Някой ползвал ли е хапчета за уголемяване на бюста?

  • 1 130
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Някой ползвал ли е хапчета/или др. медикаменти/ за уголемяване на бюста? Питам защото си спомням че в някои списания преди време съм виждала реклами на такива- дали са ефикастни- защото от скалпела първо че ме е страх и второ не мога да си го позволя финансово.
ТАКА ЧЕ МОМИЧЕТА - СЪВСЕМ СЕРИОЗНО АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ЗА ТАКИВА ЛЕКАРСТВА- НЕ КРЕМЧЕТА- ПОЛЗВАЛА СЪМ И НЯМА ЕФЕКТ/ САМО МИРИШАТ ХУБАВИЧКО/- НЕКА ДА ДРАСНЕ НЯКОЙ РЕД
Проблема ми е че след раждането гърдите ми доста се "поизпразниха", а по време на бременността доста се бяха поналяли - откакто ми спря и кърмата все за това мисля. Все някой ще се сети да е чел в някое списание или в нета- само драснете някой ред
Благодаря предварително newsm53

# 1
  • Мнения: 619
Боклук и рекламен трик! бях си поръчала дори от Щатите и се набутах с доста пари, ама ще ми е за урок  Wink
Не че са ми малки, ама суета....

# 2
  • Мнения: 312
Както ти е писала e_lucky си е точно така, пълна измислица, аз пих и то няколко месеца т.к ме убеждаваха от фирмата доставчик (при това одобрени за разпространение в аптечната мрежа), че при другите ставало още на 1-2 месец, но при мен видители ефекта щял да се забави, така се забави, че въобще не го видях Grinning. Така, че въобще не си давай парите на вятъра, суетата може да се удовлетворява и по мн.други начини.  Ако проблема ти е само в отпускането, може с определени упражнения да се постигне значителен ефект, но за уголемяване просто забрави, е има и хормонални препарати-те наистина помагат, но пък вредата е толкова огромна, като да легнеш на релсите пред влак.
Поздрави!

# 3
  • Мнения: 4 546
не съм пила такива хапчета, но когато пиех противозачатъчни ми се уголеми бюста. е, не съм сменяла размера на сутиена, но определено се понапълни  Laughing

# 4
  • Мнения: 7 186
Доколкото знам тези хапчета са на хормонална основа, както е при противозачатъчните и затова предизвикват такова наливане на бюста. Обаче в момента, в който ги спреш пак ще се върнеш на старото положение. Няма смисъл да се тъпчеш излишно с хормони за временен ефект. Не се заблуждавай, ако имаше ефект от хапчета силиконова долина нямаше да процъфтява. Grinning

# 5
  • Мнения: 504
Някой ползвал ли е хапчета/или др. медикаменти/ за уголемяване на бюста? Питам защото си спомням че в някои списания преди време съм виждала реклами на такива- дали са ефикастни- защото от скалпела първо че ме е страх и второ не мога да си го позволя финансово.
ТАКА ЧЕ МОМИЧЕТА - СЪВСЕМ СЕРИОЗНО АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ЗА ТАКИВА ЛЕКАРСТВА- НЕ КРЕМЧЕТА- ПОЛЗВАЛА СЪМ И НЯМА ЕФЕКТ/ САМО МИРИШАТ ХУБАВИЧКО/- НЕКА ДА ДРАСНЕ НЯКОЙ РЕД
Проблема ми е че след раждането гърдите ми доста се "поизпразниха", а по време на бременността доста се бяха поналяли - откакто ми спря и кърмата все за това мисля. Все някой ще се сети да е чел в някое списание или в нета- само драснете някой ред
Благодаря предварително newsm53
Абсолютно и тотално те съветвам да не си даваш парите. Пробвала и билкови смеси, и хапчета. Нищо не става. На основата на фито- хормони са и ако при някого се случи изобщо нещо, то трае приблизително докато изпиеш опаковката.
Съжалявам, че те разочаровам, минала съм по приблизителен път, мога да кажа по- тежък. Вариантите са два - операция или това да се успокоиш и да приемеш, че любимите ти хора те обичат такава, каквато си. И хората те приемат в една цялост, не мисли, че се вторачват в бюста ти.

# 6
  • Мнения: 5 103
абе глупости ако ти растът с хапченца дали някой ще легне под ножа според вас??

# 7
  • Мнения: 5 317
Доколкото знам тези хапчета са на хормонална основа, както е при противозачатъчните и затова предизвикват такова наливане на бюста. Обаче в момента, в който ги спреш пак ще се върнеш на старото положение. Няма смисъл да се тъпчеш излишно с хормони за временен ефект. Не се заблуждавай, ако имаше ефект от хапчета силиконова долина нямаше да процъфтява. Grinning
Lady Marmalade  е права.

Общи условия

Активация на акаунт