Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

on the beach

Хора как мога да си премахана луничките???знам те са ми чара но са разпръснати по лицето ми кажете плс  newsm45
Цитирай
Az obicham lunichki,namiram gi za charovni!! Maika mi ima, a az ne i vinagi me e bilo jad! Za sajalenie ne znaja kak se mahat, na njakoi hora zimata im izblednjavat i ljatoto se pojavjavat pak...
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

И аз съм с лунички, обаче както казваш "те са ни чара". И аз исках да ги махна, когато бах тинейджър но няма начин. Временно , с някакви избелващи мазила може да ги прикриеш, но да ги премахнеш - едва ли!! В аптеките има вече хиляди мазила - попитай там. Аз си ги харесвам мойте! Smile
Цитирай

Габрово

привет от още една луничава девойка!аз също си ги харесвам и не съм правила опит да ги махам.моите особено много се влияят от слънцето,ако и твоите са така няма смисъл да ги мажеш с нещо.през зимата ще поизчезнат,но лятото пак ще ги имаш.
Цитирай

Чувала съм че луничките и тъмните петна ги премахват с лазер,но аз не съм пробвала и нямам лично мнение.Можеш да си правиш избелващи маски и да си купиш избелващ крем.Няма да изчезнат но ще избледнеят. 
Цитирай

Гърция

Имам приятелка, която ги махна с лазер. Честно казано незнам дали ще е трайно, но тя е доволна.
Цитирай

Луксозенец

Сладко нещо са луничките.
Цитирай

РусЙе

И аз имам лунички, но не се набиват много на очи и съм свикнала с тях Very Happy Лятото се отличават повече, но в тях ми е чара Love
Цитирай

София

Ей, сега се сетих, че едно време имах лунички по носа предимно! Не знам махнаха ми се сами, не помня кога май пубертета... Сега лятото само ми излизат едни мизерни едва забележими - 4-5 и си отиват заедно с топлите дни... Wink
Цитирай

София-Лагера

Аз си ги харесвам.Хими4ески пилинг,така мисля newsm78
Цитирай

София

Избелване и премахване с лазер:)
Цитирай

Аз страшно много харесвам лунички, но за съжаление нямам.
Цитирай

София

Вода от магданоз е едно от най-разпространените средства за премахване на луничките.А лятото ще ходиш само по сянката,за да не ти се появят пак. smile3532
Цитирай

on the beach

smile3521 smile3521 smile3521
Цитирай

Дойчеланд

хей, Сладинка, ама защо ще ги махаш!? На тийнейджърска възраст и аз исках да си ги махна - магданоз, моркови, глупости..., Hug а сега ми се струва, че са прекалено малко и искам да имам повече. Така че - ако успееш да се отървеш от тях, прати ми ги на мен  35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора