С топло яке и обувки,ФЕВРУАРСКИТЕ деца ще преборят есента!- Тема 20

  • 36 847
  • 716
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Привет на всички!
Май не съм се записала още в тази тема, но чета когато мога.
Честито на празнуващите тези дни   bouquet
Йоанка, тая докторка е луда - това сладко дете, тоз бонбон Криско, а тя да говори такива глупости - НЕНОРМАЛНИЦА. И това ми било доктор  #2gunfire
Дейзи, благодаря мила. Да права си за фирмата, аз си я знам  коя е, но само там при вас май има откъде да се пазари. Последно наистина нямало голям избор на десени, но аз си поръчах предимно долни бодинца и не ми пречеше да са еднакви. Само разиграх размерите да видя кой най-ни пасва. С две думи много съм доволна от качеството.
Ние сме добре, растем, не спим нощно време иначе през деня съвпада с режимите на повечето бебчета, което все още ме спира да правя нови опити да дохранвам с АМ преди лягането вечер, защото не ми се струва гладен и си заспива като пич. От какво се буди не знам - зъби ли са, носа ли е.... В тази връзка утре сме на УНГ, дано даде някаква яснота и този доктор.
Нашата педи не ми дава да въвеждам глутен, а аз се глася скоро на кухня да се записваме. Та не мисля да я слушам, не знам какви са й опасенията вероятна да не пълнее мечо  Mr. Green По тоя повод да помоля мамите на мечовци, които са въвели глутен ако може да споделят как го въведоха и какво глутеново дават сега   bouquet
Тази вечер май повечето са заети или пък сте си легнали рано? Thinking

# 121
  • Мнения: 3
Гатофилия писах ти във ФБ Hug
За глутена и аз искам да знам. Днес цял ден се образовам за захранване, че от близо месец боксуваме на едно място и ни е време вече я за сирене и подобни, я за глутен, я жълтък. Ама кое, как, хем ви следях много внимателно, хем ми е каша Whistling
В тази връзка, да пратя една виртуална прегръдка на едно от гурутата ни по тази тема, Лори Hug Все забравям да похваля Бобчето, че е спряло да повръща и да кажа, че сигурно по астрална линия, мой Симо както връщаше по 100 пъти на ден, изведнъж спря Simple Smile Дано така остане Praynig

Другото, което забравих преди малко е да честитя на нашата американска невеста Лена  Hug Пу, само хубави неща в семейството за вас  bouquet

И разбира се-честита месечинка на ханчето  bouquet  bouquet  bouquet
Теди видя ли стоката вече? Wink

# 122
  • Мнения: 61
Добро утроооо!


Чета ви, но не ми остава време да драсна два реда. Все пак след малко ще водим малкия ми син на градина за първи път и съм наистина щастлива. Той е много ентусиазиран, сега остава и като си дойде от градина, да продължава да му харесва Praynig.

Много болни бебчета, пък и майки гледам  Sad. Лоша работа, дано сополите при всички минават по-бързо. За съжаление тези сезони, май всички това ни чака.

# 123
  • Мнения: 2 447
Добро утро! Кафенцето днес е от Кремена  Laughing
Креми, успех с градината. Първия ден обикновено е безпроблемен, за това ти пожелавам и втория да е така.  Hug

Йоанка,тази докторка наистина е луда


Бягам,че закъснях...

# 124
  • Мнения: 727
Опинко
Варненки-днес не мога,за четвъртък ми кажете кога и къде....

НОИ-имам питанка имам изчислено обещетение за 20 дни ,а изплатено за 19-ЗАЩО????ми вземат пароте за един ден...при някой друг имали го това чудо и на кои телефони се звъни за да питам какво е това?

Много криво ми тръгна днес деня(свеки е намесена Sick Sick Sick Sick не я понасям)

# 125
  • Мнения: 7
Добро утро!
Гатофилия, аз захраних с попарата, със сухара демек - първия ден 1 сухар, втория - 2, на третия - 3 и от тогава всяка сутрин си яде попара. Но някои бебчовци не харесват тази закуска, та нека техните майки се изкажат как са въвели глутена. А освен сухар и бисквитки, и кисели, но ние вече сме и на кухня, там е друго ...
Ей, не знам какво им става на тия бебоци - Явор спеше като малък по-добре нощно време, сега нещо се хаймани - тази сутрин в 6 се облещи и това е - край със спането. Яде и пак не поиска да заспи, а и през деня нещо ни мъчи съня - навън, за да спи, трябва да сме на по-тихо място, иначе различните шумове го будят, особено детски вик, рев или смях ... А в компанията имаме и по-големи дечица, които си играят покрай нас, та познайте - 20 мин. сън, стига толкоз, а после се киселИ ...
А и тази хрема не ще да минава - точи ги едни сополи ..., уж една седмица ..., само дано да не откара 1 месец, че на тези познати, от чието детенце май се заразихме, същото вече месец ги точи сополите, та не знам ...
Хайде нещо за разведряване:


Не за друго - да ме повози малко на мотора си smile3503

# 126
  • Мнения: 7
ОХ, щях да пропусна - днес си имаме доста месечинки. Да са ни живи, здрави и усмихнати дечицата!

# 127
  • Мнения: 5
добро утро!

Валето става днес на цели 8 месеца- почерпете се за нашата месечинка с малко плодове с  глазура- голям хит на Октоберфеста в Мюнхен, който вече мина за тази година, ама както и да е  Wink




Kremena_Mama успех и от мен с градинката

Зелда за захранването мога да ти кажа нашата схема как беше по съвет на педиатърката.
Ако сте вкарали месо, може да почнеш с жълтъка- значи 1 ден месно, на другия зеленчуково с 1/4 жълтък твърдо сварен, така караш 2 седмици, след това увеличаваш жълтъка на 1/2 и караш примерно още две седмици. След това може да вкараш глутена- аз го направих под формата на бисквита- сутрин с АМ. Можеш да го направиш и с кашата. След като вече глутенът присъства в менюто ви, може да опиташ да му направиш попара с малко сирене. Това в общи линии. Ако имаш въпроси, питай  Hug

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 10:04 от Sofie

# 128
  • Мнения: 67
Имам едно бързо въпросче към взимащите кухня. Кремчетата с какво мляко ги правят ? Мерси предварително   bouquet

# 129
  • Мнения: 1
Един въпрос и от мен. Какви бисквити използвате?

# 130
  • Мнения: 106
Добро Утро  Hug

Мила-в частните казаха,не помня кой,че е в Фризопеп,а държавните не знам newsm78

jatze-И ние сме така #CrazyУжас е няма сън тая нощ ставах през 30мин SickПобърка ме!Като бебе дори с коликите спеше повече! #Cussing out

anilevI - #2gunfireМен ме побърка събота и неделя тази особа!

Кремена-Дано е добре в детската  bowuu

Ние отиваме на консултация после ще докладвам колко 200 гр. сме качили hahaha

И не на последно място Честити месечинки на всички астрални близнаци  bouquet  bouquet  bouquet[/color]

# 131
  • Мнения: 471
Ох,минавам да ви се оплача-Калина днес глътна част от гумена играчка Confused и то за толкова кратко време-обърнах се да сложа мляко в шишето и като се завъртам тя тъкмо прави физиономия на трудно преглъщане и ми се ухили #Crazy Веднага звъннах на лекарката й. Педи каза да я следя дали ще го изака,ама мен си ми е мн куцо  #Cussing out
Честити мессечинки на всички.
Бързо оздравяване на болничките.
Нзм кремчетата с какво мляко са,но май не е прясно,тъй като имат малко странен вкус.
Бисквити давам бебешките на Sweet plus или най-обикновенни бисквити.
Толкова засега

# 132
  • Мнения: 133
Здравейте мацки,

отдавна не съм писала...но с това местене ми се взе акъла...
Хайде и аз да се отчета с мерки и теглилки на бебка - 75 см и 7500кг...И да се похваля..от 3 дена се събужда само веднъж през нощта...
Бисквитки....взех на Алете, дори и аз си похапвам от тях Embarassed
Да ви питам..вашите бебоци спят ли по корем? И ако да-през цялата нощ ли?
освен това искам да питам мамите, които вече дават КМ-какво кисело мляко давате? (май вече е обсъждано, но не можах да намеря къде).

ЗА ХИПП и БЕБИВИТА!Софи, със сигурност не са еднакви....поне в плодовите и (или) тези с кисело мляко на Бебивита има захар, сравнявах ги преди...иначе зеленчуковите са еднакви.

И още една хубава новина от мен....в скайпа бях споделила с момичетата за бебчето на сестрата на ММ, което се роди в 23 г.с....не знам каква ми се води на мен..снаха ли?
та...на 6,5 мес. е вече цели 3,500кг. расте момчето Simple Smile

честити месечинки на всички бебоци!  bouquet

# 133
  • София
  • Мнения: 721
Браво на бебчето герой  Hug

# 134
  • Мнения: 5
Имам едно бързо въпросче към взимащите кухня. Кремчетата с какво мляко ги правят ? Мерси предварително   bouquet

тази, от която аз взимам, ползват Фризопеп

Един въпрос и от мен. Какви бисквити използвате?

започнах с Plasmon, но ми се сториха страшно сладки, а и не са ми особено по джоба. Вземам му Ciki bebe, слагам ги в млякото. Но не съм пробвала да му ги давам така. Обикновените на Житен дар не ги харесва. Може би следващия път ще пробвам българските  Sweet plus.

bonbolina не се притеснявай. Като беше малък брат ми, майка ми се беше ошашавила, че е глътнал едно топче и лекарката я успокои с думите -няма страшно, имали сме случаи на деца, които са гълтали цели ножички  Shocked майтапът настрана, стискам палци всичко да е наред  Praynig

venie не, не са Хипп,  проверих в немските форуми... Те са си отделна марка с различни рецепти, но се произвеждат при Хипп. Хипп са по-добри, то си личи и по цената. Аз лично не мога да си позволя да давам за бурканче по 3 лв. всеки път, но си мисля, че Бебивита не са чак толкова лоши, поне ги предпочитаме- и аз, а и Вальо, пред Ганчев.
Вальо спи по корем, но не цялата нощ. Върти се насън. Но предпочита или настрана, или по корем.
Браво на Ева.  Hug Висока и стройна- манекенка ще я правим  Wink
Мисля, че зълва ти се пада  newsm78

joana_an много си е хубав Криско, крива и е нейната глава. Хайде тея дни на разходка  Grinning

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 13:58 от Sofie

Общи условия

Активация на акаунт