Хайде и аз...

  • 1 348
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 500
... (досещате се какво ще кажа  Wink) съм бременна!  Grinning Grinning Grinning Не знам кой повлече първи крак (май Дидката беше), но явно е заразно, защото не ме подмина и мен.  Rolling Eyes Аз разпознах признаците още в началото (така ми се гади по цял ден  Close), че даже и тест нямах нужда да си правя. Знаех си веднага какво е. Четях тук колко момичета са забременели, ама все не ми достигаше смелост и аз да се похваля. Знаете как лекарите съветват да се изчака поне до 12 седмица и тогава да се съобщава. Е, аз още не съм я достигнала, но вчера бях да преглед при акушерката и чух сърцето на бебчето, та ето ме днес... не издържах!  Simple Smile Не сме казали още на никого, така че вие сте първите. Ама и аз, въпреки, че рядко се включвам с постинги, редовно си ви чета, момичета, и все едно че ви познавам лично и ви чувствам като приятелки. Хайде, да спирам с "излиянията"  Embarassed Имам си извинение обаче - хормони  #Crazy

Да използвам темата да поздравя всички ви с настъпващите празници и кой каквото си е пожелал, да му се сбъдне през Новата 2006-та!

# 1
  • Мнения: 1 393
ЧЕСТИТО!!!   bouquet

# 2
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Милада, честито  bouquet Hug Форумът се пълни ли пълни с бременни момичета. Пожелавам ти лека бременност и много положителни емоции.

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Честито baby_neutral! Лека и безпроблемна да е!

# 4
  • Мнения: 500
Благодаря за пожеланията, момичета!  Grinning

Аз още някак си не мога да се отпусна и да се зарадвам напълно. При първата бременност, незнам, сякаш не я мислих толкова, а сега, като знам колко много неща могат да се объркат и някак си съм със свито сърце. Така ли беше и при вас, мами с по две (и повече) бременности?

# 5
  • Мнения: 150
леко бременеене и здраво беб4е следва6тата година!! хубав коледен подарък Wink

# 6
  • Мнения: 404
Честито и от мен!  Дядо Коледа си знае работата!  Весели празници и леко бременеене!

# 7
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
ЧЕСТИТО!!![/color]
Лека и безпроблемна  smile3525
и
Весели празници!!![/b][/size][/color]

# 8
  • Мнения: 7 605
Честито, желая ти една лека и беzпроблемна бременост  Hug

Ето че "вирусът" пристигна в Европа, дано да zараzи оЩе кандидатки  Wink

# 9
  • Мнения: 533
ЧЕСТИТО!
Лека бременност  preggo  и хубаво и здраво лятно бебче!  ylinfant

# 10
  • Мнения: 11 307
Вируса довтаса в Европа!
Определено!
Честито и успешно бременеене!  bouquet

Милада, на питанката ти да ти кажа - аз се чувствах много по спокойна  отколкото първия път, въпреки че не беше съвсем безпроблемна бременността ми

# 11
  • Мнения: 7 091
Вируса довтаса в Европа!
Определено!


АЗ КАЗАХ ЛИ ВИ, ЧЕ ДЯДО КОЛЕДА ИДВА В ЕВРОПА С "ТЕЗИ" ПОДАРЪЦИ!!! Mr. Green Mr. Green!!!!! Да се готвят следващите!  Mr. Green Laughing
Честио на теб Милада!!! Въобще не се притеснявай за 12-13 и други седмици! Аз знам, че като се разбере се казва веднага за да приказва много бебето! Simple Smile С моя малкия така направихме и направо от него по-голям бърборин няма  Mr. Green Heart Eyes Пожелавам ти много лека бременност и безпроблемно раждане!
А иначе за това дали го мислим...ами и аз малко повечко го мисля, ама то е защото не съм в БГ при моя си лекар...и честно казано това ме притеснява. Някакси си мислех, че втория път ще съм пак при него..а сега тук някакви дето не може да се каже, че ги познавам от много време. Не ми е така спокойно както като отидох първия път. Да не говорим, че в моята клиника са 5-ма доктори и се редуват за ражданията ( който е на смяна) и реално ще бъда при " който се падне" Rolling Eyes и ей това не ми харесва, ама ...иначе клиниката е с добра репотация, абе ще ги видим. Аз живея  на улицата на едната болница...ако не успея да се придвижа до тая дето ще раждам само отскачам по чехли до моята болница и готово  Mr. Green Laughing Joy

# 12
  • Мнения: 1 761
честито!Това се казва Коледен подарък!

Пожелавам ти лека бременност и раждане!

И който иска бебе и прочете темата да е следващия с такава новина!!! Hug

# 13
  • Мнения: 7 605
Въобще не се притеснявай за 12-13 и други седмици! Аз знам, че като се разбере се казва веднага за да приказва много бебето! Simple Smile С моя малкия така направихме и направо от него по-голям бърборин няма  Mr. Green Heart Eyes

Лелеее, какво ли ме очаква тогава, ние оЩе преz 5. седмица каzахме  Crazy

# 14
  • Мнения: 217
Честито   bouquetЛека и безпроблемна бременност ти желая и по-малко притеснения,наслаждавай се на бременността си и всичко ще е наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт