ВТОРИ клас!

  • 32 162
  • 742
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 13 198
Ели, Честит Риожден Ден!!!
Жива и здрава бъди!  Hug

Anssi, то не останало бре!!!  Леко раждане!  Hug

Днес на Саша чантата тежеше цяяяял тон. УжасТ  Shocked
Ще остави разни изобразително изкуство, боички, глупости в шкафчето, Обаче само БЕЛ и Математика тежат ужасно  Confused
Ще видим днес какво домашно ще ми донесе, дано не е на половина  Rolling Eyes

# 256
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
момичета ,
нямате стигане !

Тъкмо това си мислех и аз, като отворих темата!  Mr. Green
Ели, честит рожден ден! Да си жива и здрава! Много да те обичат и да те радват твоите мъже!  bouquet
Късметчето, добре дошла! Simple Smile
Тъкмо онзи ден си мислех, че вече е крайно време да почваме с ученето за връзване на връзките! Whistling Всичките му обувки и сандали са с лепки. Часът също не го познава! Blush
Хексалина, от кой край точно си?
Момичета, сега се сещам да ви питам нещо, въпросът е малко тъп, Rolling Eyes но все пак: как надписахте тетрадките за домашна работа? Питам, защото класната на Марти каза, че на етикетите трябвало да пише "тетрадка по самоподготовка", а не за домашна работа"... На практика нямало домашна работа и затова е грешно, ако така надпишем тетрадките. Надписах ги, както иска тя, но според мен не звучи добре така. Thinking Вчера беше на рожден ден на едно момиче от класа. Е големи бесове са! Crazy ooooh! Няма момичета, няма момчета! Twisted Evil Днес пак е на рожден ден, но на по-голямо момиче, в пети клас и много ми се иска да вярвам, че ще са по-тихи и кротки! Simple Smile
Лека и успешна седмица на всички!

# 257
  • Варна
  • Мнения: 17 745
Hrispa76 аз бях надписала тетрадките например: Тетрадка по математика на.. и отдолу занималня.
Синчето каза, че трябвало да пише за домашна работа, та сменях етикетите. ooooh!

# 258
  • Мнения: 2 453
Никак не съм надписала тетрадките.Той си ги разпознава защото са различни.Иначе имат по една тетрадка по БЕЛ и Математика и съответно по една за самоподготовка.
Отивам да го прибера и после после преди тренировка ще докладвам. Peace

# 259
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Hrispa76 аз бях надписала тетрадките например: Тетрадка по математика на.. и отдолу занималня.
Синчето каза, че трябвало да пише за домашна работа, та сменях етикетите. ooooh!

Хексе, за занималнята и аз така ги надписах. Simple Smile Всъщност, да, то излиза, че двете трябва да са надписани за занималня. Rolling Eyes Thinking

# 260
  • Мнения: 775
Аз никак не ги надписах, само БЕЛ, а коя за какво е той си различава уж.

Мерси, Ваче! Смут.  Simple Smile Сами ме пита, ако затръгвам към болницата посред нощ, той какво ще прави. Казах му, че ако още не е дошла баба му , идва с нас. та сега само и звъни да идва вече.

# 261
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 При нас пък ги искаха така Тетрадка, по....., за домашна работа и т.н., въпреки, че ги използват в занималнята, само събота и неделя евентуално някое домашно вкъщи. Иначе си имат и отделно за упражнения по БЕЛ и математика.

# 262
  • София
  • Мнения: 3 999
Е чак с такива подробности не са ни занимавали! Дали ще е за домашна работа или самоподготовка-все тая, пак след 2-3 седмици ще е червена цялата.  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 14 133
Добре, че онзи ден класната е прибрала тетрадките по бълг.език и математика за самостоятелна работа. Освен тях по двата предмета има и за работа в клас, и за домашна работа . Надявам се госпожата на занималнята да е прибрала необходимите за там тетрадки.   Praynig
По немски имат 4 тетрадки - за в клас, за домашни, за диктовки, тетрадка-речник + учебник и учебна тетрадка.  ooooh!

# 264
  • Мнения: 2 453
Прибрах си чедото,та да го водя на футбол.Т.к пропуска следобедните занимания за вкъщи имаше да пише една страница по БЕЛ.
Новото и,че госпожата по английски заръчала,че ще трябва да купим уч.тетрадки на "Лонгман" на стойност 5.80лв.Защо сега се сети,а не преди РС нямам идея.Парите,които събрахме са в мен но няма да стигнат и сега още ще събираме. ooooh!
За почивните дни ще имаме задача по Околен свят да направим родословно дърво. Laughing
При нас извънкласните занимания започват след 1-ви.Сигурно ще са същите като миналата-рисуване,танци,айкидо.Чува се нещо за футбол в ДГ и училището но ние разбираемо ще го пропуснем.Много ме е яд,че докато бяхме в ДГ нямаше.

# 265
  • Мнения: 496
 Hug

В нашия дневник с бисери добавям този от преди малко- вместо Пабло Пикасо- Подло Пикасо. Вече е нареден до сервитюрка... Joy hahaha

# 266
  • Мнения: 1 685
Здравейте и от мен.
Аз имам доста работа тези дни и не мога да се свъртя дълго по компа.
Ели, честит рожден ден.
Вики днес също има много домашна. Започнаха със задачките над 100. Събиране и изваждане.
Събота и неделя доста задачи реши и доста писа. Почна се , няма как.
Давах й задачи с умножение. Идва и ми вика: Давай ми с + и - че това сега решаваме.  Laughing
Има да пише единствено и множествено число на различни съществителни. Довечера е на спорт и няма почти свободно време.
Записахме час при доктора да направим един тест за алергия. Дано всичко е наред.
Лек ден на всички.

# 267
  • Мнения: 2 453
Hug

В нашия дневник с бисери добавям този от преди малко- вместо Пабло Пикасо- Подло Пикасо. Вече е нареден до сервитюрка... Joy hahaha
hahaha hahaha hahaha

# 268
  • При децата ми
  • Мнения: 5 968
Hug

В нашия дневник с бисери добавям този от преди малко- вместо Пабло Пикасо- Подло Пикасо. Вече е нареден до сервитюрка... Joy hahaha

 Joy Joy Моя син пък вчера ми заявява сериозно, че не му се учело таблицата за уморение! Wink

# 269
  • Мнения: 4 116
Hug

В нашия дневник с бисери добавям този от преди малко- вместо Пабло Пикасо- Подло Пикасо. Вече е нареден до сервитюрка... Joy hahaha

 Joy Joy Моя син пък вчера ми заявява сериозно, че не му се учело таблицата за уморение! Wink

Aми личи си, че е чел Пипи  Laughing

Ели, честит рожден ден! Здраве и щастие!

Мони днес е отишъл услешно на училище сам. Към 17,30 ще приключат, сам ще се и прибере.
Купих му портфейлче, да не си мота паричките из чантичката.
Подвързии не мога да намеря обаче за музиката и Изобразителното изкуство, на Просвета са, някакъв странен почти квадратен вариант...

Общи условия

Активация на акаунт