дървеници

  • 30 480
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
Преживях подобно нещо съвсем наскоро, бях полудяла от ухапванията, докато мъжът ми нямаше нито едно. Виках фирма, но нещо не им хванах вяра и след тях отидох до ветеринарната аптека на пазара в Младост 1 - от там си купих за 5 лева отрова Айкън (швейцарска, без мирис, безвредна за хората, за употреба и в болници). Напръсках вече сама много внимателно и гадовете изчезнаха веднъж завинаги. Оттогава не са се появявали. Не изхвърлих абсолютно нищо, спим на същия матрак.

# 16
  • Мнения: 67
Във вторник от фирмата ще идват да пръскат за втори път, защото ми обясниха, че ако са били дървеници нашите гадини винаги се прави повторно пръскане, заради евентуални останали яйца от бубите. Засега нямаме никакви оплаквания, детето спи спокойно- нищо не го хапе, дано да е приключило всичко при нас.
Penkailieva, а при Вас какво стана след като извикахте фирма- пак ли продължиха ухапванията, кой те насочи да купиш такъв препарат, преди колко време сте имали дървеници?

# 17
  • Мнения: 505
Мисля, че беше миналата пролет. Фирмата я извиках аз, но човекът, който дойде да пръска каза, че те много трудно се избивали, но ако му платя лично на него зад гърба на фирмата, той щял да ги напръска с канцероген - страшна отрова и те тогава щели да изчезнат  ooooh! ooooh!
Освен това за по-голям ефект допълни, че сега можело да ме хапят повече, защото отровата на фирмата ги ожесточавала.
След всички тези глупости мъжът ми реши да отидем до аптеката, както ти писах, а там нещата се оказаха съвсем прости - купуваш концентрирана отрова от ясен производител (аз не купих пакетираната в България от страх, че може да е менте) за професионална употреба и на опаковката пише как се разрежда и как се прилага.
Пръсках две седмици след фирмата, за да се получи повторното пръскане за излюпването на дървениците, които при първото са били яйца. Оттогава не са ме хапали. Мисля, че отровата на фирмата беше същата като тази, която си купихме сами, просто тоя техен служител ме разби, а и разликата в парите беше от значение за мен.

# 18
  • Мнения: 16
Може и бълха да е било, ако не си видяла нищо. Аз съм от тези, дето са любима среднощна закуска за гадинки и ми се е случвало неведнъж да се събудя цялата нахапана, а на мъжа ми никога му няма нищо. Ужасно е, особено като се повтори няколко нощи подред и то след като си изпрала, изтупала и напръскала всичко. Понякога съм ги откривала бълхите, понякога не. Преди няколко месеца напръскахме с Фронтлайн- виж повече в темата против хлебарките, и от тогава, да чукам на дърво, не съм видяла едно насекомо из къщи, от никакъв вид.  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 505
Между другото, аз също не видях какво ме нахапа - никъде не открихме гадинките, но на отровата пише, че изтребва всякакви насекоми - включително и хлебарки. И в момента, една година след пръскането, апартаментът, мисля, е населен само от хора  Laughing
Аз и в темата за хлебарки писах за тази отрова, много съм впечатлена от цялата история.

# 20
  • Мнения: 67
Егати и наглеца- този пък как си е поискал да си изкара нещо отгоре Close. Сега ще видим втория път като пръскат- то и затова ще идват пак- заради евентуални яйца, които гадините са излюпили. Надявам се всичко да е наред, че съм бременна, а пък и се пръска в стаята на дъщеря ми и не ми се иска сами да обработваме, че в това ми състояние ме е страх да припарваме аз или детето до такива препарати. От фирмата като пръскаха и малката спа за 2 дни в баба и дядо, а ние с мъжа ми си останахме вкъщи. Ако изникне проблем ще накарам съпружеското тяло да ходи до аптека и да купува отрова- дано не се налага.

# 21
  • Мнения: 505
Няма страшно, всичко ще е наред, хората малко се презастраховат. А отровата е безвредна за хората - пишеше, че се прилага и в болници, а там сме може би най-уязвими.

Общи условия

Активация на акаунт