Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • на Север
незнам едното от тях как се казва. Едното е хидратантен крем, другото пилинг маска, а това  http://www.confrontoprezzi.it/confronto/prezzi/prodotti_salute_b … ezzo_E_Saninforma   
какво е и как се казва, нямам представа. исля, че е нещо за почистване, ама как точно се ползва, незнам. Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете Hug

# 1
  • Бургас
според мен е нещо като тоалетно мляко

# 2
  • София
почисващ, успокояващ крем/мляко Laughing

# 3
  • на Север
да ама май трябва да се мие, пише нещо за вода на опаковката и нещо за контура на очите, което е важно дали да се почистват или не?! newsm78
 чудя се да взема да пейстна малко инфо ли?

# 4
Sant'Angelica Vivissima Purezza Viso

Описание:
Кремообразен мус, който обогатява със своята нежност ежедневните процедури по почистване на лицето. Нанесен върху лицето, става мек и лек, омекотява и предпазва и помага да преоткриете кожата си по-чиста, свежа и блестяща.

Характеристики:
Много мек и нежен мус за масаж на лицето и врата, за сутрешно или вечено почистване. Изплаква се с вода или се премахва с памучно дискче/тампонче. Оставя кожата свежа, овлажнена и копринена. Премахва от лицето следите от умората и замърсяването. Неговата деликатна формула го превръща идеален и за околоочния контур.
- Дерматологично тестван
- Внимателно изготвена формула, свеждаща до мунимум рисковете от алергии.

Начин на употреба:
Нанесете муса и масажирайте лицето и врата, после премахнето с памучно тампонче или отмийте с вода. Идеален също и за разгримиране и за премахване на следите от умора по лицето. Неговата деликатна формула го превръща идеален и за околоочния контур.

(Малко са си повтаряли едно и също Joy)

Това е в общи линии, другото е списък на самите съставки.

Надявам се, че това е информацията, която търсеше и съм ти била от полза  bouquet

Последна редакция: чт, 22 дек 2005, 14:54 от piccolina

# 5
  • на Север
ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ smile3525
Все очаквах нещо, ама чак пък толкова старание.  Hug
много мило, още веднъж благодаря Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт