Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мировяне

Мойта докторица ми каза 22 лв, а в аптеката ми казват 32  newsm78
Някой купувал ли е?
На каква цена и от къде?
Благодаря ви   bouquet
Цитирай

Sofia

Ами аз я купих дори за 33 лв...Лекарката ти се е объркала  Wink
Цитирай

Sofia

Аз я купих за около 30лв.на пазара на Ив.Вазов
Цитирай

Мировяне

Благодаря Ви Мами
Значи наистина е толкова.
Цитирай

софия

виж в Търговска Лига, те са вносителите-тел 962 22 22
Цитирай

София

Мойта докторица ми каза 22 лв, а в аптеката ми казват 32  newsm78
Някой купувал ли е?
На каква цена и от къде?
Благодаря ви   bouquet

Странно Rolling Eyes не съм я купувала още, но и нашата педиатърка ми спомена нещо от сорта на 21-22лв. Confused
Цитирай

София

Infanrix-а го купихме за 32 лева
Цитирай

София, център

Абе момичета, нали ДТК ваксината се полага на бебето по здравна каса, защо купувате, аз нищо на никого не съм плащала, има ли някаква разлика във ваксината, която се купува,  и тази която са поставили на детето?
Цитирай

Zeist, NL

Тази, която ти се полага от здравната каса е жива ваксина, която се понася по-зле от дребосъците. Неживата естествено е по-добра, но се плаща.
Цитирай

в пространството на любовта

Яяя,прекарали сме се значи! Ако бях прочела вчера тази тема... Вчера биха такава ваксина на малката.  Tired
Цитирай

Толкова 22лв.В ст. загора я продават само в ХЕИ,заради съхранението на самата ваксина.Аптеките нямат право да я съхраняват при тях.Значи отиват вземат я от ХЕИ и ти я продават с 10лв отгоре,егати и бизнеса.....
Цитирай

tardis

31 лв.  Confused

Толкова 22лв.В ст. загора я продават само в ХЕИ,заради съхранението на самата ваксина.Аптеките нямат право да я съхраняват при тях.

Откъде по-точно в ХЕИ - аптека някаква там, или?  newsm78
Цитирай

Точно щях да уточнявам,значи когато отидох да я закупя лекарката в ХЕИ ми каза че ваксината ще я сложа те,понеже те носят отговорност за качеството на ваксината,ходих взех картона на бръмбазъка и с него в ХЕИ,там му я поставиха
Цитирай

Burgas

Аз издирвах повече от месец Тетра Акт Хиб, контактувах с Търговската лига по мейла и бях дала заявки в 2 аптеки ама така и не дойде, казаха че нямало в складовете. Иначе струва около 20 и няколко лв. Накрая отидох при едно частно педи и я сложихме, струваше 40 лв. с поставянето. Confused
Не знам как така по складовете няма, а педиатрите я имат и поръчват, може би имат връзки с представителите. Иначе производството е на Санофи- Пастьор.
Цитирай

Душата ми е там, сърцето ми тук!

Ние я купуваме за 23,70лв!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.