«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
450-464 от 728 отговора

ћнени€: 1 474
ќгромни благодарности,  ордели€, за поредни€ трейлър с руски субтитри newsm51  :love001:
’ил€ди благодарности и на теб, ≈мел,  smile3501 newsm51  :love001: за светкавични€ превод и на български, а така съшо и на јнна  newsm10 newsm51.
„удесна е създадената от теб тема јнна, мол€ ти се, не € закривай newsm17 newsm17 newsm17
¬¬ е чудесен сериал  newsm10, покрай моите примитивни познани€ в и-нет усп€х да запал€ оше 10-тина да го гледат. ћол€ се и наши€ »брахим отново да намери време за тази тема, безценен беше, истински талисман  newsm17 newsm17 newsm17. Ќе искам да пов€рвам, че сме го загубили  newsm17 newsm45 newsm17.
—ъмн€вам се, че ¬¬ ще бъде закупен и излъчен в който и да е BG канал newsm12.
јми друго не ми остава, освен на "стари години" да се запиша на уроци по турски език, защото ако не първи€, то едва ли ще е последни€ толкова заплен€ващ ни newsm20 .
÷итирай

»нтернет

ћнени€: 0
Ќовина от —тандарт с днешна дата

/ Ѕлагодар€ на Ќадин Hug/

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-10-08&article=384414

У¬еликолепни€т векФ тръгва у нас
—кандални€т турски сериал ще се завърти в родни€ ефир през декември

—ериалът, който предизвика полюсни реакции и доста бунтове в родината си “урци€ - "¬еликолепни€т век", тръгва и у нас. ѕървата по рейтинг поредица при съседите е закупена в цели 22 страни, включително и Ѕългари€, информира турски€т "“елевизионен вестник". »злъчването на "¬еликолепни€т век" в чужбина ще започне през декември, пише Ѕ“ј. ќще със старта си миналата година сериалът предизвика небивал интерес у нас. “ой пресъздава ќсманската импери€ по време на управлението на —юлейман ¬еликолепни. —цените с походите на османската войска, включително и по българските земи, са изключително кървави, което веднага породи реакции. ƒни след като беше излъчена първа сери€ през 2010-а, родни ентусиасти вече € б€ха превели и сложили субтитри за теглене в интернет. ¬ момента в “урци€ върви втори сезон на поредицата и усп€ да подмине по рейтинг дори всеобщи€ любимец  авънч “атлату, който играе в нови€ сериал "—евер, юг" по роман на нобелиста ќрхан ѕамук.
√лавните роли във "¬еликолепни€т век" се изпълн€ват от ’алит ≈ргенч, известен у нас като ќнур от "’ил€да и една нощ", Ќебахат „ехре -г-жа ‘ирдевс в "«абранени€т плод", Ѕурак …озчивит - „етин от "ћалки тайни". ≈пизодът, в който се пресъздава битката при унгарски€ град ћохач през 1526 година с победата на османлиите, е най-гледаната батална сцена в истори€та на турското кино.
ќсвен в Ѕългари€ сериалът ще се излъчва на Ѕалканите - в ћакедони€, —ърби€,  осово, √ърци€, –умъни€, ’ървати€, јлбани€, —ловени€, —ловаки€, „ехи€, ”нгари€, ”крайна, –уси€, јзербайджан, азахстан, япони€ и в арабските страни.

« ѕоследна редакци€: сб, 08 окт 2011, 10:47 от Fan »
÷итирай

ћнени€: 1 474
ƒобра новина, но ... аз предпочитам да гледам сериал със субтитри, а не с дублаж.
“ака, че не могат да ме мръднат и "с топ" от тво€та тема за ¬¬ јнна, докато € има txtloves newsm51 love001 newsm17
÷итирай

ћнени€: 329
Ќовина от —тандарт с днешна дата

/ Ѕлагодар€ на Ќадин Hug/

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-10-08&article=384414

У¬еликолепни€т векФ тръгва у нас
—кандални€т турски сериал ще се завърти в родни€ ефир през декември

Eee, най-накра€ хубава новина...„естно казано съм изумена, не в€рвах, че н€ко€ родна телевизи€ ще про€ви такава смелост! #Crazy Ќе ми се мисли какви реакции ще породи това, защото знаем колко първосигнални хора има.  Sick ћакар че аз лично см€там, че във сериала н€ма нищо, което да е обидно за наши€ народ, просто един прекрасен исторически сериал, който задължително тр€бва да гледаме, най-малкото за да видим една различна  гледна точка! Peace
÷итирай

ћнени€: 1 110
Ѕлагодарности на ≈мел за превода на трейлъра.  newsm51  :love001: —ултан —юлейман сериозно започва да се съмн€ва в »брахим.

¬еликолепни€т ¬ек 29 епизод трейлър 1 бг. субтитри

ой си ти ѕаргалъ,кой е баща ти!?!?!Ѕраво на султана- опит за призем€ване на величието »брахим...друг е въпроса,има ли кой да го чуе Crossing Arms  Mr. Green
–адвам се ,че бебчето на ’атидже ожив€- да си има и т€ утеха...
»брахим- ’юррем...борба  без край...или докато н€кой падне...  #Crazy

≈ћ≈Ћ Hug независимо от ангажиментите си,ще се радвам да си част от темата Peace
»зглежда наистина са го закупили и нашите  ¬еликолепни€т  век newsm78 хубаво- нека да го вид€т по- вече зрители,филма заслужава- дано до тогава да утихват малко тези абсурдни настроени€... ooooh!
јз също предпочитам филма със субтитри,да се наслад€ на оригиналните гласове на актьорите, а и като знам нашите тв какви дублажи прав€т...  ooooh! Mr. Green
Ѕраво на сем ≈ргенч- разрешават на јли да €де сладолед Very Happy
на мо€та внучка не й разрешават мама и тате ,та се налага аз тайно да € черп€ Love hahaha
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 906
 bouquet Ќе знам как съм ви пропуснала
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 475
’ахаххахх, купили са го!

ћомичета, вие днес ме направихте истински щастлива.

“елевизи€та, ко€то го е купила, тр€бва да се готви за сериозни јтаки Smile, но см€там, че с тези атаки и шума, който ще се вдигне, още повече ще спечели.

¬ие ще бъдете напред със сезон и половина и пак от нета ще си го гледате, но пов€рвайте, н€ма по-добра мотиваци€ от тази,за да научите един чужд език. ≈динствено приказките на —ултана са сложни, останалите си говор€т неща от ежедневието.

«нам, че уж ми е майчин, но аз научих турски€ с уроци от преподавател в —” и много, много телевизи€ и песни в началото на 90-те години. јко можех да си го позвол€, все турски филми и предавани€ щ€х да гледам. Smile —ега си разпредел€м времето равномерно - английски, руски, чешки, словашки ... а ако съм била мноооого послушна, и маааалко турски.

»мам една при€телка, за мен най-интелигентната жена, ко€то познавам, с безброй образовани€ и квалификации и езици, тръгна на уроци по турски не къде да е, а в  азахстан, после, с помощта на ’ил€да и една нощ и субтитрите в »нтернет се усъвършенства ...
÷итирай

ћнени€: 1 268
Fan, каква прекрасна новина!  Hug Hug

Ќай-накра€ да се направи нещо мъдро от този —≈ћ!  bowuu »нтересно по кой канал ще го излъчват и от колко часа? newsm78 » най-веро€тно без повторение... Mr. Green

Ќо... каквото и да е, темата на јни тр€бва да продължи, най-малкото, за да захранва с готови преводи “¬ екипите. ѕоне н€ма да има издънки, каквито често чуваме по каналите... Rolling Eyes Rolling Eyes
ј може би ще покан€т ћистик за консултант? newsm78 Praynig Peace

«а фенките на ћалкочоолу... Cool
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 475
’ххаххаха. ƒа, първи€ сезон им е готов. ƒа не би да има по-добър специалист от ћистик.

ћоже пък, ако н€ма кой да превежда, да си организираме една група в —кайп и н€кой с познани€ по турски да прави симултанен превод. “оест, аз н€мам иде€ дали мога оправ€ проблема с »нтернета и дали мога да разкри€ самоличността си. ўе помислим.
« ѕоследна редакци€: сб, 08 окт 2011, 12:18 от ≈мел »
÷итирай

„аст от тайното общество на  .ќ.“. .».-те

ћнени€: 253
ўе се излъчва по Ќова, с повторение по Ќова фемили  Peace
÷итирай

јтлантис, √алактика ѕегас

ћнени€: 23
Ѕлагодарности на јни и ≈мел за трейлъра с бг субтитри.  bouquet
≈... ѕаргалъ почва да се самозабрав€...  Crazy
’м... ’юрем откъде разбра за жена в ловната хижа, и защо реши че е на »бо, не на ——?  newsm78
“ази война на »брахим и ’юрем... дълго е продължила €вно.
» пак да питам ћехмет кога ли ще умре?  newsm78
ƒобра новина за закупен сериал по българска тв. ƒали и те ще почнат излъчването декември?  newsm78
÷итирай

Play Thumb

“ова вид€хте ли???  Mr. Green
÷итирай

Play Thumb

Mr. Green
÷итирай

»станбул

ћнени€: 121
ј може би ще покан€т ћистик за консултант? newsm78 Praynig Peace[/i][/color]

— най_гол€мо удоволствие! Smile ћечта!
÷итирай

»нтернет

ћнени€: 0
ј може би ще покан€т ћистик за консултант? newsm78 Praynig Peace[/i][/color]

— най_гол€мо удоволствие! Smile ћечта!
јко искат да имат хубав продукт с хубав превод, дано се сет€т да те покан€т Peace
ƒа се над€ваме, че имат хора, които хвърл€т по един поглед в този форум, щом се знае,
че сериала се превежда от ентусиасти...
¬ид€х едни снимки с началните титри на Ћюбов и наказание в една друга тема.
ƒаже имената на актьорите б€ха изписани неправилно #Crazy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
450-464 от 728 отговора