«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 731 отговора

ћнени€: 160
                                            IFFET(целомъдрие)

вс€ка събота от 20:00 часа по Star.TV

»ффет е младо момиче което живее в един от старите квартали на »станбул,заедно с баща си и сестра си.Ѕаща и е консервативен човек,който държи на честността и затова € държи изкъсо.Ќо въпреки страха от баща си,т€ усп€ва да се среща тайно с таксиметрови€ шофьор ƒжемил,в който е влюбена до полуда.ƒжемил е луда глава с хулигански дух и  не взима на сериозно мечтите на »ффет  за брак изтъквайки причината че н€ма пари.«а да осъществи мечтата си,»ффет започва работа като прислужничка в имота на јли »хсан ≈мироолу големи€ притежател на холдингово дружество за производство на текстил.ќт друга страна най близката и при€телка Ѕетюл усп€ва да скрие от всички тайната си че е влюбена в ƒжемил и е готова на всичко за да го спечели.»ффет изтърп€ва всички трудности и преп€тстви€,само за да може да създаде едно щастливо семейство с мъжа когото обича,но мечтите и ще бъдат съсипани от човека на когото най много се е  довер€вала и в€рвала.

в ролите:

Deniz Cakir(»ффет) 

İbrahim Çelikkol(ƒжемил)

Mahir Günşiray (јли »хсан)

Mehmet Çevik(јхмет)

Birsen Dürülü(јсуман)

Melike Güner(Ѕетюл)

Zuhal Olcay(ƒилек)

Ayşe Tunaboylu(—аиме)
÷итирай

ћнени€: 0
Ќад€вам се да има интерес към сериалчето!
÷итирай

и тук, и там, и въобще навс€къде

ћнени€: 1 294

Play Thumb

÷итирай

¬место запис Peace ѕървата сери€ ми хареса Peace
÷итирай

озлодуй

ћнени€: 430

» аз се настан€вам в темата , про€вих интерес след първи€ епизод - но без превод си ее малко мъкаа  Whistling

“ози актьор изигра рол€та на бащата на на ћенекше от "ћенекше и ’алил"
“ук рол€та му е почти същата май - на строг баща  ooooh!

÷итирай

ћъка, мъка, ама гледаме 35
¬ид€х, че в серила участва и Birsen Dürülü в рол€та на јсуман. Ќе€ си € харесвам от ,,ћалки жени,, в рол€та на лел€ Ѕааде. » отзи нейни€т там обожател дето се по€ви, как й казваше - ,,мила мо€ Ѕааденце Laughing,,
—ъщо и Ayşe Tunaboylu в рол€та на —аиме. Ќе€ € зна€ от ,,ѕламъка на сърцето,, и честно казано си падах от см€х с рол€та й там 35
÷итирай

—офи€ / Aberdeen

ћнени€: 166
«апис и от мен. ¬чера изгледах епизода и много ми хареса. Peace Hug
÷итирай

като гледам та€ снимка си мисл€ дали »ффет н€ма да се ожени за јли »хсан newsm78 тази къща нее ли негова?
 ‘илмът »ффет е изигран през 1982 година от ћюжде јр.ћоже би горе долу сюжета ще същи€.—помн€м си че след като се разчува връзката им баща и € гони от къщи и т€ се приют€ва при лел€ си,т€ иска да отмъсти на ƒжемил и започва работа като манеканка,преусп€ва и забогат€ва,след като баща и вижда снимките и в един вестник получава удар и не след дълго умира,тогава »ффет взима сестра си при себе си.ѕо това време т€ живее с един бизнесмен и се готви за брак с него.“€ праща сестра си на лагер и започва отмъщението си.Ќамира ƒжемил и му предлага да и стане личен шофьор и така започва да го подцен€ва и да го кара да ревнува,последната капка на чашата става новината че »ффет се омъжила за бизнесмена,след което т€ уволн€ва ƒжемил,но той и пада на колене и започва да € моли за прошка и т€ му признава че се е превърнала в такава жена само за да го види на колене един ден,но сърцето и казва друго и започват тайна любов двамата.≈дин ден мъжа на »ффет заминава за лов и те двамата с ƒжемил прекарват н€колко дни заедно.≈дин ден сестра и се връща от лагера и ги заварва заедно но нищо не казва и след като »ффет излиза по работа ƒжемил € изнасилва.»ффет връщайки се заварва сестра си в ока€но състо€ние което € подлуд€ва,веднага грабва една пушка и застрелва ƒжемил.
ето малко снимки от стари€ филм,като гледам ƒжемиловците си приличат Smile

÷итирай

ясно, драмата ще е на 100% драма Thinking
Ќо ако този сюжет с изнасилването е заложен от сценаристите спр€мо сестра й, ще е много кофти  Whistling
÷итирай

÷итирай

ясно, драмата ще е на 100% драма Thinking
Ќо ако този сюжет с изнасилването е заложен от сценаристите спр€мо сестра й, ще е много кофти  Whistling
и аз се над€вам това да са го пропуснали.
÷итирай

ћнени€: 34
¬ид€х ‘ерхундето ... и веднага ми грабна интереса, ще ми е интересно да € вид€ в друга рол€, друг образ, интересно ми е дали ще се справи... ѕрочетох какво сте написали и интереса ми се подсили още повече... Ѕих го гледала, но с превод, защото турски не разбирам - понаучих го покрай сериалите, но недостатъчно , за да вникна в съдържанието, така че ....чакам превод! Laughing Rolling Eyes
÷итирай

предсто€що в сериала

Play Thumb

÷итирай

предсто€що в сериала

Play Thumb

÷итирай

озлодуй

ћнени€: 430
предсто€що в сериала

јма ние това вече го гледахме  Laughing Laughing

‘рагмана за следващи€ епизод

Play Thumb

—ори tzarina  Blush, вид€х само 2-ри€ ти пост , не вид€х че си пуснала и ти фрагмента  Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 731 отговора