Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

София

Мами, аз все още не съм научила ицко да пие с чаша.Вярно пийва по няколко глътки и му е интересно да го прави, но целия е мокър после.Колкото в устата, толкова и във врата и по блузите има. Затова все не давам млякото с чаша. Иначе пие от бялата клапа на AVENT.
Мислите ли , че вече е крайно време да махнем биберона ?
Цитирай

Пловдив

Ние сме на година и 4 месеца,а все още се уливаме като пием от чаша.Има време,ще се научи.Давай му с каквото му е удобно.
Цитирай

на кой му пука, майна

Е,ти пък,на 7 месеца що го мъчиш детето,давай му от не разливаща се чашка,ама чак от обикновенна,мисля че е прекалено рано/мое мнение разбира се/ Peace
Цитирай

София

Е,ти пък,на 7 месеца що го мъчиш детето,давай му от не разливаща се чашка,ама чак от обикновенна,мисля че е прекалено рано/мое мнение разбира се/ Peace
И от неразливаща се половината му в гушата. Само с клапите на AVENT няма поражения,ама те не са чаша, ами вид биберони.Де да знам, все ми се струват подозрителни-не вярвам ,че само с тях ще се научи да пие от чаша. Confused
Цитирай

Sofia

Аз преди 1месец започнах да й давам да пие сок и вода от неразливаща се чаша и още не може да я приеме,търси си биберона.А млякото го пие само от биберон.
Цитирай

Ами Виктория все още не иска да пие от чаша, не че не може, а не иска. Търси си шишето с биберона. Виждала съм деца под годинката да пият от чаша, и такива които са близо 2 годишни, които пият от шише с биберон. А кога детето ще махне биберона само ще си покаже, ти можеш само да го пробваш от време на време с чаша Smile
Цитирай

Не разбрах точно за каква чаша става въпрос,ако е за най-обикновена-започна да пие от такава около годинка,но пие бавно и ме ни е удобно така.Иначе вода пие от чаша със сламка от 4.месец,а млякото-от 6.месец с накрайниците на Авент.
Цитирай

на кой му пука, майна

Значи Иван пие от неразливаща/на Авент/от 6ти месец/сок/не я прие веднага трябваше му 1 седмица за да свикне,от 8ми месец млякото.
Никога не съм му давала от тези накрайници дето са меки,та те пускат такава силна струя,че не само ще се полее целия ами и ще се задави със сигурност
Цитирай

РусЙе

Kупих преди месец, неразливаща се чаша, но Викториа само си чеше венците на накрайника и не иска(или не може) да пие от нея. Не смятам да я "УЧА", след време пак ще пробвам.
Цитирай

Ние все още не ползваме чаша . В книги съм чела , че докато повечето храненета са с биберон( млечни) няма много смисъл да се ползва чаша .
 Всеки сам решава .  Wink
Цитирай

да ти кажа , че моят син едва отскоро - 9м- спря да пие от бутилката и иска само чаша. Ама пък от нея му е трудно все още и познай как му давам - с лъжица Wink Та така, детето само си показва
Цитирай

Габрово

мен ме е страх да му давам от чаша защото много лесно се задавя.по принцип пие лакомо и от чаша направо ще се удави.
Цитирай

на кой му пука, майна

мен ме е страх да му давам от чаша защото много лесно се задавя.по принцип пие лакомо и от чаша направо ще се удави.

Едва ли ако е не разливаща ще се задави защото чашата нищо не пуска като я обърнеш надолу,детето само си преценя по колко да дърпа,то само си регулира струята както го прави и от биберона.
Цитирай

София

Сок от клапите на Авент и Ицко пие, но млякото не го иска. А и сока от клапата го пие, ама само защото няма на къхде да ходи, не го приема с охота.
Цитирай

Варна

Имаме около 6-7 чаши,със сламка,с накрайник,коя от коя с по хубави и шарени картинки,нооо неще и неще търси си шишето Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора