Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 49 947
  • 732
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 15
Здравейте!

Отдавна не бях влизала, но сега имам един проблем с мъжа с когото съм в момента! От няколко дни не мога да мигна от притеснение и си теглих карти днес. Въпросът ми е свързан с мъжа и дали ще останем заедно. Моля ви кажете си и вашето мнение относно подредбата, защото аз интерпретирам картите, че ще има раздяла, но ще последва нещо хубаво или е имало нещо хубаво, но сега ще дойде края. Моля да ми кажете вашето мнение!
Благодаря предварително!
това е подредбата, но карти 9 и 8 са обърнати!!!

# 271
  • Мнения: 3
Здравейте!

Отдавна не бях влизала, но сега имам един проблем с мъжа с когото съм в момента! От няколко дни не мога да мигна от притеснение и си теглих карти днес. Въпросът ми е свързан с мъжа и дали ще останем заедно. Моля ви кажете си и вашето мнение относно подредбата, защото аз интерпретирам картите, че ще има раздяла, но ще последва нещо хубаво или е имало нещо хубаво, но сега ще дойде края. Моля да ми кажете вашето мнение!
Благодаря предварително!
това е подредбата, но карти 9 и 8 са обърнати!!!


Не знам дали правилно ги тълкувам, но виждам изолиране,самота,а  и някаква тайна ,която е излязла наяве. Може би ще има момент на колебание, но раздяла не виждам аз.
Може и да греша.

# 272
  • Мнения: 15
Много ти благодаря за бързият отговор! Да в момента си дадохме малко време, защото бившата му иска да се съберат пак. Трябва да вземе решение до няколко дни, но го преживявам много тежко, защото с тази връзка минах през ада и рая. Дано не се разделим...

# 273
  • Мнения: 15
Азади- след няколко дни осамотяване и много напрежение за мен днес се разделихме, той се върна при бившата му. Благодаря ти за отговора Simple Smile

# 274
  • varna
  • Мнения: 41
udjin Съжалявам, че се е получило така ... но Гроб все пак е край и ново начало...знам, че е трудно, но ти предстои нещо ново и надявам се  много по-добро...За мен тези карти показват, че той изпитва чувства, които крие от теб, затова се е стигнало до раздялата...бившата е поискала и той е готов, т.е. той това е чакал...И...забрави ада, запази рая и продължи напред Peace

# 275
  • Мнения: 0
Аз само да отбележа, че ви чета Simple Smile
Не разбирам, всеки ден картите показват различен отговор на един въпрос-  ту са хубави, ту не съвсем Simple Smile
Някаква идея защо се получава така ?

# 276
  • Мнения: 15
Здрасти!
Незнам какъв е въпроса, който задаваш, но ако е свързан с чувства или нещо променливо според мен е нормално. Всеки ден човек приема нещата по различен начин- ядосан ни е за нещо или не може без нас. Затова няма как и какртите да показват едно и също. Поне аз така си го обяснявам Simple Smile

# 277
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
АЗ СЕ ПЛАША ОТ ТЕЗИ КАРТИ ИЗЛЕЗЕ МИ КОВЧЕГ И СЛЕД 3 ДЕНА ПОЧИНА БАЩА МИ
СЕГА НЕСМЕЯ ДА СИ ХВЪРЛЯ НА НОВО КАРТИ .МНОГО СЪМ РАЗСТРОЕНА

# 278
  • Мнения: 123
udjin много съжалявам, че така се е получило с приятеля ти  Sad.

Аз от картите, малко късно, но виждам раздяла( кула+ковчег), самота и изолация( кула + букет) и книгата крие тайни. Съжалявам, аз съм в същото положение и напълно ти съчувствам.

Направих си пак голямата подредба, някак с нея, като че ми е по лесно, наистина бавно става, но някакси се чувствам по добре с нея.

Направих голямата подредба, за мен, любовна за 1 месец напред.
Моля ви помагайте   bouquet.

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 09:17 от pisankata

# 279
  • Мнения: 15
Здравей писанка!
Съжалявам, но на мен са ми много трудни големите подредби и въобще не ги правя. Дано някой успее да ти помогне. Аз и на малките подредби се омотавам или поне когато си ги правя за мен виждам това, което ми се иска.  Peace Успех с разчитането на картите

# 280
  • Мнения: 15
Момичета да ви попитам за подредба. Значи след като се разделихме с половинката ми дочух от приятелки, че бившата му много не искала да задълбочава нещата и не изпитвала чувства към него, а просто не искала да остава сама и затова го е потърсила. Та искам да си хвърля едни карти с въпрос дали ще се разделят скоро и ще се върне при мен. Но не знам коя подредба да използвам и ви моля за съвет вие каква бихте използвали ( но да не е дълга,защото не мога да ги разчитам и ще трябва после да ми помагате) ... Благодаря ви!!!

# 281
  • Мнения: 0
Здрасти Юджин Simple Smile
Първо - благодаря ти за идеята - мойте карти са някакви шантави Simple Smile Или аз не ги разчитам правилно, но си водя дневник с гледанията по дати и после опитвам да видя какво наистина се е случило.
Вчера си гледах за моя човек ще излезем ли - картите бяха супер - не излязохме, но се чухме по телефона и ми беше много добре  Mr. Green

Та по твоя въпрос - аз не ползвам стандартни подредби цепя и редя или 6 карти или 8 или 10 или 12 Simple Smile Ти можеш сама да си ги наречеш, докато бъркаш и си мислиш за въпрос си казваш първата редичка - минало, втората настояще, третата бъдеще и така Simple Smile Аз обикновено все за бъдещето питам, но може би пък от там идват някои неточности Simple Smile Иначе момичетата бяха публикували една подредба специално за любов и двойка, но на мен тя ми е малко трудничка Simple Smile

# 282
  • Мнения: 116
Sanitkata,ще последвам примерът ти със записките Simple Smile .Не съм се сетила до сега.Аз пък съм забелязала,че като тегля картите,винага са много далеч от истината,даже всеки път излизат противоположни неща.Но като ги нареждам след като ги разбъркам е друго-често ми излизат едни и същи карти.

# 283
  • Мнения: 0
Мидичка-  при мен пък са толкова буквални, че чак... луда работа. И другото е, каквото и да питам, те ако са си решили да ми кажат нещо - все едни и същи излизат, че чак и в еднакъв ред Simple Smile

Относно бившите - в един момент при мен излизаше много често планина, кръстопът, лисица и някакви подобни карти. Аз все си мислех, че нещо аз бъркам, но после обмислих нещата и ми се навързаха много ситуациите и разни думи изпуснати, вметнати и така. Буквално казваха "любовен триъгълник, нужда от решение, приятел, които манипулира ситуацията, скрити истини и прочие" вече не излизат толкова често и това ме прави по-спокойна Simple Smile

# 284
  • Мнения: 15
Здравейте!
И на мен понякога картите ми показват едни неща, а стават съвсем други, но аз си го обяснявам с факта, че аз съм ги разгадала така, както на мен ми се е искало да са и не съм била обективна. Дори в повечето случаи и да е отрицателна една карта аз предпочитам да гледам положителното и значение  Embarassed
Благодаря за съвета за подредба. Сега си хвърлих едни карти с въпроса дали скоро ще се съберем пак. подредих ги 1 ред минало 2-настояще и 3- бъдеще. Според мен той в миналото е бил подтиснат и имал нужда от упора и се е закотвил за мен като удавник за сламка. Сега около мен има добри приятели и трябва да приема ситуацията, а  в бъдеща няма да се съберем и това са празни надежди. Според вас правилно ли съм ги разтълкувала? Имайте предвид, че единствено 10, 18 и 14 са изправени, останалите са обърнати. Благодаря ви предварително!!!   

Общи условия

Активация на акаунт