термоклина от Леокрема

  • 709
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Момичета,търся си термоклин за спортуване.Влязох днес в едно магазинче и видях прехвалените от вас Леокрем за отслабване и в тях има клинче-така за 19,80 ще си имам и двете. Имам обаче смътен спомен,че писахте,че не са много здрави тези клинове.Струва ли си да си купя крема заради клина? С крема,естествено ще се мажа,но не разчитам толкова на мазила.Ще ми се тае бото,което правя да го комбинирам с такъв клин за по-добър ефект.Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 779
Този клин е само за домашни условия, това трябва да го имаш в предвид! Според мен ще ти свърши работа, защото то е като да се увиеш с целофани. А и кремчето е добро. Simple Smile Но е като торба, т.е. ако искаш да тичаш навън трябва да си купиш по-плътен.

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 921
Не те съветвам да си купуваш крена заради клина. Наистина се къса страшно бързо и е доста грозничък. Според мен въобще не става за тренировки и дори за показване пред хора:)

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
аз си подскачам в къщи пред компютъра,така че  това,че е грозен не е проблем,въпросът е да ме загрява на проблемните места и да се изпотявам по-ефективно,но щом казвате,че се къса бързо,не знам дали си заслужава. И щом е като торба,дали няма да ми е широк-аз съм 53 кг,не съм много дебела,не съм и слаба.
А знаете ли откъде да си купя термоклин,който да е хубав и да не е много скъп?

# 4
  • Мнения: 1 558
Я виж това http://www.homeshopping.bg/catalog/product_info.php?cPath=27&products_id=269
На Леокрема клина го скъсах с първото слагане.

# 5
  • Мнения: 3 576
И на мен термоклина на Леокрема ми се скъса ужасно бързо - някъде на 2-3то обличане.

За спорт си бях купила един от Метро неопренов за 17лв, идеален е, здрав и под него ставах вир вода. Покрива краката до колената и корема почти до бюста - всички проблемни зони, ако имаш такива Wink

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При третото обуване видях, че е просто съдран- не съм и усетила кога е станало.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Много ви благодаря. Heart Eyes
Пепи,златна си!  bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят още не се е скъсал,а съм го ползвала 10-ина пъти.И кремчето си струва Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Моят още не се е скъсал,а съм го ползвала 10-ина пъти.И кремчето си струва Peace
Може да го купя за подарък на една близка-тя е по-мързелива и не иска да спортува.Мисля,че ще се зарадва.Наистина ли има такъв страхотен ефект този крем? До тук май води в класацията за добри отзиви.Да взема и аз да се мажа newsm78

# 10
  • Мнения: 5 299

За спорт си бях купила един от Метро неопренов за 17лв, идеален е, здрав и под него ставах вир вода. Покрива краката до колената и корема почти до бюста - всички проблемни зони, ако имаш такива Wink
А има ли ефект този клин? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт