Пазаруване директно от сайта на adidas?

  • 29 468
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Понеже досега не съм пазарувала от чужди сайтовe и не съм много наясно, но може ли да пазаруваме директно от сайтовете на adidas, puma, nike, виждам че има online shop, но предполагам че няма доставка до България, права ли съм BlushАко е така ще е много жалко, защото съм голяма фенка на adidas, а цените на новите модели дрехи и обувки по нашите магазини са...майко мила

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 17:24 от tofifi_to

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Няма доставка до БГ.

# 2
  • Мнения: 0
можеш да използваш sportsdirect.com . Там има доста неща на adidas.

# 3
  • Мнения: 3 453
можеш да използваш sportsdirect.com . Там има доста неща на adidas.
Има, но нищо съществено. На сайта на Адидас има много голямо разнообразие и често правят промоции. Пазарувам от там с посредник.

# 4
  • Мнения: 0
само английски карти ли приема?

# 5
  • Мнения: 3 453
Нямам идея, дали само английски, но български определено не приемат.

# 6
  • Мнения: 250
За този сайтhttp://www.shopadidas.com/ ли става дума че няма доставка до България

# 7
  • София
  • Мнения: 791
А някой да е пазарувал стоки на адидас от английски сайт. По принцип от спортсдирект пазаруваме спортни дрехи и маратонки, но ми останаха очите по новата колекция детски артикули с картинки от Мечо Пух. В Мол-а цените ми идват доста високи, 70лв за чифт маратонки, които 2 годишната ми дъщеря ще носи един сезон, преко сили два! Тук ги има: http://shop.adidas.co.uk/pages/products/productListPage.jsf?e=MS … SSSALES_ASC;i=all
дали някой е пазарувал случайно от тук? Благодаря предварително.


Копирам се от другата тема!

Норе Ти от къде точно пазаруваш?

# 8
  • Мнения: 3 453
giuli,
от този сайт, който си посочила. В момента има намалени неща. Пазарувала съм с посредник, но маратонки. Сега съм си харесала един екип.
Няма да пуснат тези екипи в спортдирект-а, затова, ако ги искаш - поръчай ги сега с посредник. Peace

# 9
  • Мнения: 250
Как се пазарува с посредник?

# 10
  • София
  • Мнения: 791
Hope благодаря! А това 20% намаление, не прераства ли в по-голямо по коледа или в периоди на трайни намаления?  Mr. Green 

П.П. Ако обогатят спортсдиректа, хич няма да им се сърдя!

# 11
  • Мнения: 3 453
giuli,
не съм се заглеждала толкова често и не мога да ти дам по-точна информация за намаленията. Но все пак, повече, от 20% едва ли ще свалят.
За спортдирект-а, веднъж улучих един страхотен екип на Puma за малката и това беше. Нищо друго не ми е хващало окото.

bambi mama
,
избираш си посредник от първа страница на тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612204.0
Под таблица с размери има изписани посредници.
Разглеждаш сайта на посредника, повечето имат форма за поръчка, която теглиш, попълваш си артикулите, както е обяснил посредника в сайта, изпращаш файла на мейла им и чакаш отговор. До 24 часа отговарят и ти казват, кога и как да платиш сумата. За първа поръчка всички искат някакъв процент авансово плащане.
Ако имаш въпроси - пиши в темата, чийто линк ти пуснах. Peace

# 12
  • Мнения: 250
Благодаря ти Hopebouquet

# 13
  • Мнения: 184
Може ли да се пазарува от сайта на адидас чрез пейпал и доставка до английски адрес? Много съм си харесала някои неща и искам да си ги взема. Благодаря  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 453
Не може. Може само с англ. карта и съвпадащи адреси.

Общи условия

Активация на акаунт