Каква пералня

  • 848 169
  • 6 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X

Аз бих избрала АЕГ-а, защото има по-голям дистплей и ще показва повече информация. Чудех се дали ще го ползвам, но си е много хубава екстра.

Това пък най-малко може да те вълнува  Simple Smile Вземи си едно Деу-те светят като дискотека с множество лап\мпички  и дисплеи.
Гледайте съществените неща, хора, другото са финтифлюшки.. Извинете ме, но не се сдържах.

# 16
  • Мнения: 824
А за Миеле ,какво ви е мнението ? И аз, след 12 годишна служба на моята пералня,искам нова и се замислям за Миеле,понеже за никоя друга не съм чула на 100% положителни мнения

# 17
  • Мнения: 7 987
Ами ти сама казваш, че  само за Миеле си чувала 100% положителни мнения. Едва ли тук ще чуеш разлиично.

# 18
  • Мнения: 824
Надявам се да има и друга на по-ниска цена и да ми кажете,че не са най-добрите Миеле Simple Smile
за пералня и сушилня 3.500 Sad

# 19
  • Мнения: 7 987
Аз лично не знам други от тоя клас, но сигурно има.

# 20
  • Мнения: 1
Миеле са най-хубавите перални.
Цената им е доста над другите, но качеството си заслужава.
След Миелие бих препоръчал Аристон и в никакъв случай Indesit.

Успех с покупката ! Simple Smile
П.

# 21
  • Мнения: 824
И майка ми и сестра ми  имат Аристон,на 2 година се развали нещо в електрониката и на двете
Има ли все още перални без електроника? Моята пералня е Самсунг,на 12г. ,сменили сме лагери и нагревател,но си работи без проблеми.Дразня се ,че 6м след смяна на лагерите, започва отново да трака и да "ходи" из коридора.

# 22
  • Мнения: 1 167
Моята беше Аристон, по наследство от родителите на мъжа ми, за 20 г. не е ремонтирана нито веднъж.

Другарката певица Рени понеже каза, да гледаме за съществените неща и явно си в час. Може ли най-общо някакви насоки? Енергиен клас, вместимост, разход на вода, обороти ..... какво да гледаме?

Много исках миле, но като казах на милото, че ще ни трябват мин. 2500 лв. той така .... малко се посмя ..... ииии явно няма да е миле Rolling Eyes

Някой случайно да има RENLIG FWM7. Хареса ми, че е с малко електроника по настройките, гаранцията, но останалото нищо не ми говори  Blush

# 23
  • Мнения: 7 987
Това ме наведе на мисълта, че в нашата ИКЕА електроуреди май няма.

# 24
  • Мнения: 1 167
Има, има. Днес майка ми ми даде каталога и там я зърнах. Гаранцията им била 5 год.  Flutter
Но е 1200 лв. и без положителни отзиви не ми се рискува.

# 25
  • Мнения: 7 987
Тя гаранцията сама по себе си нищо не значи. Важен е и сервиза.

# 26
  • Мнения: 1 167
Тя гаранцията сама по себе си нищо не значи. Важен е и сервиза.

Надявам се да са го уредили  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 15 379
След Миелие бих препоръчал Аристон и в никакъв случай Indesit.

Laughing.
Това ужасно ме размя. Ама ужасно!
Миле не може да се сравнява с трошливите Аристон. Изобщо!
Може би при липса на средства е най-добре човек да се ориентира към друга германка - Сименс, Бош или АЕГ.

П.П. Индезит и Аристон са едно и също. Едното - Индезит е по-скапаното, Аристон е по-лъскавото. Заводът и сервизът са едни и същи. Невър!

# 28
  • Мнения: 52
След Миелие бих препоръчал Аристон и в никакъв случай Indesit.

Laughing.
Това ужасно ме размя. Ама ужасно!
Миле не може да се сравнява с трошливите Аристон. Изобщо!
Може би при липса на средства е най-добре човек да се ориентира към друга германка - Сименс, Бош или АЕГ.

П.П. Индезит и Аристон са едно и също. Едното - Индезит е по-скапаното, Аристон е по-лъскавото. Заводът и сервизът са едни и същи. Невър!


+1 Peace

# 29
  • Мнения: 7 987

Аз бих избрала АЕГ-а, защото има по-голям дистплей и ще показва повече информация. Чудех се дали ще го ползвам, но си е много хубава екстра.

Това пък най-малко може да те вълнува  Simple Smile Вземи си едно Деу-те светят като дискотека с множество лап\мпички  и дисплеи.
Гледайте съществените неща, хора, другото са финтифлюшки.. Извинете ме, но не се сдържах.

Кои са съществените неща?

Общи условия

Активация на акаунт