«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–одени 2011 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 716 отговора

ƒобрич

ћнени€: 5
ƒобро утрооо!–ано пиле,рано пее  Mr. Green «а съжаление не мога да слагам кафенце,но пък съм подготвила доооста дълъг пост,докато си пийвате кафе да имате четиво    Laughing
»скам да честит€ на всички,които са имали поводи за празнуване- lena1 ,много щастие и любов  bouquet .ѕоздравлени€ и за Fantazy girl !  bouquet и за всички сладки месечинковци  Love
» такамм.Ќие със —лавето сме добре.“ой просто е като гъбка.¬секи ден все повече захитр€ва и заумн€ва и научава нови неща  Smile “олкова е хубаво да гледаш детето си всеки ден как открива света  Love ¬ече сам си с€да,изправ€ се(много обича прав да стои)пълзи и любимото му е да върви с татко си  Love ≈ н€ма такъв кеф и такива викове от радост Smile ѕо ц€л ден си приказва неговите си д€д€т€д€,ба,бу....» вече н€колко пъти съвсем €сно-мама  Love  Love  Love
√ледам обсъждахте режими на хранене и спане.Ќаши€т с храненето е много еднообразен още  Smile
—амо на об€д €де пюре-зеленчуково,а от 5 дни въведох и месото.¬чера за пръв път из€де ц€ло гол€мо бурканче и не го кърмих.»здържа си 3 часа и половина.ƒано да продължи така и да махна едно кърмене,но ще видим неговото мнение какво е  Laughing »наче си се храним 5 пъти дневно,вечер спи от 20.30 до 6,става хапва и пак сън до 8.—лед това през ден€ различно....Ќо обикновено около 2-3 часа дневен сън има,ама той си решава кога и дали наведнъж или на два пъти  Mr. Green
 акто казах —лав много се кефи да върви и ние с татко му решихме че вече е готов за проходилка.ќбиколихме града(не че имаме гол€мо разнообразие тук)гледахме,спорихме и накра€ му взехме една.— такова желание € взехме,н€махме търпение да се приберем и едва ли не очаквахме да литне с не€(т€ е самолет  Laughing ) ѕрибрахме се,сглобихме €,сложихме —лавето вътре и той не помръдва  Crossing Arms Ќи напред,ни настрани...» така вече десетина дни  Rolling Eyes  Smile  ато чета вашите деца как се кеф€т и обикал€т от ста€ в ста€,а моето само седи и диджейства на мелодийките и светлинките. акво ли не му слагах пред него да направи крачка(любимите телефони на мама и тати,дистанционното..... Mr. Green ) не ще  Crossing Arms —амо се хили и продължава да си пуска мелодийки  Crazy —ега ще тр€бва да € продаваме проходилката,поне да му вземем нещо друго,което ще му е от полза.“ези дни ще € пускам в продавалника,а ако н€ко€ от вас си търси....Ќашата си е направо нова Cangaroo Plane...
≈ее уж щ€х мноого дълъг пост да пиша ама то станало 8ч и познайте...моето часовниче ми се усмихва съненко  Love
ѕак ще пиша да знаете  Naughty ’убав и слънчев ден ви жела€  Hug
÷итирай

—ливен

ћнени€: 177
 Love
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 029
ƒобро утро!
’айде на кафето!

—нежи, јди, проблемът е ендокринен и хормонален и за съжаление поддържащите ме хапченца не са съвместими ни с бременност, ни с кърмене, съответно  не съм ги пила от кра€ на май месец миналата година и това вече си казва думата.

ƒжуджинка, нашата проходилка е същата, много е сладка. Ќе бързай да € продаваш, тр€бва им известно време преди да схванат за какво иде реч и че могат да крачат и се придвижват. »  расуна в началото само диджействаше, след седмица -10-тина дни започна и да се движи. ¬ началото даже € слагах само на функци€ люлка преди да и сложа колелцата.

”пс, т€ јди сложила кафето, ама кой да се усети. »звинете. ўе пием две тъкмо за който много му се спи.  35
« ѕоследна редакци€: пн, 03 окт 2011, 08:35 от Ѕенджолина »
÷итирай

ћонтана

ћнени€: 7
ƒобро утро!
¬чера съм пропуснала, но.... Ћена, жела€ ти много семейно щастие! ¬сички бъдете здрави, засмени и се обичайте!!!
—нежи, той явор си е "бебето беглец", само да го видиш как лази, точно като във филма. smile3521
“ази сутрин не поиска да заспи след мл€кото в 7ч. и си е бодър мъника, та сега отивам да прав€ попарата, да € хапваме и навън, да поспи поне в количката.
» днес си имаме месечинки, да са ни живи и здрави! ≈х, ти€ деца, наистина растат като гъбки!

ƒа питам нещо - има ли още н€кой като нас да си смуче палеца и да не признава биба?!
÷итирай

ћнени€: 37
«дравейте мацки  Hug
не съм се разписвала тези дни, но и ние се лекуваме.“ н€ма, но сополите станаха едни лепкавииии, не мога да ги издърпам с помпата, то се точи и разпъва.... —ори за обстойното об€снение рано сутрин  Embarassed ѕък зъб не виждам  Sad
„естито на месечинковците и благодар€ за пожелани€та за нашата  Hug
„естито бракуване на Ћена! ƒа се обичате винаги и да преминавате през всичко с усмивка и лекота  bouquet
„естито дипломиране на ‘ентъзи  bouquet
—игурно забравих н€кой, за което мол€ да бъда извинена  Love
»наче за режима за спане :
събуждане към 7.30-8.00
хапва попора към 9.00 и заспива за около час
13.00 хапва пюре и пак заспива за около час
17.00 след кашата заспива за около 30 мин
21.00 - нощен сън
» в доказателство, че след 9.00 заспива за около час € чувам в момента че се събуди, та до скоро.ѕосле ако има време пак . ÷ун и гуш  Hug
÷итирай

област ¬арна

ћнени€: 243
ƒобър ден!
„естити месечинки на всички от последните н€колко дни!
‘ентъзи, браво отличничката ни! ”спешна реализаци€ на местна, а защо не и чуждестранна почва!
Ћена, горчивооо! ƒълги години любов и разбирателство с милото! » още толкова деца да имате, за колкото си мечтаете!
—нощи какъв ужас изжив€х в бан€та.  ъм 2:30 сутринта отивам да пиш  Embarassed и както си сто€ и прав€ каквото прав€, поглеждам над€сно и долу на пода на 10 см от мен един огромен па€к.  ато малка тарантула си беше. Ќаправо примр€х, мен много ме е страх от па€ци. —ъбрах кураж и мернах една кофичка от бо€ и викам сега ще го затисна с не€. » като го смачках и като наизл€зоха стотина малки па€чета (€вно е имал пашкул под корема) - половин час съм ги трепала. ƒобре че не го убих с чехъла щот сигурно щ€ха да ме налаз€т всичките те€ гадини. ѕосле милото ме пита какво толкова съм правила в бан€та и какви са те€ странните шумове (от борбата) дето са се чували.

¬арненки, кой ден ще се срещаме? ’айде несериозните.... че да не пускам анкета  Laughing
÷итирай

—мол€н

ћнени€: 4
—то пъти почвах този пост, но все не намирам подход€щите думи... в каква малоумна страна живеем! —илно ще се мол€ това малко бебче да намери благодетели, които ще могат да помогнат. ”тре всички ще получим майчинства, над€вам се дори с нищожната сума, ко€то можем да дарим, да допринесем поне малко за събирането на средствата.
÷итирай

ћнени€: 589
«дравейте сладки  Hug
»мам н€колко минутки за дишане с пълни гърди и се залепих за компа Mr. Green,пийнах едно вкусно кафенце и вече съм така да се каже будна Crazy,сутрин се буд€ в 6 да накърм€ дребчото и после вод€ батето на училище,като преди това съм изгладила ризата и панталона на мъжа ми,направила съм закуска за детето и съм измила чиниите...та после демек сега като заспи детето да мога да сготв€ и да имам 5 минутки за мене си Tired...не е лесно да си майка ’»„ ...
“а почетах ви малко отгоре отгоре...ама да честит€ на бебоците 8месечни сладури,на ‘ентъзи разбира се за успехите й и на момичетата с поводи напоследък  :bouquet:

Ѕебока е много активен изправ€ се в кошарата вече като пич,€де му се нон стоп н€ма 2 н€ма 3 часа може и на всеки час.... Mr. Green,кърм€ по 3 пъти на денонощие,но вчера дадах и в 3 следоб€д че щеше да ме из€де жива Laughing....пълзи супер бързо и се опитва да ходи вече,абе не мога да го остав€ и за 1 минутка Rolling Eyes без надзор.

—рещата-казвайте ¬»≈ къде -аз ще се нагод€ според времето(предиоб€д,следоб€д) Hug

„акам си паричките утре и живо здраво ще купим и ние проходилка ,че белким мога да имам малко време на спокойствие Mr. Green

’айде чаоооо
÷итирай

гр. —амоков

ћнени€: 1
«дравейте. ћного р€дко се включвам но малки€ още не е оздрав€л напълно. ’ремата не спира, а от вчера започна и да кашл€ и като стане отиваме на преглед. ќтказва пюрета, каши, сокчета и е само на кърма. ƒано започне пак да си похапва от всичко като оздравее. ѕри€тен ден на всички и всички да оздрав€ват бързо.
÷итирай

¬арна/ѕлевен

ћнени€: 47
ƒобро утро!
«а срещата на варненки, аз съм там, само да кажете кога и къде то май и от времето ще си зависи).
ќтносно детенцето и аз ще отида утре от майчинството да прат€ н€какви парички... Sad
÷итирай

¬арна, морето, сините вълни...

ћнени€: 309
» мен не ме бърка засрещата. Ќ€кой да каже час и дата и сме там.

ћол€ се на √оспод за това бебенце да съберат парички и да се оправи Praynig
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 029
» аз ще отида утре да преведа н€какви парички за —илви€.
¬чера гледах репортаж по телевизи€та за не€, мисл€, че беше или по Ѕтв или по Ќова, не помн€ точно, в новинарската емиси€. ћного мъчно ми стана за горкото детенце, на 8 месеца е и тежи едва 4 кг. Sad
ƒано в най-скоро време се съберат всички необходими средства, които не достигат и детето да замине за лечение и трансплантаци€.  Praynig

«а срещата- и мен не ме бърка, кажете къде и в колко часа.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 67
ќх, и аз гледах снощи детенцето по новините, беше много много тъжно, даже поплаках как таткото а го уволнили, защото все са по болници и не може да ходи на работа  Crying or Very sad
÷итирай

¬арна, морето, сините вълни...

ћнени€: 309
”тре искате ли или ср€да за срещата? Ќ€кой ако може да пусне една тема да се разбрем Peace

јбе ай сега смен€м памперса на ћони и гледам бледо жълто аки с н€какви тъмно каф€ви нички, по приличащи на червейчета  Shocked ама не мърдаха. » мирише много лошо. ј той освен кърма нищо др не е €л от 2 дена. ћного съм притеснена, н€кой да е имал подобен проблем?
« ѕоследна редакци€: пн, 03 окт 2011, 12:10 от mimi_jobnoto »
÷итирай

област ¬арна

ћнени€: 243
¬арненки http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=597050.new#new
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 716 отговора