Хрема!!!

  • 941
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 703
Тони от днес е много хремав!Притеснена съм!Киха постоянно!Какво да направя,за да му помогна?И да го къпем ли днес?

# 1
  • Мнения: 834
Аз пробвах "бабината рецепта" с лук и мисля че днес сме по-добре. Ако искаш погледни закованата тема. Вземам си съвета обратно, изобщо не видях че сте толкова малки.

Последна редакция: пн, 19 дек 2005, 13:25 от reni

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 866
Капвай му физиологичен разтвор в нослето, повдигнете матрака на леглото на 30 градуса / за да не се дави като се стичат сополките/ и звънни на педиатъра да попиташ можеш ли да му даваш по половин ампула вит.С от малките.
Не те съветвам да ползваш лук - много сте малки за такива бабини рецепти!

# 3
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Пробвай с нещо хомеопатично, но задължително след консултация с педиатъра. Много е мъничък за самолечение

# 4
  • sofia
  • Мнения: 8 919
Физиологичен разтвор. Това че киха е добре, така изкарва сополките.
Помпичката ми помагаше при по-гъст секрет.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
По-добре пропуснете банята днес, защо има вероятност да му се усложни състоянието. Нищо няма да му стане ако пропуснете къпането един ден.

# 6
  • Мнения: 666
Пробвай с една ампула адреналин смесена с 10 куб физиологичен разтвор капваш по 3 капки 3 -4 пъти дневно за 5 дни - на нас това ни помогна, ако хремата не е сериозна иначе се слага коларгол

# 7
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Моят съвет е Стеримар /физиологичен разтвор/. По една капка вит С ампула, един-два пъти на ден. И консултация с педиатъра

# 8
  • Мнения: 34
Можеш да му дадеш една ампула вит.С и една доза Осцулококцинум разделена на две(за два пъти) но задължително преди това се консултирай с педиатъра.А в нослето можеш да пръскаш Стеримар- помага.Банята е пропуснете днес.А и друго ми идва на ум-можеш да му направиш и загрявашо масажче с бебешко олио.Бързо оздравяване.

# 9
  • Мнения: 717
Понеже виждам, че ти се препоръчват доста неща, а не съм съгласна, че на бебе на 2 месеца могат да му се предписват  - без да ти каже педиатъра недей да му слагаш нищо друго освен физиологичен разтвор, повдигни легълцето под градус и ползвай помпичката ако се налага. Моят син също изкара една хрема като беше горе-долу толкова голям и просто трябва да бъдеш търпелива - няма да мине веднага.

# 10
  • София
  • Мнения: 484
Моят син беше също на 2мес. със страхотна хрема и единственото нещо което ни помогна бяха капките Коларгол, давах му ги 3 по 1капка във всяка ноздра. Хремата му спря за 3дни и помен после нямаше от нея.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт