съпруга си по пътя, закрива свенливо разголените части от тялото си.
3. Оглежда се в огледалото и отбелязва, че е напълняла.
4. Влиза под душа. Използва маска за лице, маска за тяло, намазва ръцете си и петите с балсам за омекотяване, защото са напукани.
5. Първо измива косата си с шампоан, после я намазва с маска, съдържаща 43 витамина.
6. Изплаква косата си няколко пъти, за да е сигурна, че е чиста.
7. Втрива в корените на косата си ампула с натурално масло от жожоба. Изчаква 15 минути.
8. Изтърква кожата на лицети си с трици от ситно натрошени костилки на праскова. Маската стои 10 минути.
9. Слага балсам за тяло.
10. Измива жожобата от косата си, пак няколко пъти, за да е сигурна, че нищо не останало от него.
11. Бръсне мишниците и краката си (ако мустаци и брада - и тях). Замисля се дали да не оправи триъгълника си, но решава, че коламаска е по-добре.
12. Пищи като заклана, когато съпругът й пуска водата в тоалетната и студената вода рязко намалява.
13. Спира душа.
14. Внимателно избърсва душа със специален препарат.
15. Подсушава старателно банята плочка по плочка. Избърсва се с кърпа с размерите на малка държава.
16. Проверява още веднъж да не е останало косъмче или пъпчица по тялото.
17. Тръгва към спалнята, облечена в дългия халат и с вързана кърпа върху мократа си коса. Мисли си, че изглежда като Нефертити.
18. Ако срещне съпруга си, закрива разголените части от тялото си.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Е, за разлика от героите в твоята "сказка"... Аз за всеки случай се къпя И С ВОДА... За всеки случай...

# 2
  • Мнения: 3 611
Иванчо, много е старо тва, баткааа   Laughing

# 3
За някой може и да е старо. Аз го намерих преди няколко дни и ми харесва. Пък и много често ми харесват по-старите нещо от по-новите.



За Експреса да знае че максималната скорост на експресите в България е намалена на 66км/ч. Мнооого бавно. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 761
Ех,Ванка.....питам се този мъж,дето го описваш да се къпе така,просто див простак ли е или някакъв вид ново животно с достъп до огледало?

Пикае под душа,пърди в банята.....за виенското вурстче няма да коментирам.....
Жена, която живее с такъв или е психично болна или невероятно глупава.


Все пак, има и цивилизовани мъже, които се къпят редовно,миришат приятно,не страдат от системно сексуално неудовлетворение и не са комплексирани относно половите си органи.Не им разваляй имиджа... Laughing

# 5
  • Мнения: 5 577
Аз не съм го чела.

Хареса ми.

Ка4ам да свърши Лара Крофт за да дам на мъжо да прочете.

# 6
  • Мнения: 116
Ех,Ванка.....питам се този мъж,дето го описваш да се къпе така,просто див простак ли е или някакъв вид ново животно с достъп до огледало?

Пикае под душа,пърди в банята.....за виенското вурстче няма да коментирам.....
Жена, която живее с такъв или е психично болна или невероятно глупава.
Защо изкара половината женски свят психично болен. Лошо е, че в къщи няма голямо огледало в банята, а иначе че се мокри на всякъде е полезно - парното исушава въздуха  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 569
Иванчо, много е старо тва, баткааа   Laughing
Освен, че е старо, не отговаря на истината.[/b]

# 8
  • Мнения: 50
Готино е. Не съм го чел.

Ех,Ванка.....питам се този мъж,дето го описваш да се къпе така,просто див простак ли е или някакъв вид ново животно с достъп до огледало?
Пикае под душа,пърди в банята.....за виенското вурстче няма да коментирам.....
Жена, която живее с такъв или е психично болна или невероятно глупава.

Все пак, има и цивилизовани мъже, които се къпят редовно,миришат приятно,не страдат от системно сексуално неудовлетворение и не са комплексирани относно половите си органи.Не им разваляй имиджа... Laughing

 А  цивилизованите мъже, също така не ходят по голяма нужда НИКОГА и не пият бира, за да не им стане дъха "бирен".

# 9
Ех,Ванка.....питам се този мъж,дето го описваш да се къпе така,просто див простак ли е или някакъв вид ново животно с достъп до огледало?

Пикае под душа,пърди в банята.....за виенското вурстче няма да коментирам.....
Жена, която живее с такъв или е психично болна или невероятно глупава.


Все пак, има и цивилизовани мъже, които се къпят редовно,миришат приятно,не страдат от системно сексуално неудовлетворение и не са комплексирани относно половите си органи.Не им разваляй имиджа... Laughing

Kartinka, точно ти ли ми говориш за цивилизовани мъже та чак ги и описваш.
Та нали точно ти съветваше една млада жена как да слага татул в питието на мъжа си за да стане импотентен. Това ли е твоето цивилизовано отношение.
И да отбележа:
-минавам под душа минимум два пъти дневно (такава ми е работата)
-мириша приятно
-не страдам от системно сексуално неудовлетворение( мисля че при теб .......)
-не съм комплексиран относно половите ми органи(изкушаваш ме да си лепна една гола снимка тук)
Значи съм цивилизован, но пак има точки(не пърдя и не пикая под душа) от горенаписаното които важат и за мен.

# 10
  • Мнения: 1 761
Готино е. Не съм го чел.

Ех,Ванка.....питам се този мъж,дето го описваш да се къпе така,просто див простак ли е или някакъв вид ново животно с достъп до огледало?
Пикае под душа,пърди в банята.....за виенското вурстче няма да коментирам.....
Жена, която живее с такъв или е психично болна или невероятно глупава.

Все пак, има и цивилизовани мъже, които се къпят редовно,миришат приятно,не страдат от системно сексуално неудовлетворение и не са комплексирани относно половите си органи.Не им разваляй имиджа... Laughing

 А  цивилизованите мъже, също така не ходят по голяма нужда НИКОГА и не пият бира, за да не им стане дъха "бирен".


Трябва ли всички наоколо да разбират кога си пил бира и кога какво си правил в тоалетната?

# 11
  • Мнения: 1 761
Ех,Ванка.....питам се този мъж,дето го описваш да се къпе така,просто див простак ли е или някакъв вид ново животно с достъп до огледало?

Пикае под душа,пърди в банята.....за виенското вурстче няма да коментирам.....
Жена, която живее с такъв или е психично болна или невероятно глупава.


Все пак, има и цивилизовани мъже, които се къпят редовно,миришат приятно,не страдат от системно сексуално неудовлетворение и не са комплексирани относно половите си органи.Не им разваляй имиджа... Laughing

Kartinka, точно ти ли ми говориш за цивилизовани мъже та чак ги и описваш.
Та нали точно ти съветваше една млада жена как да слага татул в питието на мъжа си за да стане импотентен. Това ли е твоето цивилизовано отношение.
И да отбележа:
-минавам под душа минимум два пъти дневно (такава ми е работата)
-мириша приятно
-не страдам от системно сексуално неудовлетворение( мисля че при теб .......)
-не съм комплексиран относно половите ми органи(изкушаваш ме да си лепна една гола снимка тук)
Значи съм цивилизован, но пак има точки(не пърдя и не пикая под душа) от горенаписаното които важат и за мен.


Предполагам, с размахването на кренвирша:)))

Ако си чел внимателно за татула,отношението на въпросния мъж към жена му беше супер просташко и се отразяваше на цялото семейство.
Не всеки простак е мъж, мъжествеността не се измерва с груби селски прояви.И този,дето го описв3аш така цветушто, ако е нечий идеал за мъжко поведение....тежко и на жена му.

# 12
  • Мнения: 1 761
цветушто,-грешка
цветущо

# 13
"Предполагам, с размахването на кренвирша:)))"

Да точно така!!!
А сега ми покажи мъж който като ходи гол не си размахва "кремвирша"(ако е с нормални размери) и мъж който като мине гол пред огледало не се спира да се огледа. Е такъв само един ми покажи!!!

# 14
  • Мнения: 1 761
Ми понеже ми се е налагало да виждам много голи мъже,тези,дето наистина са с "нормални размери",както ти споменаваш, не са се държали по-различно , отколкото ако бяха облечени.По-скоро тези, които имат комплекси относно размерите на половите си органи се пъчат излишно...и доста смешно,всъщност.

А от моята женска гледна точка- на хубавите мъже жените им правят комплименти.И те нямат чак такъв страх да контролират дали се вижда оплешивяването или биреното коремче....

Мога да ти покажа доста такива мъже- те в никакъв случай не са ненормални- напротив-интелигентни,здрави, привлекателни и успели мъже.Сигурна съм,че всеки от тях ходи в тоалетна, пие бира и се къпе.Но не го прави демонстративно по начин, който би стреснал съседката,колежката,тъщата или по-малката щерка.

Между другото, мъжествеността не се мери в сантиметри,Иване.Ако имаш маркуч, с който не можеш да угасиш пожар в нужда-каква полва от него?

Общи условия

Активация на акаунт