Обрив от олиото на Бюбхен

  • 955
  • 16
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичета помагайте от два дена смених зехтина с олиото на Бюбхен,но снощи забелязах на коремчето на бебо на две места зачервено.Не по цялото тяло а само две кръгчета от малки пъпчици,днес като си сменяхме памперса пак го погледнах, нямаше зачервено,но пъпчиците си стояха.Това дали е от олиото какво ще кажете newsm78

Последна редакция: вт, 20 дек 2005, 18:20 от vania_na

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз съм ползвала олиото на Бюбхен, но не съм имала никакви проблеми. А защо реши да смениш зехтина с олио?  Олиото го ползвам само, ако съм забравила да преваря зехтин.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Оф и аз незнам защо го смених искаше ми се да ми мирише на нещо хубаво,а не на салата ooooh!.Ама съм чувала само хубави отзиви за Бюбхен и шампоана ми е такъв и съм много доволна

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Ние ползваме олиото на Бюбхен и нямаме проблеми. Само веднъж в началото имахме обрив по коремчето, но се оказа че е от претопляне.
Сега пък имаме спорове с майка ми, която иска да го мажем с мас поне през ден Rolling Eyes #Cussing out

# 4
  • Мнения: 432
Аз също ползвам олиото и съм доволна.Но зачервяването да не е от претопляне или от одраскано с пампа

# 5
  • Мнения: 3 550
Според мен е от памперса. Запарил го е, ако не си го сменяла дълго. След 1-2 дни сигурно ще изчезнат. Не вярвам да е от олиото на Бюбхен. При нас се е случвало на  два пъти и изглеждат точно, както ги описваш. Може да ги намажеш с крема срещу подсичане. Не се тормози излишно!

# 6
  • Мнения: 2 952
Може  да   е  хормонално ...нали не е цялато место където смагаш олиото, или пък да е охапан от нещо.....или от  яденето ....попитай   педиатъра ....да се  успокоиш.... Wink
Освен  това от прекалено мазане  също се получава , не е нужно  всеки път да  го омазваш.Ние купихме не крем или олио  , а лекарствено средство ..оправи се подсичането и сега  само когато  ака   му слагам  обикновен крем(не лекарствен).

# 7
  • Мнения: 666
Може да е от олиото една моя позната се оплака че са получили алергия от Бюбхен. Лично аз ползвам козметиката им и съм доволна , но при всяко бебе е индивидуално

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря за споделения опит  Hug.Снощи ми се стори по добре,нямаше зачервявяния.Може наистина да е от пампа,да съм го одраскала с него или нещо от този род Embarassed

# 9
  • Мнения: 254
Ако пъпчици и зачервено има само по-дупето,най-вероятно да е от претопляне.
Аз имах такъв проблем със сина ми,а се мажехме само с преварен зехтин.
Сега чакам второто си дете preggo и си взех олио на ЧИКО за да го тествам първо върху себе си.Ефекта беше "поразяващ" по-гърдите и корема ми се появиха безброй ситни сърбящи пъпчици с бели връхчета smile3515.
Може и аз да съм алергична,но за всеки случай за нищо на света не бих си намазала детето с това "ЧУДО".
За Бюбхен нямам впечатления,но съм чувала много добри отзиви.

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Най-вероятно е от памперса и на мен ми ае е случвало.
Все пак е желателно да се посъветваш с педиатър.  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 725
Ние ползваме олиото на Бюбхен и нямаме проблеми. Само веднъж в началото имахме обрив по коремчето, но се оказа че е от претопляне.
Сега пък имаме спорове с майка ми, която иска да го мажем с мас поне през ден Rolling Eyes #Cussing out

Как така с мас  #Crazy?!?!?!?!? Упорствай и не й позволявай!!!!!

За Бюбхена - ние използваме олиото на Бюбхен от самото раждане на Жожо та досега и сме нямали никакви проблеми!

# 12
  • Мнения: 181
 Shockedдеси и аз бях взела това 4удо на 4ико и беба беше цялата в пъпки доста негативи 4увам за тях междудругото за козметиката им Hug

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
До сега никога не съм имала проблем с Бюбхена,не знам що така се е обринало детенцето,пък може и от притопляне да е както са казали по горе мамите

# 14
  • Мнения: 161
Да и ние направихме обрив от същото олио. И това се дължи на течния парафин в него. Повечето деца не го понасят, затова до 6 месеца го избягвайте в козметиката на децата ....

Общи условия

Активация на акаунт