Бихте ли станал...

  • 2 355
  • 28
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
рейнджър?

Или сте бил такъв вече?!

А сега де - да видим кой е военолюбец!  Flutter

# 1
  • Мнения: 25 568
Познавам рейнджъри. Даже и такива, които ходиха в Ирак. Нито един от тях не е войнолюбец! Naughty Всички до един станаха такива заради заплащането. Въпрос на оцеляване за семействата им. Всички, които ходиха в Кербала (от моите познати), отидоха,  за да спечелят пари за жилище. Никой не успя да си купи обаче...

# 2
  • Мнения: 242
Не. Когато приключвах с казармата ми предложиха да остана на работа. категорично отказах.

# 3
  • Мнения: 3 569
При други обстоятелства, да!

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят мъж не е рейнджър, но пак доста често работи в Ирак Sad
Естествено, че го прави заради парите, а също и защото такава му е работата - където го пратят - там, не питат искаш ли, не искаш ли.Ако не искаш - прав ти път newsm49
А, за различка от рейнджърите, ние успяхме да си купим жилище Hug

# 5
# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
При други обстоятелства, да!

кои са те...сподели, плз  Praynig

# 7
  • Мнения: 3 569
При други обстоятелства, да!

кои са те...сподели, плз  Praynig
2 дена те чакам да ме питаш ей...Wink
Еми не съм много наясно какво точно прави рейнджъра, но ще споделя предположенията си - според мен главно тренират телата си, учат разните му там специфики на оръжия, боеприпаси, бойни машини и т.н. Освен това сигурно ходят и на някакви учения, а сигурно ги пращат и на някакви мисии - в Ирак примерно, навремето в Камбоджа .. Усещаш ли накъде бия ? Вижда ми се рискована професията, а имам детенце. Не съм ЧАК такъв родолюбец, че да рискувам живота си. Имахме един съсед, който беше в Камбоджа навремето именно на такава мисия. Върна се човека и след 1 година умря от СПИН...
По времето, когато бях в казармата, ни прелагаха да ставаме Сини каски към ООН. Като цяло не ме влече тази професия. Други неща са ми в кръвта. Аз съм толкова миролюбива душа, че друг вид професии ме влекат.
Пийс

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 16:35 от dp

# 8
  • Мнения: 1 493
Дай Боже, никога вече да няма война !
Не разбирам, как може да рискуваш живота си за пари ?
Да заложиш живота си за някой и друг пробит долар ? Тъпо ! Гадно ! Нечовешко !

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
При други обстоятелства, да!

кои са те...сподели, плз  Praynig
2 дена те чакам да ме питаш ей...Wink
Еми не съм много наясно какво точно прави рейнджъра, но ще споделя предположенията си - според мен главно тренират телата си, учат разните му там специфики на оръжия, боеприпаси, бойни машини и т.н. Освен това сигурно ходят и на някакви учения, а сигурно ги пращат и на някакви мисии - в Ирак примерно, навремето в Камбоджа .. Усещаш ли накъде бия ? Вижда ми се рискована професията, а имам детенце. Не съм ЧАК такъв родолюбец, че да рискувам живота си. Имахме един съсед, който беше в Камбоджа навремето именно на такава мисия. Върна се човека и след 1 година умря от СПИН...

ето - дочака ме  Laughing

Аз прекрасно те усетих  Flutter, още повече, че съм сестра на Камбоджански рейнджър  bowuu. Чук, чук - жив и здрав да ми е, но имам кадри от бардаците там, та не се учудвам на съседа ти и кончината му.
Аз обаче друго имах предвид във въпроса си!
Ето например моя брат, се беше цанил и за Ирак, но поради напреднало ЕГН си умря от яд  #Cussing out, че няма да го вземат. Не заради парите, а заради този рискован живот, заради всичката военщина, заради тръпката... Та се питах има ли такъв друг като него или е "ориджинал фром Бг" той? Чешит си е - знам си го, но дали пък единствен?!?!?  newsm78

# 10
  • Мнения: 3 569
Е не е единствен със сигурност Wink И други като него има. Може би не са в този форум обаче Simple Smile

# 11
За истински рейнджър се иска дупе, за пари там не се ходи. Отишлите за пари немогат да усетят оная тръпка ......мъжката........ .
За любителите на безопасни силни усещания препоръчвам да скачат с бънджи.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
заради всичката военщина

Абсолютно съгласен съм с твоето определение... Тъпа военщина...
Конкретно на въпроса... Никога няма да стана "рейнджър"... Казвам го така, в кавички, защото... Нашите военни няма да станат скоро рейнджъри... Те са някакво бледо подобие... Ще ме извиняват тук присъстващите...

# 13
Експрес,
 колко военни познаваш та даваш такива определения?
Военните са три вида:
1. Тези които са на задължителна военна служба, тук включвам и мобилизираните и  разни други.
2. Отишлите там поради финансови проблеми.
3. Отишлите там по свое желание, не за пари.
Това че държавата ни няма финансовата възможност да осигури необходимите средства не прави нашите военни по-лоши от другите.
Пък и като те гледам с тия пачки и да искаш няма да станеш рейнджър.

# 14
Какво определение "бледо подобие".
Що не дойдеш на една физическа подготовка от осем часа, момчетата ще те носят на гръб ако трябва, тогава ти ще бъдеш бледо подобие на мъж.

Общи условия

Активация на акаунт