Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 737 отговора

Анкета

Моля, включете се с отговори:

Може да изберете максимум 15 опции.

Обичам да сменям боите, като марка;

18 (5%)

Обичам да сменям цветовете, (близки нюанси, не кардинално);

22 (7%)

Обичам да смесвам бои (различни номера от 1 марка) за постигане на желан цвят;

13 (4%)

Все още търся своята марка боя;

27 (8%)

Все още търся своя цвят;

33 (10%)

От много време ползвам 1 боя - марка и съм й вярна, доволна съм (или 2-3 марки);

25 (8%)

Ползвам конкретни номера и съм наясно кое е добро за мен и моите желания за цвят;

21 (6%)

Косата ми е с упорит пигмент;

22 (7%)

Косата ми лесно изсветлява;

31 (10%)

Боядисвам се сама;

40 (12%)

Боядисвам се в салон;

16 (5%)

Боядисвам се и сама и в салон, както дойде, но по-често сама;

22 (7%)

Боядисвам се и сама и в салон, както дойде, но по-често в салона;

4 (1%)

Мисля за кардинална смяна на цвета;

15 (4%)

Друго, моля споделете Wink

1 (0%)

Общ брой гласове: 95

здравейте момичета,вече и аз съм във вашият отбор.Хубавото е,че изсветлих косата си изведнъж от кестенява със серияте изсветлители на Сайас.Косата ми стой по-скоро като медено русо,но се надяваам,че този мед ще изчезне от глават ми някой ден  Very Happy
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1775131318509&set=a.1 … ype=3&theater
това е цвета ми ,в момента е малко по-светла,но отново си рижавее.Ще следя темата с интерес

a.l.e.n.a на снимката на аватрата ти ли си?Ако да,цвета е страхотен и аз искам нещо такова.Може ли да ми кажеш с каква боя го постигаш? bouquet
Цитирай

Здравейте прелестни блондинки Smile
В чуденка съм по едно въпросче и ще се самоцитирам от другата темичка, та ако може някой да ме просветли Rolling Eyes
Здравейте момичета, не съм много сигурна, че въпроса ми е за тази темичка Blush но да попитам Smile
Видях на една мацка много хубава руса косица и я попитах с каква боичка се боядисва.Отговора й беше Лонда професионал 1289.До сега се рових в нета за каталог, снимчица и цена, но нищо не открих Crossing Arms

Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете  bouquet:
Цитирай

http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=31&prod … 5293d8f71d57e7df3

под асортимента има каталог
Цитирай

a.l.e.n.a bouquet
Цитирай

След като няколко пъти питах в темата относно боите и се оплакват от пустата си коса, която без блондор не иска да изсветлее (купих си и проф. Чифели и Маяндра, ама все остава гадното жълто-оранжево), вчера в някакъв пристъп на лудост си купих Велатон 8.1 в малките кутии за 6.60 и направо съм очарована  35....цвета е почти равномерен Love....пепеливо русо 35, почти както си го бях изградила в представите си за идеалния цвят, който някога незнайно кога ще се получи. Следва само да уточня, че цвета наистина е пепелив, с много малко кафеникаво и на много белите ми кичури има някои по-сиви оттенъци, но предполагам ще се поотмият. С нетърпение чакам да стане време да се боядисам втори път с тази боя, за да видя пак ли ще е така задоволителен резултата  baby_neutral.
Цитирай

ами честито  Hug
Цитирай

здравейте момичета,вече и аз съм във вашият отбор.Хубавото е,че изсветлих косата си изведнъж от кестенява със серияте изсветлители на Сайас.
Може ли малко повече подробности? Колко тъмна ти беше косата и с коя от трите изсветляващи бои се прави? Има ли нещо специфично в нанасянето?
Много въпроси станаха Laughing. Ще се радвам и на снимка, че твоята не ми се отваря. Благодаря предварително.
Цитирай

a.l.e.n.a на снимката на аватрата ти ли си?Ако да,цвета е страхотен и аз искам нещо такова.Може ли да ми кажеш с каква боя го постигаш? bouquet

аз съм  Peace
постигам го с кюн, суперизсветляваща  Peace
Цитирай

С кестенява коса съм.Не знам точно,кой нюанс използвах на Сайяс ,но който и да е те май са почти еднакви.
Аленче знам мила,че си ти...и пак ще кажа,че си страхотна!!!
Цитирай

Blush Rolling Eyes Embarassed

чакаме да споделиш резултат  Peace

Успех  bouquet
Цитирай

Здравейте моми4ета  nature011

Преди няколко месеца задавах въпрос какво да пробвам за корените си,за да се изсветлят . Дадохте ми добри съвети за суперизсветляваща боя или някоя по-силни4ка,затова реших да опитам с Бютиколор 9.1. и 9 % окислител . Полу4и се добре,но след като боята се поизми,остана медния оттенък . Затова при следващото боядисване взех една 7.0 на Лореал Мажирел и се потъмних (стана по-тъмно,отколкото о4аквах и силно се надявах цвета да се поизмие  Praynig )

сега пускам снимки с това,което е останало като цвят ,и пак ви моля за съвет как да поддържам корените..ще стане ли с боя номер 8.1. с 9 % (на Лореал Мажирел)  newsm78

http://i56.tinypic.com/34qqlfk.jpg

http://i54.tinypic.com/qs5pxk.jpg

http://i53.tinypic.com/35k235w.jpg

косата ми се преизтощи от вси4ки боядисвания,маските с жълтък ефективни ли са в такива слу4аи..?
Цитирай

да  Peace зависи и какво друго ще има в маската  Peace
Цитирай

да  Peace зависи и какво друго ще има в маската  Peace

о,идея си нямам какво друго да сложа..тривитаминоли и витамини покрай мен не се намират,но може би нещо като масло от жожоба,майонеза..или пък крем за бръснене..Very Happy такива неща се намират вкъщи  Laughing

а за корените как мислиш,мога да рискувам с 8.1. нали ?  pletka
Цитирай

а кремът за бръснене защо се слага и как действа?  Thinking Laughing
за първи път чувам\чета за подобна маска  Mr. Green
Цитирай

а кремът за бръснене защо се слага и как действа?  Thinking Laughing

ефекта от него е за радикални промени в слу4ай,4е ми писне да си гледам медните косища  Laughing

просто слагаш,ки4ура става безумно мек и от едно подръпване,остава в ръцете ти ,проста му е философията  Laughing
Цитирай

90-104 от 737 отговора