Sportsdirect-32

  • 58 514
  • 731
  •   1
Отговори
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
            

Сайтът е английски и предлага директна доставка до България.

1.Доставката до английски адрес е 4 лири.а за поръчки над 60 лири е безплатна.До английски адрес може да се поръча,ползвайки куриер превозвач.

Как се поръчва?
Трябва да си направите РЕГИСТРАЦИЯ -отивате на NEW CUSTOMERS натискате бутона CONTINUE попълвате мейл адреса и другите данни в отворилата се форма за регистрация и натискте CREATE ACCOUNT .Вашият профил е създаден.
Продължавате с избирането на стоките и ги добавяте в кошницата.
За да валидизирате вашата поръчка в кошницата натискате PROCEED TO CHECKOUT -най-долу в десния ъгъл
Следващата стъпка -адрес-на DELIVERY ADRES се попълва адреса на превозвача /който сте си избрали да ползвате/,а на BILLING ADRES се попълва адреса на картодържателя-с която се плаща.
Натискате отново PROCEED TO PAYMENT .Прехвърля ви на страницата за МЕТОДИ НА ПЛАЩАНЕ.
Възможностите за плащане при доставка на английски адрес са с карта или с PAYPAL.
След като изберете начина на плащане,попълвате данните си от картата или в пей пал и валидизирате поръчката натискайки -PROCEED.
На е-мейл адреса ще получите потвърждение за поръчката си.
КУРИЕРИ ПРЕВОЗВАЧИ-В тази тема

2.Доставката до България НЕ Е ФИКСИРАНА.тя варира в зависимост от броя артикули,тегло и т.н.Минималната доставка е 19,99лири.
Доставката се извършва от DHL до адреса,на който сте пуснали поръчката.
КАК се поръчва?
Трябва да си направите РЕГИСТРАЦИЯ -отивате на NEW CUSTOMERS натискате CONTINUE -отваря се форма за регистрация,в която попълвате всичките си данни.Натискате CREATE ACCOUNTи вашия акаунт е създаден.
Избирате си стоките,слагате ги в кошницата.За да валидизирате вашата поръчка натискате PROCEED TO CHECKOUT най долу в десния ъгъл.
Втората стъпка на DELIVERY ADRES адрес на който ще получите пратката,a BILLING ADRES -може да е същия или адрес на който живеете.
натискате отново PROCEED TO PAYMENT
МЕТОДИ НА ПЛАЩАНЕ
Плащането се осъществява с карта.Избирате вида на картата от страницата,която ви се е отворила,попълвате данните от картата и валидизирате вашата поръчка.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа, а понякога и малко повече ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг” номера с който се проследява пратката на
страницата на DHL.Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.
Кодове за отстъпки -МНОГО СА РЯДКО
След пускане на поръчката веднага сумата се блокира,а след като тръгне поръчката и получите мейла,сумата за поръчката се осчетоводява-т.е си я теглят.

Цената на доставката се вижда на втора стъпка при въвеждане на адреса за доставка.

не може да се плаща с бг карти Маестро


В сайта има артикули с надпис-EX DISPLAY-това са артикули,които са били изложени на витрина,пробвани-възможно е да са без кутия,с малък дефект или пък нищо да им няма.
Артикули с надпис-PRE ORDER-това са артикули,които за в момента ги няма налични в склада на Спортдирект.Те ще бъдат налични на определена дата,като тази дата се вижда в описанието на артикула.Ако имате в поръчката си такъв артикул,то поръчката ви няма да бъде изпратена веднага,а след датата на наличност на артикула.А също така е жъзможно след като е поръчан артикул Пре ордер  в последствие от сайта да му сменят датата на наличност,което ще забави и изпращането на вашата поръчка
Пре-Ордер,ако има такъв артикул, може да се откаже с мейл до сайта.
Проследяване на пратката-ТУК влизате в сайта на DHL-вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
 
АКО СА ВИ БЛОКИРАЛИ  ВЕДНЪЖ ПАРИТЕ ЗА НАПРАВЕНАТА ПОРЪЧКА.А СЛЕД ТОВА ВИ ИЗТЕГЛЯТ ОТ СВОБОДНИТЕ[ЗА СЪЩАТА ПОРЪЧКА] И ПЪРВИТЕ ОСТАНАТ ВСЕ ОЩЕ БЛОКИРАНИ-ПРОБЛЕМА Е ВЪВ ВАШАТА БАНКА-ЗВЪННЕТЕ В БАНКАТА-КАРТОВИЯ ЦЕНТЪР И ПОМОЛЕТЕ ДА ВИ ГИ ОТБЛОКИРАТ.

с Пейпал може да се плаща,само ако се поръчва до Бг,за поръчки на англ.адрес не може.

При проблеми с пай пал ТУК
3.Друг начин за поръчване от сайта-включване в обща поръчка
Таблици с размери-В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият  стандарт ОБЩА  ПО мАРки

Универсален калкулатор
за всички марки)за пресмятане на номер за  ДАМСКИ ОБУВКИ
  МЪЖКИ ОБУВКИ      ДАМСКИ ДРЕХИ  Мъжки дрехи
Други таблици LONSDALE   SKECHERS

още една таблица с размери ЦЪК
Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.
Номерацията в СпортДирект е по UK

При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  , cs@sportsdirect.com
- DHL BG   :  0700 17 700
Ако имате проблем с някой артикул пишете на cs@sportsdirect.com и може да прикачите снимки.Ще получите автоматичен мейл на който не трябва да отговаряте.Там ще ви информират ,че до 5 работни дни ще получите отговор.

Може да замените даден артикул,ако не ви устройва номер или размер ,но ще си заплатите доставката до Англия.Замененият артикул ще получите отново по DHL.

 Начини на доставка
1.с куриер превозвач
2.с обща поръчка-има отделен блог
3.с директна доставка до България,плащайки доставката
 
ALBUM

БЕЗПРОБЛЕМНО ПАЗАРУВАНЕ!

тема 31  ТЕМА 30  тема 28



Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 08:53 от gul4i

# 1
  • София
  • Мнения: 746
Днес ще поръчваме за пръв път сами с една приятелка,дано всички е наред!Благодаря за темата!

# 2
  • Мнения: 659
Гюлчи,благодаря за промените и допълненията  Hug
Моля,ак някой има претенции към съдържанието,да казва,докато все още може да се редактира  Peace

# 3
  • Мнения: 547
Момичета, какви са впечатленията за тези ботушки? http://www.sportsdirect.com/campri-snow-boots-childrens-036087?colcode=03608791 Имам някакви спомени, че модела е миналогодишен и няколко майчета ги поръчаха.  Thinking
Да, и миналата година ги имаше. Отзивите бяха положителни.

# 4
  • Мнения: 0
 Благодаря за новата тема, линка към ALBUM не работи (вместо запис)

# 5
  • Мнения: 186
мерси за темичката   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 813
Момичета, какви са впечатленията за тези ботушки? http://www.sportsdirect.com/campri-snow-boots-childrens-036087?colcode=03608791 Имам някакви спомени, че модела е миналогодишен и няколко майчета ги поръчаха.  Thinking
Не пропускат, топли, за зимата в сняг студ и влага са идеални, не се изпотяваше крачето на сина ми също  Peace.

# 7
  • Мнения: 43
Гюлчи страхотно оформление! Благодаря ти за темата    bouquet
Предлагам да се добави,че може след като е поръчан артикул Пре ордер  в последствие от сайта да му сменят датата на наличност!Така се получи при мен.Пуснах поръчка на 29.09 късно вечерта и имах артикул наличен след 30.09.На другия ден в ордер хистори беше отразена дата 31.10! Много е неприятна тази ситуация,така че съветвам да не се пускат такива артикули  Peace  от 30-ти им пиша и чак снощи канселираха въпросния артикул! Поръчката още не е тръгнала,а имам и още 5 отказани покрай него ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 006
    И аз чакам още една поръчка и ще поръчам пак дънките на мъжа ми Лий купър. Междувременно ако някой иска 36, но с талия 44 да има предвид, че още не съм ги върнала.  Hug

# 9
  • Мнения: 89
Благодаря ви момичета!   bouquet
А отговарят ли на номера? На моята фръцла крачето е 17 см, чудя се кой № да поръчам.

# 10
  • София
  • Мнения: 813
Благодаря ви момичета!   bouquet
А отговарят ли на номера? На моята фръцла крачето е 17 см, чудя се кой № да поръчам.
Мисля че си отговарят, НО имай впредвид че вътре са подплътени с нещо като вълничка и то отнема част от дължината на ходилото. Аз за краче 15.5 ще поръчвам С8 вероятно.

# 11
  • Мнения: 659
Обещах отзиви за ботушките Найк:
http://www.sportsdirect.com/nike-winter-jogger-infants-026036?colcode=02603640

Много са хубави,кожата е изкуствена,има и малко велур освен нея,стелката е дебела и мекичка,отвътре цели те са ватирани,като възглавничка-много мекички.Мисля и че отговарят номерата,С9 са със стелка 16,5-17 см.

# 12
  • Мнения: 734
Хайде и аз в новата тема.
Само да припомня, който получи тези апрески, да пише впечатления от качество и размери:

http://www.sportsdirect.com/campri-snow-jogger-childrens-036086

Мерси.   bouquet

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 14:16 от no_name

# 13
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Хайде и аз в новата тема.
Само да припомня, който получи тези апрески да пише впечатления от качество и размери:

http://www.sportsdirect.com/campri-snow-jogger-childrens-036086

Мерси.   bouquet
Чакам ги другата седмица. Размер С5

# 14
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
мими,благодаря за предложението ей сега ще го добавя.Ако има и други неща казвайте 24 часа мога да редактирам

Общи условия

Активация на акаунт