"Будистка" диета(диета със суров ориз)

  • 2 361
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте момичета, чета различни форуми и мнения за тази диета, но всички са страшно противоречиви. Имали някои ,  които е правил скоро тази диета и ако може да сподели  резултатите от нея?
Изчетох  тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109787 , но темата вече е затворена  и всичко от търсачката.

# 1
  • Мнения: 3
Диетата дали не вреди на здравето?

# 2
  • Мнения: 1 280
Аз не мисля, че тази диета е добра. На гладно така попаднал ориза в стомаха набъбва от всички сокове, които са там..това значи и полезните такива, за да запълни стомаха и да  не чувстваме глад. Не знам дали съм права, но така си го обяснявам.. А и ме притеснява ,че после ще се бетонирам.../ имам предвид 00/, въпреки,че някои мами казаха , че са си ОК , с ходенето до тоалетната, аз не бих рискувала.  От темата,които изчетох, само 1 мама беше казала, че е свалила 4 кг за 2 седмици , но е правила и други неща, всички останали   не са имали кой знае какъв ефект, или поне не могат да кажат ,че са сигурни ,че точно ориза им е  помогнал за да свалят 1-2 килца.  Може би наистина ориза помага по някакъв начин, но за други неща, за отслабване не е подходящ според мен. Е, има диети с ориз много...но аз предпочитам с картоф.. Joy  /ако говорим за избор на въглехидрат от този вид/.

# 3
  • Мнения: 66
ами аз започвам от тази сутрин и ще споделя ефекта с вас.

# 4
  • София
  • Мнения: 8
Това нещо го правих миналата година SickОсвен проблеми с тоалетната,друго не постигнах SadСтрахотно запичане се получи,раздразних си стомаха,а килограмите не мръднаха и грам.Така,че избора си е ваш Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт