Отзиви за д-р Вилма Михайлова и д-р Цветанка Стефанова- хомеопати

  • 11 307
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Малиии, Шани, верно ли точно Вилма не хареса? Моля те, сподели с нас какво се случи, че се отказа сега и завинаги от хомеопатията и то точно с Вилма Михайлова.

-->не ми вдъхна доверие самия човек  Tired, не можа да ми помогне и да ме приобщи към "науката"!!!

Видя ли, че съм пила вода от извора и затова съм така генерално заключила за хомеопатията...

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А пък нас не ни прегледа Вилма, че имаше интервю. На другия ден децата бяха вече здрави- и двете! Но не разбрах доколко помогна хомеопатията  newsm78

# 17
  • Мнения: 35 961
Рени, ако искаш резултат - искай си Вилма! за това мисля да я сменям - не защото не я харесвам, а защото не успявам да се добера од нея! категорично съм против този начин на пробутване на другите лекари - ако ги бива, да си изградят име сами, а не за моя сметка и въз основа на нейното име /за съжаление и с нейната благословия!/; с което не казвам, че другите са лоши, просто имам лични предпочитания, а и децата, по-скоро голямото - също!
кой ви прегледа, ако не е тайна?

# 18
  • Мнения: 326
Защо непременно смятате, че другите не са добри. Не ги познавам, даже не знам кой работи за нея в момента, но все си мисля, че тя би трябвало да ги е проверила. Освен това те обсъждат случая и тя е в течение и за другите пациенти. На това отгоре тя не е в състояние да поеме всички случаи, но се е погрижила хората, които искат да се лекуват с хомеопатия да имат тази възможност.
Шани, отказваш се от хомеопатията заради характера на човека? Провери ли метода? Видя ли, че полза от метода няма или го отричаш само, защото хомеопата не ти хареса? Никой не е в състояние да се хареса на целия свят (нито аз, нито дори и ти).

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Видя ли, че полза от метода няма...

Мдам - видях  Twisted Evil. Колко пъти ти го казах/написах! И не само на мен не помогна...
Но вече ставаме банални за аудиторията Blush.

Весели Празници и се лекувайте както искате Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 896
Пиналия месец, когато Вилма беше в чужбина ни прие д-р Колева и се справи с проблемите ни. Екипа работи заедно и обсъждат случаите, а и листите на пациентите са там. Аз съм доволна и благодарна, че има кой да поеме пациентите при такива случаи.  Laughing

# 21
  • Мнения: 35 961
Защо непременно смятате, че другите не са добри.

не съм казала, че не са добри или че са лоши!
но това е ЧАСТЕН лекар, на които си плащам сума ти пари и след като съм била пациент почти 2 години, се оказва, че лекарят няма време за мен и ме прехвърля на друг! не може ли да си давам парите на когото искам вместо на когото не искам? просто не става дума за компетентност, а за нещо друго - не схващаш ли?

Общи условия

Активация на акаунт