Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 9

  • 417 324
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 403
Здравейте искам да попитам колко време трябва да е минало без да съм се  мазал или пил нещо за да се направи микробиология и антимикограма мисля смисъл да се предложи най-доброто и ефикасно лечение.
След седмица - 7 дни.
Благодаря а примерно Клеевата тинктура може ли да се пие?
Аз докато се лекувах пиех тинктура и мисля ,че ми подейства много добре , даже сега като се сетя пия, това си е натурален пробиотик  Simple Smile
Да така е, но питам през тези 7 дена в който не трябва да се мажа и тн мога ли да пия тинктура или? Simple Smile Отчаян съм яко вече нит на плаж мога да утида постоянно мазанки глупости и пари поне ефект да имаше удря ме депресията вече :X А ти с какво точно се лекува и колко време ти отне

Mожеш да я пиеш , няма да повлиае на резултата , иначе аз мих микомакс 3 хапчета през 3 дена , после веднъж месечно ( около 6 месеца ) мазах се с клотримазол , приятелят ми също пи  от хапчетата и се маза с крема , а  и ползвах глобули Канестен  , пих отделно цитросепт и тинктура   Simple Smile

# 1 201
  • Мнения: 11
Здравейте искам да попитам колко време трябва да е минало без да съм се  мазал или пил нещо за да се направи микробиология и антимикограма мисля смисъл да се предложи най-доброто и ефикасно лечение.
След седмица - 7 дни.
Благодаря а примерно Клеевата тинктура може ли да се пие?
Аз докато се лекувах пиех тинктура и мисля ,че ми подейства много добре , даже сега като се сетя пия, това си е натурален пробиотик  Simple Smile
Да така е, но питам през тези 7 дена в който не трябва да се мажа и тн мога ли да пия тинктура или? Simple Smile Отчаян съм яко вече нит на плаж мога да утида постоянно мазанки глупости и пари поне ефект да имаше удря ме депресията вече :X А ти с какво точно се лекува и колко време ти отне

Mожеш да я пиеш , няма да повлиае на резултата , иначе аз мих микомакс 3 хапчета през 3 дена , после веднъж месечно ( около 6 месеца ) мазах се с клотримазол , приятелят ми също пи  от хапчетата и се маза с крема , а  и ползвах глобули Канестен  , пих отделно цитросепт и тинктура   Simple Smile
Лесно е минало при тебе аз се мъча сумати време вече, нищо не помага. Отчаян съм сигурна ли се че няма да повлияе. Искам да попитам мога ли да утида на плаж и дали ще повлияе по някакъв начин  (добър/лош) водата е солена но все пак мисля, че е мръсна да не пипна още нещо и да се усложни още повече работата или пък ще има подобрителен ефект от солта? Влажността проблем ли ще бъде и какво ще кажете за солниците (известните всевъзможни лечители)

Последна редакция: пт, 12 юни 2015, 18:22 от vewo

# 1 202
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! И аз съм със същия проблем. От 4 години се боря с Candida albicans! Тотално се изморих, защото пиех различни антибиотици, слагала съм вагинални свещички, пила съм билки, пробиотици, цитросепт, хомеопатия и какво ли още не. Но повода да пиша тук е начина по който успях да овладея за момента нещата и се надявам и занапред да е така. Та понеже съм обиколила цял Бургас гинеколози и никой не ми даде решение! Лечението беше временно и после пак упоритите гъбички започваха със страшна сила. Накрая реших сама да си търся начини да се справя с тия гадини! Нямам за цел да правя реклама на продукти, а да споделя начин, с който за в момента всичко е овладяно и се надявам да е така и занапред и да успея да помогна въпреки, че всичко е строго индивидуално. Та като за начало реших да пробвам да изчистя организма си, защото без да изчистваме организма си от време на време няма как да сме здрави. За тази цел си поръчах един швейцарски сироп, който се казва Madal Bal. Направих го 7 дни само на него и 7 дни захранване. Той помага за изчистването на организма от токсини, мъртви клетки, лекува язви и подсилва имунната система и бонус се свалят кг. След като направих това си поръчах един пробиотик, който се казва Bio-Kult Candea. Пия го вече повече от месец и засега нямам течение и тези гадини не са почнали наново да ме тормозят. През цялото време след захранването със сиропа правя специална диета, която изключва въглехидрати и захар. Само естествени мазнини. Просто ям следните храни:
1. Плодове - зелени ябълки, боровинки, къпини, малини, авокадо, грейпфрут, лимони.
2. Зеленчуци - всякакви видове зеле, броколи, моркови, целина, глухарче, патладжан, копър, чесън, марули, тиква, спанак, домати, краставици, листа от ряпа, крес,лук, чесън.
3. Млечни продукти - кисело мляко (домашно), крема сирене, краве масло, сметана
4. Напитки - минерална вода, билкови чайове, сок от пресен лимон, зеленчукови фрешове.
5. Мазнини - лимонов сок вместо оцет, зехтин, олио от ленено семе, олио от гроздови семки, олио от кокосов орех.
6. Ядки - сурови бадеми, орехи, тиквени семки, пекан.
7. Подправки - морска сол, черен пипер, червен лют пипер, джинджифил,канела, магданоз, копър.
8. Билки - мента, прополис, Golden Seal, ехинацея, черен орех, корен от бяла градинска ружа, мащерка.
9. Месо - пилешко, телешко, свинско, агнешко, речни и морски риби. ( говорим за бяло месо, а не мазнотии или дреболии!)

Освен този хранителен режим започнах да пия много минерална вода с лимон и да спортувам. Надявам се да помогна с тези съвети и да има резултат както при мен. След първия месец започнах постепенно да включвам варива и вместо бял ориз консумирам кафяв, както и киноа! Трябва да забравите за всички храни навън, всички храни в шумолящи опаковки! Допуска се сами варено и печено, приготвено у дома с подходящите мазнини и подправки. Аз си готвя за целия ден и си слагам храната в кутии и понеже работя на 10 часови смени всичките ми 4 хранения са на работа. За закуска си правя фреш, който изпивам вкъщи и е много важно да се изпие до 7 минути от изцеждането, за да поеме организма всички витамини и важни съставки за нашето здраве. Пътят ми до работа е 30 минути. След 30 или 40 минути изяждам плод от горе споменатите. За обяд си приготвям супа, риба, пилешко или салата, обикновено гледам да има разнообразие като в салатата слагам 2 или 3 обезсолени маслини. След това имам следобедна закуска отново плод. И накрая вечерята ми приключва до 19 часа като хапвам задушени зеленчуци с кафяв ориз или само зеленчуци, може и тиквички. Отново повтарям, че се храня на работното място. Важно е да дъвчите бавно и да има между храненията 3 часа. Вода се пие 30 минути преди да хапнете или 2 часа след като сте хапнали. Важно е да прочистите организма с този сироп, защото поне при мен проблема беше, че съм пробвала да правя диета и постоянно бях гладна и нервна. Гъбичките ме караха да искам да ям постоянно сладко или хляб Затова е много важно първо да се направи швейцарската програма на пречистване.
 Понеже здравната ни система е много зле  и лекарите вече не се интересуват особено за пациентите си и изписват, това което им се каже НИЕ сме хората които трябва да не се отказваме да търсим решение и сме ОТГОВОРНИ за нашето здраве. Надявам се да съм помогнала. Тези, които са скептични ги съветвам да опитат, защото нищо не губят! И силно се надявам да се мотивират психически и да не се отказват, защото  Candida причинява наднормено тегло, води до депресии, главоболие, дори е възможно да доведе до диабет, понеже постоянно причинява изкуствен глад за сладки храни и тестени изделия.

# 1 203
  • гр. София
  • Мнения: 20
Това е един наистина много строг начин на живот с тези хранения и пиене на вода (като ми се допие, не мога да не пия вода, а то винаги ми се допива след хапване). Аз нямам възможност така да се грижа за жалост. не че не мога да си сготвя, но сложих брекети и сега тотално се затруднявам с всичко. Ужас е. Пия сега Биоцитрин и се надявам поне малко да се оправят нещата.

# 1 204
  • Мнения: 1
Аз изглежда, че съм ги преборила. Това, което промених, бяха тесните дрехи. Вече всичките ми панталони и пижами са с връзка, без ластици, а дънките са ми в размер, който леко ми се посвлича от дупето.  Микробиологиите ми потвърждават резултата. Милиарди пъти съм чела, че трябва да се избягват тесните дрехи, но критериите ми за тесни са били погрешни. Каквато и дреха да се допира до кръста, корема и таза, трябва леко да гали кожата и нищо повече - никакво стискане, напрежение, стегнати колани и т.н. Това мога да кажа от моя опит. Успех на всички!

# 1 205
  • Мнения: 240
Здравейте! При мен се оказа, че много ме дразнят превръзките. От многото лечения ми се е изнежила кожата и като ми дойде и като си сложа превръзка, Натурела - които съм ползвала от едно 3, 4 години, и става ад. Започва едно сърбене и едно парене, ужас направо. Каза ми доктора да ползвам памучни превръзки, но кои са памучни така и не мога да разбера. На опаковката никъде не е опоменато какви са. Сега ползвам тампони и се мъча все още. Ако някой знае какви прежръзки няма да ми дразнят нека да ми каже  Praynig

# 1 206
  • Мнения: 4 569
И на мен превръзките ми правят проблеми затова ползвам само памучни. На етикета им пише cotton/памук. Обикновено седят  на  по-долните рафтове в супермаркетите.

# 1 207
  • Мнения: 3 724
Здравейте! При мен се оказа, че много ме дразнят превръзките. От многото лечения ми се е изнежила кожата и като ми дойде и като си сложа превръзка, Натурела - които съм ползвала от едно 3, 4 години, и става ад. Започва едно сърбене и едно парене, ужас направо. Каза ми доктора да ползвам памучни превръзки, но кои са памучни така и не мога да разбера. На опаковката никъде не е опоменато какви са. Сега ползвам тампони и се мъча все още. Ако някой знае какви прежръзки няма да ми дразнят нека да ми каже  Praynig

аз също от време на време слагам върху памучната превръзка парче памук, за изолация да диша кожата иначе ми залепва превръзката върху мен и ми е неприятно, а после и проблеми

# 1 208
  • Мнения: 125
аз ползвам тампони със ежедневна превръзка/памучна/, иначе се залепват,спарвам се  и не мога място да си намеря

# 1 209
  • Мнения: 275
Здравейте!
Извинявам се предварително, ако вече някъде във всички теми е споменавано като лечение, но искам да споделя на мен какво ми помага против тия гадини. Методът е напълно безвреден и немедикаментозен (налага се, тъй като съм бременна в 7 г.с.), но при мен действа безотказно. Получавала съм гъбички много пъти, почти всеки път след антибиотици, а понякога са ми били предавани по полов път от партньор...Сега се появиха от бременността и то със страшна сила. Прочетох, че оцетът много помага и реших да пробвам. Искам да поясня обаче, че оцетът трябва да е натурален, ябълков оцет, а не винен и изкуствен. Мисля, че ако нямате собствено производство, може да си купите от някой био магазин. Когато разбрах за гъбите, след като започна неистовия сърбеж и течението, започнах в минералната си вода (пълня си бутилка от 1 литър) да сипвам две супени лъжици оцет, не е неприятно, но и да е се свиква, освен това всяка вечер си правя промивки външно с малко оцет в топла вода, много е важно после да изсъхне на кожата, да не се попива. Малко щипе, когато гъбичната инфекция е в разгара си, но не може да навреди на кожата. Още след първия ден бях като нова. Не твърдя, че за всички случаи ще помогне, но не пречи да пробвате. Хубавото е, че е напълно безвредно. Освен това си прилагам и някои от другите неща, които помагат при гъбички, ям по 3 кисели млека на ден, но аз съм си така от край време, и не ям сладко, това също много помага. А, да, и спя без бельо Grinning
Много се надявам на някой да помогне това лечение с оцета! На всички останали дано и вие си намерите лек за гадините скоро! Peace

# 1 210
  • Мнения: 3 724
а с мед пробвали ли сте, преди време от един силен антибиотик в събота вечерта усетих ,че е станало беля и докато изтърпя да стигна до лекар, си направих тампон намазан  с мед и сода разбъркани, само че меда тярбва да е истински, защото попаднах веднъж на един уфф, когато отидох при лекарката и и казах какво съм направила, тя каза браво добре си се сетила, ако имате гарантирано истински мед опитайте, така си лекувам и течение когато нещо се опитвам да се разболявам с настинките

# 1 211
  • Мнения: 275
а с мед пробвали ли сте, преди време от един силен антибиотик в събота вечерта усетих ,че е станало беля и докато изтърпя да стигна до лекар, си направих тампон намазан  с мед и сода разбъркани, само че меда тярбва да е истински, защото попаднах веднъж на един уфф, когато отидох при лекарката и и казах какво съм направила, тя каза браво добре си се сетила, ако имате гарантирано истински мед опитайте, така си лекувам и течение когато нещо се опитвам да се разболявам с настинките

Аз съм пробвала с мед, но без сода, не знам може и затова да е, но не беше толкова ефективен, колкото оцета сега.

# 1 212
  • Мнения: 3 724
[/spoiler]
а с мед пробвали ли сте, преди време от един силен антибиотик в събота вечерта усетих ,че е станало беля и докато изтърпя да стигна до лекар, си направих тампон намазан  с мед и сода разбъркани, само че меда тярбва да е истински, защото попаднах веднъж на един уфф, когато отидох при лекарката и и казах какво съм направила, тя каза браво добре си се сетила, ако имате гарантирано истински мед опитайте, така си лекувам и течение когато нещо се опитвам да се разболявам с настинките

Аз съм пробвала с мед, но без сода, не знам може и затова да е, но не беше толкова ефективен, колкото оцета сега.





и аз ще опитам сега с оцета, има добри отзиви за него вдигал имунитета  и .... така ,че трябва да се провери Simple Smile

# 1 213
  • Мнения: 58
Здравейте момичета! Аз също съм от тези които се борят с гъбичките вече от няколко години и ефектът винаги е краткотраен.  Искам да ви питам дали може да се хване заразата от тоалетната чиния? Дъщеричката ми е почти на 7 и още не и давам да сяда на гърнето дори с детска седалка. Милата постоянно ме пита защо не и давам и аз все измислям някакви лъжи,но незнам докога,не може да продължава постоянно.
Моля ви някой по-информиран да каже ако може!
Praynig

# 1 214
  • Мнения: 376
Според мен - не може. И по полов път не се предават. В повечето хора просто не оцеляват и не се размножават.
 И съм забелязала, че бялото течение се дължи и на бактерии и на гъбички, дори и при изследването да излизат само гъбичките.

Общи условия

Активация на акаунт