"Дима стил"?Има ли доволни?

  • 60 860
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Здравейте,мами!
След няколко опита за удължаване на коса(единия с кератинови пломби,а другия с ленти,които излязоха голям боклук) най-накрая реших да се обърна към някой по-сериозна фирма. Избрах "Дима стил". Въпроса, на който много моля да ми отговорите е : някоя от вас ползвала ли е услугите им и дали е доволна от косата? Заплита ли се? Пада ли много? Гъста ли е?
Благадаря ви предварително!!

# 1
  • Мнения: 1 449
Здрасти! Simple Smile Преди две години и половина в техния салон си слежих ленти с коса. По нямам нужда от сгъстяване, а исках само  удължаване. Впечатленията ми:
1. Трябва да се има предвид, че прикачена косата изглежда по-къса, отколкото като ти я доближат за проба. Така в крайна сметка получих само няколко см удължаване, не личеше особено. До-дългата коса е и по-скъпа. След всяка корекция се скъсява с един см.
2. Тази коса, макар и естествена, не е жива и започва да цъфти яко.
3. Първите 2-3 дена дърпа и скубе от тежестта си, доста е неприятно.
4. Лентата закача при ресане, или ако мъжа ти прокара пръсти през косата ти Mr. Green - кофти усещане
Направих една корекция, т.е. свалят лентите и ги пришиват наново, след това един ден ми писна, полудях и отидох да ми я свалят. Сега бих си направила пак , но искам наистина дълга коса и да ми я залепят на кичури. Ако някой може да сподели за тях, да казва Grinning
П.П. Абе изобщо фолк-звездите са готови на бая жертви Sick Joy

# 2
  • Мнения: 1 449
Макар че всъщност ти имаш впечатления Simple Smile Иначе косата беше хубава, не се заплиташе и изглеждаше отстрани доста естествено.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289

П.П. Абе изобщо фолк-звездите са готови на бая жертви Sick Joy
Цитат
Ти да не си някоя фолк звезда под прикритие.....че се сети точно зо тях...... Laughing

# 4
  • Мнения: 4 371
Братовчедка ми си сложи коса в Дима стил, после си сложи и в Магама. Каза, че от Дима стил изобщо не е доволна. Не знам защо, ако искаш ще я разпитам.

# 5
  • Мнения: 1 449
Може, може:-) За Магама ми е мисълта точно Grinning Така че отзивите са интересни!

Последна редакция: чт, 22 дек 2005, 01:18 от Мама То

# 6
  • Мнения: 1 449

П.П. Абе изобщо фолк-звездите са готови на бая жертви Sick Joy
Цитат
Ти да не си някоя фолк звезда под прикритие.....че се сети точно зо тях...... Laughing
Laughing Laughing нееее! Даже не мога да пея Mr. Green Но присадена коса веднага асоциирам с фолка. В Дима стил между другото имаха плакат на Есил Дюран Grinning

# 7
  • Мнения: 107
Момичета, благодаря ви за  отговорите.Мама То, хич не питай за кичурите с пломбички  -
ОЩЕ ПО-УЖАСНО Е ОТ ЛЕНТИТЕ!!!! #Crazy
Първата вечер сън не ме хвана забиват се с главата ти ...направо ужас!
Обаче в името на красотата - не гъкнах Sick
Преместването им р много болезнено.
А махането - нямам думи. Не мога да ти опиша какво дърпане и скубане беше!
После ми пробутаха едни ленти коса,която като я измих така се заплете,че я носих само няколко дни , навита с маша и фиксирана и я махнах.
В петък си записах час в "Дима"-та. Една позната си слага там косата и ме "уреди" да не чакам доставка. И тя има съмнения,че с всяко прикачане косата й е по-къса Thinking
Ще споделям впечатление после:)

# 8
  • Мнения: 1 417
Миналата седм. моя фризьор /обслужва голяма част от фолк звездите/ и една клиентка се възмущаваха, че при Дима било много скъпо това поставяне на коса Sad, а като знам че и при него хич не е евтино...иначе за качеството не знам

# 9
  • Мнения: 817
Преди 1,6 дадох 1200лв в Дима стил и о .....Ужас!!!
Но сега открих топлата вода  Grinning ама нали съм си лошотия не казвам на никой , ама на вас ще кажа.Значи това което ми направиха на мен се на рича буквално преведено "правене на убем и дължина"Това са три двойни ленти със 100% естествена коса и едно нещо което е подобно на диадема /много финно и незабележимо/ и се прикрепва в горната ,задна част на главата пак от 100% естествена коса и придава обем все едно туко що излизаш от фризьорския салан.Лентите сасъщите като тези за удължаване ,но не се пришиват , аса на едни много финни шнолки / слагаш си ги и си ги махаш когат пожелаеш/Това приспособление за горната част също е на едни шнолки.Прави се по поръчка /взимат се размерите на главата , цвета на косата и така .../
Предимствата са безпорни/ когата искаш дълга и обемна коса имаш я , а във вкъщи да не ти тежи и да не се къпеш по 100 часа си го сваляш и си ги переш отделно.Специално за тоя коса която се слага отгоре и е за обем всички фолкпевачки са с такова , иначе само с ленти за удължаване не става тая работа.Направиха ми го в Магама.Мойто е дълго почти до кръста и струваше около 1300лв.Абе все едно си с удължена коса ,която си я сваляш и слагаш когата си поискаш.
Пробвала съм почти всички варианти на удължаване / с ленти шита и на капси , с ултразвук/ но от това съм супур доволна.И още нещо искайте горанция ,че косата е 100% естествена тъй като се изхитряват на някои места и праят коса със примеси на изкуствена /не може да се разбере докато не се изкъпеш , тогава става на топкаи за боклука/

# 10
  • Мнения: 1 417
Това са три двойни ленти със 100% естествена коса и едно нещо което е подобно на диадема /много финно и незабележимо/ и се прикрепва в горната ,задна част на главата пак от 100% естествена коса и придава обем все едно туко що излизаш от фризьорския салан.Лентите сасъщите като тези за удължаване ,но не се пришиват , аса на едни много финни шнолки / слагаш си ги и си ги махаш когат пожелаеш/
Точно това обяснявах вчера в една друга тема за обемна коса. И аз съм се навила за такова нещо, защото се оказва най-удачно от към поддръжка и от към скапване на косата. От онова вплитане косата ти  се съсипва. Само цената си мисля, че е по ниска ама това зависи от дължината предполагам, аз чак толкова дълга не ща само малко повече обем Simple Smile 

# 11
  • Мнения: 1 290
Преди 1,6 дадох 1200лв в Дима стил и о .....Ужас!!!
Но сега открих топлата вода  Grinning ама нали съм си лошотия не казвам на никой , ама на вас ще кажа.Значи това което ми направиха на мен се на рича буквално преведено "правене на убем и дължина"Това са три двойни ленти със 100% естествена коса и едно нещо което е подобно на диадема /много финно и незабележимо/ и се прикрепва в горната ,задна част на главата пак от 100% естествена коса и придава обем все едно туко що излизаш от фризьорския салан.Лентите сасъщите като тези за удължаване ,но не се пришиват , аса на едни много финни шнолки / слагаш си ги и си ги махаш когат пожелаеш/Това приспособление за горната част също е на едни шнолки.Прави се по поръчка /взимат се размерите на главата , цвета на косата и така .../
Предимствата са безпорни/ когата искаш дълга и обемна коса имаш я , а във вкъщи да не ти тежи и да не се къпеш по 100 часа си го сваляш и си ги переш отделно.Специално за тоя коса която се слага отгоре и е за обем всички фолкпевачки са с такова , иначе само с ленти за удължаване не става тая работа.Направиха ми го в Магама.Мойто е дълго почти до кръста и струваше около 1300лв.Абе все едно си с удължена коса ,която си я сваляш и слагаш когата си поискаш.
Пробвала съм почти всички варианти на удължаване / с ленти шита и на капси , с ултразвук/ но от това съм супур доволна.И още нещо искайте горанция ,че косата е 100% естествена тъй като се изхитряват на някои места и праят коса със примеси на изкуствена /не може да се разбере докато не се изкъпеш , тогава става на топкаи за боклука/
Къде си си го правила това,извинявай? Някоя снимка може ли да видим?

# 12
  • Мнения: 817
Аз съм написала в Магама , що до снимките не обичам да си побликувам нито мои нито на децата ,но ако се разхождаш в центара мини от там то е съвсем близо Хр ботев и там имат готови модели.

# 13
  • Мнения: 3 611
Защо просто не си пуснете дълга коса, ми се занимавате с такива щуротии?   newsm78

# 14
  • Мнения: 1 290
еми моята винаги е била до кръста,ама малко по-гъста и обемна да беше Mr. Greenвинаги има какво да се желае.Иначе по темата-абе май ще чакам да измислят по-естествено сгъстяване един ден,защото който и да те пипне по главата.... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт