Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Предсказания и паранормално
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
420-434 от 745 отговора

За информация - днес Алеф ми отговори на смс-а. Мисля, че имаше и друг, който очакваше отговор от него. Посочва телефони за по-подробни консултации.
Цитирай

zdraveite!
Iskam samo da spodelia, che Pinalski ne mi pozna, a sushto i edno ot kazanite neshta ot Karla ne se sbudna  Crossing Arms

ostava da chakame da vidim kakvo shte stane za vbudeshte!
Не искам да споря или да убеждавам някого.Но за да знаеш дали един  ясновидец е- няма да казвам "познал"- ,а почувствал проблема и течението на бъдещето е хубаво да изчакаш да мине време и тогава да прецениш.Тогава ще бъдеш по-обективна.
Преди година Пиналски ми писа неща по мои въпроси-ставаше въпрос за бизнес отношения .Тогава не ги разбрах точно,но сега като чета имейла  отново разбирам,че всичко ,което ме е казал е било истина и е трябвло да се вземе предвид.Разбира се аз доверие му имах и си имах"едно наум".
И да се изкажа по въпроса с 100 % ната познаваемост.Няма как ясновидец да предвиди нашите лични действия.Аз лично търся от ясновидец съвет :какво е отношението на отсрещната страна,как да се продължи напред,кои са благоприятните моменти,кои са непредвидимите пречки и т.н.Разбира се доверявам се на изпитан човек ,какъвто смятам че е ясновидец Пиналски.
Цитирай

Впечатления от баба Минка,Осетеново?
Цитирай

Аз бях при Величка 2 пъти и двата пъти ми каза едно и също , каза ми , че до една седмица 6те се случи нооо минаха три и още нищо не се е сбъднало също заведох приятел на него му каза до седмица ще те викнат за работа нооооо мина месец и той още е безработен. Тя май казва това което хората очакват да чуят ,  а не това което има да става. Незнам за вас но това е моето виждане за нея от опит.
Цитирай

Аз бях при Величка 2 пъти и двата пъти ми каза едно и също , каза ми , че до една седмица 6те се случи нооо минаха три и още нищо не се е сбъднало също заведох приятел на него му каза до седмица ще те викнат за работа нооооо мина месец и той още е безработен. Тя май казва това което хората очакват да чуят ,  а не това което има да става. Незнам за вас но това е моето виждане за нея от опит.

На мен не ми каза каквото исках да чуя, но пак не позна. В моя случай - за добро.
Цитирай

все пак отчитаме това,което е познато,а не дали е за добро или зло..
та по темата:
на теменуга-вече 2 неща ми се случиха-за решението на здрав.проблем-насоката,в която ще се развие и тенденцията за работа.
мурад-видя едни пари,но е сбъркал цифрата.
веселина здравчева-1 не е случило още.
тъй като повечето "неща"трябва да се случат около нг и са по съществените,тогава ще съм наясно и за 3-мата.
Цитирай

все пак отчитаме това,което е познато,а не дали е за добро или зло..
та по темата:
на теменуга-вече 2 неща ми се случиха-за решението на здрав.проблем-насоката,в която ще се развие и тенденцията за работа.
мурад-видя едни пари,но е сбъркал цифрата.
веселина здравчева-1 не е случило още.
тъй като повечето "неща"трябва да се случат около нг и са по съществените,тогава ще съм наясно и за 3-мата.

ina15, отчитаме впечатления по начина, по който преценим; добронамерен съвет, който можеш да пренебрегнеш - не бъди злобна и дребнава, вредиш си на здравето Smile 
Цитирай

Момичета- прясни впечатления от АЛЕФ.

Много уклончив отговор на СМС, препращане към телефони, като му звъннах взе да ми увърта и да ми ги разтегля без НИЩО да ми каже....Печалбарска история, какво да ви говоря ooooh!

Не казвам, че човека няма дарба! Naughty

Но за смс-а и няколко минутният разговор от който НИЩО не разбрах отиде една сума пари, която можех да използвам за друго....

Единствената, която не е печалбарка е Карла. Това е моето мнение. За едно от нещата, вярно- не ми позна, но то е дребно и несъществено. Свързано с една цифра.
Ще видя дали ще станат кардиналните работи, които е казала.
Мисля, че тя не е много силна в числа и определяне на периоди и там може да има разминаване при нея, но за събития познава. Така мисля.

А по- горе сте разнищили темата за 100% познаваемостта:)
Цитирай

Впечатления от баба Минка,Осетеново?

Посещавала съм я веднъж - баба ми настоя, като ходих до Таня от Дунавци. Познава някои неща, но аз не съм особена впечатлена. Но също така ми каза, че след месец започва светъл период в живота ми и ще бъда щастлива - е, оттогава мина 3 години и 3 месеца, а през тези 3 години съм имала толкова проблеми и депресии, колкото никога през целия си живот, докато Таня от Дунавци ми каза, че след тази Нова година излизам от лошия период и започва разцвет в живота ми. Този срок потвърди и Карла. Не знам, може би не я хванах тогава в кондиция, защото съм чувала, че хората са много доволни от нея, усещах тогава, че бърза и и иска да ме претупа, а ме заведе нейна приятелка от селото, която е приятелка и на баба ми и се очакваше, че ще ми обърне внимание. Имаха някакъв строеж в двора и явно имаше работа. Човекът, за когото гледа, трябва да е спал предната нощ на захар под възглавницата и тя гадае по нея. Това мога да дам като информация за нея.
Цитирай

Ако някой е посещавал Силвана Христова от София, моля да сподели впечатления.

http://silvanasens.hit.bg/
Цитирай

И аз се интересувах за Елка Стефанова...
Моля за мнение ако някой я е посвщавал.
Цитирай

ALEF-получаваш отговор на смс-а след няколко дни, препраща към телефоните си , за да ти продава амулети....
Цитирай

Може ли на лични телефоните  на леля Искра и на Карла?
Цитирай

относно постът на алекс- аз го намирам за полезен, нали за това е форума, да се осведомяваме за различни ясновидки и начини за гадаене.
Ако този пост се тълкува като бизнес, то всички останали постове, в които се споменава името на някоя врачка и това дали си доволен + координати пак може да се тълкува така.

А не мисля, че това е случая.

Относно смс-ите- абсолютно споделям виждането и опита на ryann.
С разликата,че на мен Ивелина често ми е познавала.
Позна ми в какви времеви рамки ще си намеря гадже (преди време), как ще се равият отношенията ни, за една друга моя тръпка-излизах за кратко с един, тя каза че вижда съвместно съжителство с него- и наистина- момчето доста си беше хлътнало и ако аз имах мерака, можеше и до съжителство да се стигне. за едно друго момче ми е познавала ситуацията каква е.

Последно й писах смс преди месец-два- ей така. Попитах я дали ще пътувам в чужбина, нямаше никави игледи за такова пътуване. Но тя каза- да, скоро ще пътуваш, ала бала и след 2 седмици бях в самолета на път за....някъде:)
Цитирай

A!

И друго. Една приятелка преди време излизаше с един женен мъж. Писа смс на Ивелина да я пита- как ще се развият отношенията им. И помня Ивелина отговори: Щяха да се развият, ако нямаше намесен трети човек!..или нещо от сорта.

Ние и двете гледахме като гръмнати!
...Отношенията им наистина не се развиха
Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
420-434 от 745 отговора