Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 737 отговора
Честит рожден ден на моята любимка Пелин Карахан - пожелавам й всичко най-хубаво в живота. Много здраве, щастие, любов и късмет. Надявам се да продължава да ни радва от екрана с прекрасните си изяви. Тя е супер талантлива и чаровна. За мен е истинско удоволствие да я гледам в Мечтатели. Не случайно стана една от любимите ми актриси - обичам я ... txtloves newsm76 newsm21 hearts hug mrstraetz bdbaloni

Ето едни прекрасни снимки на Пелин с Ибо - те са невероятно сладка двойка. Обожавам ги ... 
txtloves In Love lovekiss

Цитирай

Ето едни невероятни снимки зад кадър на Пелин и Ибо от епизода, когато Денис разбра за връзката на Аслъ и Ефе. Hug

Тогава момента беше супер драматичен за Денис и Ибрахим го изигра отлично  bouquet

Зад кадър от репетицията на песента и въобще през цялото време Пелин и Ибо са били заедно. Личи си, че много се обичат. Той дори й е направил вечеря на свещи. Толкова е романтично всичко. Не мога да им се нарадвам. И как влюбено го гледа Пелин ...  txtloves newsm21 newsm76 hearts hug smile3510   mrstraetz

« Последна редакция: Четв., 06 Окт. 2011, 17:29 от Roxis »
Цитирай

Ето едни невероятни снимки на Пелин и Сарп от епизода след отвличането на Аслъ, когато тя помогна на Семих и двамата с Гювен бяха пред болницата. Много са сладки как си говорят. Личи си, че се разбират отлично ...  txtloves newsm76 hearts newsm21 hug cook mrstraetz

Цитирай

Една снимка от списание на Пелин, Ибо и Аслъ - много са готини и сладки ...  txtloves newsm76 hearts lovekiss mrstraetz

Цитирай

Нека да й е честит рожденият ден на Пелин. Пожелавам й много здраве, щастие, късмет и любов. newsm59
Хриси, честит рожден ден и на теб, миличка. Hug
Хайде, и аз да почерпя за рожденият си ден. Hug

Цитирай

Ето още една прекрасна снимка на Пелин. Hug

Цитирай

julk - честит рожден ден и на теб. Много здраве, щастие и усмивки. Всичко най-хубаво ....  bouquet  bouquet   bouquet

Благодаря за прекрасната и богата трапеза ...
  smile3525

Хиляди благодарности и за невероятната снимка на Пелин. Тя е нова и отново е от фотографа на сериала. Пелин е удивително красива ...  txtloves newsm76 hearts
Цитирай

Днес приятелят на Аслъ Енвер - Биркан Сокуллу също има рожден ден. Честит рожден ден и на Биркан. Пожелавам му всичко най-хубаво. Здраве, щастие, късмет и много любов заедно с Аслъ. Двамата са много сладка двойка ...  txtloves newsm21 newsm76 hearts In Love blushing bdbaloni

Цитирай

Ето едни прекрасни снимки на Аслъ Енвер с приятеля си Биркан Сокулуу от сватбата на Ферит - невероятно сладки са ...  txtloves newsm76 hearts newsm21 loveuuu blushing In Love

Цитирай

ЛЕЛЕ, АМА ТО ДНЕС БИЛО ПЪЛНО С РОЖДЕНИЦИ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!
 bdbaloni newsm59 nbirthday bigdance2 dance dazzler1 ura newsm42 hbday

ХРИСИ И JULK, ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЛЮБООООВ,МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!
Цитирай

Лелеее, колко хора имали рожден ден днес! Hrisi, julk честит рожден ден nbirthday, желая ви всичко най-хубаво!  Hug

Честит рожден ден и на Биркан. Много е сладък, страшно го харесвам, много си отиват с Аслъ. Желая им много щастие!
Цитирай

Roxis, хиляди благодарности за абсолютно всички невероятни снимки, които си пуснала newsm51 Първо тази на Сарп с бебето и отзад е Пелин, защото имат обща сцена newsm21 Снимките на Пелин и Ибрахим са страхотни, особено тези зад кадър - след като са приключили снимките Ибрахим й е организирал вечеря на свещи newsm76 Снимките зад кадър са ми едни от най-любимите, а тези от 3-ти сезон са супер, но най-любимите са ми тези на Пелин и Сарп Oha!

100% САРПка, мерси за клипа на Аслъ Енвер bouquet, за снимките и също за тези на Сарп Love

Новите оригинални снимки - двете на Пелин, едната на Аслъ и другата на Емре са наистина изключителни hearts Фотографа прави доста странни и в същото време страшно интересни снимки txtloves Както се вижда "Мечтатели" свърши, но снимките продължават да излизат и да ни радват Party, заедно с повторението на сериала ни Crazy

« Последна редакция: Четв., 06 Окт. 2011, 22:53 от La Tormenta »
Цитирай

Първо Честит Рожден Ден на една невероятно талантлива актриса - Пелин - нашата синеочка !!! nbirthday  bigdance2ura  newsm42 newsm81

Пожелавам й да е жива и здрава, много щастлива, да не спира да се усмихва, нови професионални успехи и скоро да я гледаме в нов сериал hearts Тя е една от моите любимки и аз си я обичам много newsm21

Честит Рожден Ден и на Биркан Сокулуу !!! newsm59

Пожелавам му да е жив и здрав, много щастлив и най-вече късмет, както и нови професионални успехи Party

Честит Рожден Ден и на ·٠• Hrisi•٠· и julk !!! nbirthday newsm59 nbirthday

Пожелавам ви много здраве, щастие, късмет и да постигнете всичко, което желаете в живота newsm76

Благодаря за почерпката bouquet

Наистина днес имат доста хора рожден ден Crazy Crazy Crazy
« Последна редакция: Четв., 06 Окт. 2011, 22:51 от La Tormenta »
Цитирай

Пускам малко снимки на Аслъ от новият мини сезон на "Мечтатели" txtloves

« Последна редакция: Четв., 06 Окт. 2011, 23:24 от La Tormenta »
Цитирай

Излезе още една снимка на Пелин - винаги е изключително красива Love Love Love Love Love

Цитирай

75-89 от 737 отговора