Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

München

Здравейте мами,

преди известно време имаше тема за пътуваниятя към България и там се засегна и въпроса за евтините компании. Спомена се и името на новия евтин превозвач Bexx Air . Бързам да ви предупредя, в случай, че ви е убегнала информациятя, че офисът им в БГ е затворен, тъй като им липсват купища лицензи!!!Отделно напоследък полетите им са винаги с незиправни самолети и даже се е стигало до аварийно кацане. За закъсненията да не говорим. Аз съм летяла 2 пъти с тях и явно съм имала див късмет, защото като цяло бях доволна. Но не се лъжете от ниските цени ми е мисълта. Ето линка с информация:

http://www.segabg.com/15092004/p0010002.asp

Поздрави и леко и безаварийно летене  Laughing
Цитирай

Monaco di Baviera

Mad Преди няколко дена видях, че ще имат и полети от Мюнхен по коледа. В понеделник информацията обаче липсваше. Доста кашкавалени ми се струват и на мене и се отказах да рискувам излишно при това с малко бебе.
Сега и сайта им е затворен вече.
Цитирай

Le 78

Права си!!! Преди малко говорихме с един приятел от Белгия и той е полудял защото жена му и детенцето са блокирани в България от понеделник и не могат да се върнат заради тази компания! Ние ги предупреждавахме да внимават с тези странни компании защото имаме горчив опит с отложени полети за чартъри...
Цитирай

Кажете нещо за Райанер?
Цитирай

София

Az sam edna ot jertvite na Bexx. Platih si bileta po bankova smetka na 11-ti, na 13-ti poluchih ot tyah potvurjdenie i nito duma za problemite i vchera razbrah, che ne samo sum zagubila parite, no i ne znam kak ste se pribiram!!! Byasna sum Evil or Very Mad
Цитирай

Monaco di Baviera

Цитат на: mkp
Az sam edna ot jertvite na Bexx. Platih si bileta po bankova smetka na 11-ti, na 13-ti poluchih ot tyah potvurjdenie i nito duma za problemite i vchera razbrah, che ne samo sum zagubila parite, no i ne znam kak ste se pribiram!!! Byasna sum Evil or Very Mad

Ужас Evil or Very Mad
Потърси си някой чартър до Бургас или Варна. До нас имаме едно бюро на Некерман и преди 10-тина дена ни се обадиха да ни кажат че имат полети до БГ за по 90 евро(жената на шефа е българка, а и сме редовни клиенти) . Мисля че летят до края на септември, началото на октомври Neutral
Откъде трябваше да летиш? Нали сега си в Хамбург
виж тук има по 100 евро...и нагоре Confused
Цитирай

София

Da, v Hamburg sam. Blagodarya ti za linka. Tarsya v momenta i ot Ltur.de i ot Neckerman. Predpochitam polet do Sofia....V momenta proveryavam Hemus air ot Leipzig (samo 390 km e ot tuk). Loshoto e che planirah da otkocha i do Amsterdam, ta sega sum napravo ludnala....Vichki planove mi se sgromolyasaha Evil or Very Mad
Цитирай
Цитат на: Теодора
Кажете нещо за Райанер?

Теди, да не би да са почнали да летят до Б-я Question
Цитирай

сред цветята

Ужасна работа.  Evil or Very Mad

Цитат на: Honda
Кажете нещо за Райанер?

Теди, да не би да са почнали да летят до Б-я Question

Това и мен ме интересува.
Цитирай

München

МКП, много съжалявам за твойте неприятности, и аз бих те посъветвала за ди вземеш чартър, има в момента еднопосочни до Варна за 29 евро.
А днес в страницата на BexxAir (www.flybexx.com) има официално становище. Умрях от смях като го четох  Laughing  Laughing  Laughing Тия хора не знам за какви ни мислят!!!!
Цитирай

Ужким имали планове. Но да ви кажа, честно мен ме е страх в редовен самолет, а камо ли в някакви изпаднали чартъри. как мога да се кача на самолет, чийто билет примерно е 1 лира? Имаше такива на Райанер, по едно време до Европа. Какво мислите вие? В крайна сметка искам поне едно свястно пгребение. Wink (извинения за черния хумор)
Цитирай

София

Blagodaria na vkichki za pomosta. Letya s chartar do Burgas ot Hamburg i ot tam s Hemus air do Sofia. Verno e che imahe i po 30 ? no ne me utroivat datite, ta sega e 96 plus 60 ot Burgas do Sofia... Crying or Very sad I ste se naloji 1 den da ostana v Burgas zastoto nyama poleti v ponedelnik za Sofia, a 6 chasa s avtobus nyama da izdarja. Na vsichko otgore mi se provali patuvaneto do Amsterdam... Crying or Very sad Ostavi, che izgoryah s 80 ?, ami mi razbiha i programata  Evil or Very Mad .
Цитирай
Ужким имали планове. Но да ви кажа, честно мен ме е страх в редовен самолет, а камо ли в някакви изпаднали чартъри. как мога да се кача на самолет, чийто билет примерно е 1 лира? Имаше такива на Райанер, по едно време до Европа. Какво мислите вие? В крайна сметка искам поне едно свястно пгребение. Wink (извинения за черния хумор)

Теди, те поне са вече с изградено име. Тоест доста полети са правели и за издънки не съм чувала. Те дори са имали безплатни полети (само съответно летищни такси са се плащали) с полетите си до Европа. Да ти кажа сестра ми летя с тях сега от Белфаст до Единбъро за 2 паунда плюс летищни такси и каза, че много добре било (щом не й е станало лошо, пък тя е малко "капризна" на полети и плувания Wink  Laughing )
Сега дори за първи път ще летя с компания различна от Бритиш еърлуейс та да видим Wink  Very Happy
Цитирай

ENGLAND

И аз малко да ви свтна. Новата англиска компания bmibaby прави промоции на полетите си. Пярво ги пуска безплатно, само с летищните такси, след това имаше само за по десетина поунда + таксите. А вчера имаше за по 15 поунда всичко. И то от различни летища на Англия. Ние ще летим до Амстердам за 30 на човек. Сайта мъж ми го знае, ще ви го пусна по-късно, но може да го потърсите и в google
Цитирай
Сайта им
http://www.bmibaby.com/bmibaby/en/index.aspx

ПП: Само дето от наше "село" Aberdeen не летят. И въобще от Шотландия са им много постни полетите Sad  Neutral  - да не кажа смешни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора