Има ли замразени бебешки/детски храни в САЩ?

  • 685
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте мами,

Аз и моето семейство живеем в Renton, WA.  Имаме малка дъщеря на 7 месеца Кристина-Йоана.
С голямо удоволствие чета този форум и се надявам да науча много нови неща. Peace.
Тъй като сме отскоро в САЩ, ще се радвам ако някой ми каже дали тук се продават замразени бебешки/детски храни? На коя фирма са и от къде могат да се купят?
Чувала съм, че в Канада се предлага нещо подобно на пазара, но тук все още не съм намерила.
Благодаря предварително за всеки отговор Simple Smile.

Последна редакция: вт, 20 дек 2005, 06:35 от Anelka

# 1
  • Мнения: 1 116
Здравейте мами,

Аз и моето семейство живеем в Renton, WA.  Имаме малка дъщеря на 7 месеца Кристина-Йоана.
С голямо удоволствие чета този форум и се надявам да науча много нови неща. Peace.
Тъй като сме отскоро в САЩ, ще се радвам ако някой ми каже дали тук се продават замразени бебешки/детски храни? На коя фирма са и от къде могат да се купят?
Чувала съм, че в Канада се предлага нещо подобно на пазара, но тук все още не съм намерила.
Благодаря предварително за всеки отговор Simple Smile.

Здравей и добре дошла, радвам се да видя още една съседка, аз живея в Bellevue. Малката ми дъщеря е на 18 месеца и се казва Кристина Simple Smile
Има замразени детски храни, във фризерите на големите хранителни магазини, където са замразените храни и за възрастните, но са за по-големи деца и няма голямо разнообразие. Обикновено са в началото на редичката. Никога не съм купувала от тях и не знам на коя фирма са. Ето тук готови детски храни за по-големи деца, има ги при пюретата.
 Взимала съм от тези
и за в случаите които нямам сготвено за децата. Притоплят се в микровълнова за секунди. Голямата ми дъщеря не ги харесваше много много, прояде ги чак сега кагато малката си хапва такива, като гледа с какъв апетит ги яде.
Ако имаш въпроси питай, може и на лични.

# 2
  • Мнения: 7 837
За вашата възраст няма. Аз дори все още ползвам от детските пюрета, разнообразието не е голямо като в БГ, но Сами ги предпочита пред моите манджи.

# 3
  • Мнения: 3 491
За бебета не съм виждала, но моите деца вече са на 3 и 5 години, може някой да е произвел междувременно. Аз обаче си произвеждах сама. Мелех си задушени на пара плодове и зеленчуци, изливах в малки формички за печене, и слагах във фризера. Много добре си ги хапваха бебчетата.

# 4
  • Мнения: 4 629
Аз обаче си произвеждах сама. Мелех си задушени на пара плодове и зеленчуци, изливах в малки формички за печене, и слагах във фризера.

И аз така приготвях пюретата на сина ми. Иначе не съм виждала да ги продават замръзени. Но ти можеш да си купуваш готовите пюрета те са с голем срок на годност. Ти защо всъщност търсиш замръзени?

# 5
  • Мнения: 233
Благодаря Ви майчета за инфото и съветите!  bouquet

Tanitta,
Радвам се, че сме съседи. В Bellevue е много хубаво, ние често отскачаме до там. Все още опознаваме аерията Simple Smile.

Casey,
И ние сме на бебешки пюрета, но исках малко да разнообразя.

Блажка,
Много по добра идея за формичките, ще пробвам.

Bambi,
Препоръчаха ми ги, а все си мисля дали в замразените храни няма по-малко консерванти newsm78.

Благодаря ви още веднъж момичета за отговорите.  bouquet
Днес ще разгледам по-големите магазини. При нас наблизо са Safeway, Albertson's и QFC. Дано да открия нещо.
Лек ден на всички.

# 6
  • Мнения: 2 013
Здравейте, мами,

аз не съм в САЩ, но имам племенник там, вече на 8 месеца. Та, бебокът получи няколко каши на Хумана по баба си, когато пътуваше при сестра ми през септември. И се влюбил в 2-3 вида от тези каши..... а никъде в САЩ ги няма. И отказва да яде местните, мръщи се и на пюретата! Та сега се пращат колети с бебешки каши!
Имате ли идея защо в САЩ не внасят бебешки храни от Европа? Хумана, доколкото знам, е световноизвестна марка, мен също преди 30 и кусур години са ме хранили с Хумана, моите деца израстнаха с нея....

# 7
  • Мнения: 7 837
Най-вероятно е до политика  newsm78
Вярно е 4е разнообразието на бебешки храни не е голямо.

# 8
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Аз си донесох от България каши на Хумана, Фризо и Слънчо. Моята госпожица хареса и яде само на Слънчо (и тя не хареса местните), та и на нас скоро ще ни изпращат. Предполагам, че тук няма европейски марки, заради монопола на американските - защитават си пазара. Аз не съм ползвала замразени храни, но съм се вманиачила на тема органични пюрета - има много ограничен асортимент по магазините и постоянно купувам продукти (пак органик) за да й готвя аз.

# 9
  • Мнения: 4 629
Bambi,
Препоръчаха ми ги, а все си мисля дали в замразените храни няма по-малко консерванти newsm78.

Сега разбирам защо са ти замръзените храни. Успех и дано намериш, каквото търсиш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт