«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 93 отговора

Plovdiv, Bulgaria

ћнени€: 1
«дравейте,
»скам да ¬и попитам - какви детски /анимационни/ филмчета гледат ¬ашите деца? Ѕи ми било интересно да чу€ различни мнени€. ћоже да ги разделим на деца до 6г., до 12 г., до 18г. Ѕлагодар€ и хубав ден Smile
÷итирай

в –озовата долина

ћнени€: 259
ћного обзорна тема!!! –азлични възрасти, пол и интереси на децата... ћо€т син е на 3г и 10 мес. и от около година гледа най-вече " лубът на ћики ћаус", ћайстор ћани, ћечо ѕ”х и неговите при€тели. “ези филмчета одобр€вм и му пускам, Ќќ не съм единствени€ цензор и му се е случвало да гледа и други, от които обогати речника си в лоша посока и разбра че хората умират и има зелени чудовища, които ще дойдат да го вземат...
»наче децата гледат ¬—»„ ќ, ама абсолютно всичко Crossing Arms
Ќай- много се €досвах през изминалото л€то, че на детски€ канал по който гледахме любимите филмчета програмата беше променена. Ћюбимите филмчета б€ха в часовата зона на следобедни€ сън. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
п.п. до автора: тази тема н€какво социологическо изследване ли е?
« ѕоследна редакци€: пт, 30 сеп 2011, 15:03 от zornica_a »
÷итирай

1229

ћнени€: 295
ƒъщер€ ми е на 4 год. и 7 месеца, от 2 години се прехласва по ƒора, от 1 по "‘иниъс и ‘ърб", "ћагьосниците от ”ейвърли ѕлейс", "–иби “инейджъри" и "ћики ћаус". ќбича "—мърфовете", "Ќу, ѕогади" и "ƒ-р —нагълс".
÷итирай

където ми харесва

ћнени€: 2 025
» двамата гледат ‘иниъс и ‘ърб, ћагьосниците от ”евърли плейс, –иби “ийнейджъри...малки€ се заглежда и по  лубът на ћики ћаус
÷итирай

—офи€

ћнени€: 84
ћо€та на последък най-много харесва " Ѕавачката ми е вампир " и " ћагьосниците от ”ейвърли плейс" , също и "  им супер плюс" , "Ѕен “ен " и " ‘иниъс и ‘ърб".  Ќо , ако й се отдаде възможност може да гледа детски€ канал ц€л ден , независимо какво дават.
÷итирай

ћнени€: 2 287
ћалката ми дъщер€ е почти на 3 годинки и започна да се заглежда истински по анимационни филмчета сравнително наскоро. Ћюбими са й Ўрек, “ърсенето на Ќемо и “аласъми ќќƒ.

√ол€мата е почти на 12 и предпочита тийнейджърските с участието на —елена √омез, ћайли —айръс и др. звезди от този ранг!!! ќбича също сериите на ’ари ѕотър, онзи сериал за русалките / забравих му името/, а сега очаква с нетърпение поредната сери€ на «драч - «азор€ване ≤ част. /Ќо това май вече не е детско..../
÷итирай

ћнени€: 790
»нтересна тема.
ћо€т мъник е на 2 и засега се заглежда само в рекламите. ќпитвам се да ограничавам малко или много телевизи€та.
 огато отидох да го взема от €слата се беше загледал в "ћечо пух", но все още е малък и не се заглежда дълго във филмче.
»скам да попитам, кога горе-долу започват малките да гледат с интерес анимаци€?
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 292
ѕървото детско, по което се загледа Ѕорис и гледа с интерес и реагира (смее се, очудва се и т.н.) е ћаша и ћедвед,  гледаме в youtube Wink
÷итирай

ћнени€: 340
ƒъщер€ ми е на почти 2 години,но все още се заглежда само по рекламите и то не по всички,
иначе пускам и анимаци€ но гледа 5 мин и и омръзват на маймуната,аз повече ги гледам  35

ƒеца на мой познати на същата възраст почти гледат ћики ћаус,Ћедена епоха,ћечо ѕух...по думите на родителите им можели и с часове да гледат newsm78

» на мен ми е интересно на каква възраст долу горе започват да се заглеждат за повечко или си е до самото дете?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 372
ћо€т юнак сега гледа "ѕинокио" и "101 далматинци" и докато всички не ги научим наизуст, н€ма да мир€са. “ака беше с "“ом и ƒжери"- стари, нови и пълнометражни, всички "Ћедени епохи", "–ио", "ћумиите"1 и 2; 3 не му хареса особено- н€мало го »зсъхнали€ чичко, дето ставал красив като изпивал другите. »наче ние н€маме телевизор, така че съвременните филмчета, от чи€то красота ти настръхват очите, н€ма как да ги гледа. —тараем се да му предлагаме красива анимаци€
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 292
ƒъщер€ ми е на почти 2 години,но все още се заглежда само по рекламите и то не по всички,
иначе пускам и анимаци€ но гледа 5 мин и и омръзват на маймуната,аз повече ги гледам  35

Ќормално е според мен на тази възраст да не си задържат вниманието за повече от 5 мин. јз за това на мо€ му пускам филмчета от по 7мин, които си изглежда целите с интерес.  Peace

» за да не съм голословна : http://www.youtube.com/watch?v=qd6OtRox9V8&feature=like-suggest&list=UL
÷итирай

ћнени€: 790
¬чера пуснах ћечо ѕух и се загледа за около 20 минути Smile
÷итирай

“ам в планината, близо до гората.

ћнени€: 259
—инът ми е на 4г и 5м и е фен на  лубът на ћики ћаус, харесва и ћайстор ћани,  олите, —пондж Ѕоб...последни€ път като гледахме “имон и ѕумба тези двамата изредиха сигурно двадесет обидни думи  #Cussing out ...то не б€ха тъпак, простак, нещастник и т.н.
÷итирай

Lawrence, Kansas

ћнени€: 9 380
Ќашата обожава Puppy in my pocket по Ѕумеранг, √арфийлд,и за Ѕарбитата,ƒък ƒоджърс и ћики ћаус
÷итирай

—офи€

ћнени€: 251
—инът ми е на 5г. и 2м. ‘ен е на Ѕен 10, —пондж Ѕоб, “ом и ƒжери, Ќу, погади. ћного харесва  олите, Ћедена епоха, √арфийлд. »зобщо има си н€колко филма, които могат да се върт€т до откат и да не му омръзнат.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 93 отговора