Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр.София

Помагайте дами,
туко що ми се обади една моя позната с огромна молба към мен.....
Трябва ми зъботехник в София, който поставя коронки с винтове или завинтени коронки/незнам как се казва/. доста слабо съм запозната /да не кажа ХИЧ/ с тази техника!!!
Ако можете да ми помогнете с Име, Адрес, Цени......
Ще съм ви много, много, много благодарна smile3503
Цитирай

гр.София

Моля, помагайте  Sad Crying or Very sad Sad
Цитирай

Пловдив

Според мен не и трябва зъботехник а зъболекар. Зъботехника само изработва коронките, а ги поставя зъболекар. Освен това ако манипулацията не е по желание и от естетическа гледна точка то зъболекаря преценява дали точно щифтови коронки трябват. А на винт се слагат само импланти.
Цитирай

Пловдив

http://www.vestodent.bnc.bg/bg/location.htm

Това е сайт на стоматологична клиника в София. Разгледай го. Правят и импланти и протезиране. Кажи на твоята приятелка, че спокойно може да отиде и в Стоматологичния факултет на МУ София и да провери и там. Там също има частни кабинети където работят преподаватели разни. Доценти професори ей такива неща.
Цитирай

Луксозенец

renci го е обяснила.
Цитирай

гр.София

Мерси Дами, страхотни сте   smile3525
Цитирай

Пловдив

Виж как знам. Това щото съм жена на бъдещ зъболекар. Няма да се излагам, че не знам я. Wink
Цитирай

Луксозенец

Виж как знам. Това щото съм жена на бъдещ зъболекар. Няма да се излагам, че не знам я. Wink
Аз не успях да стана стоматолог, въпреки, че доста труд хвърлих, но пък имам 28 коронки в устата си и понаучих това-онова Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.