Време е за Икеа! - тема 12

  • 92 929
  • 720
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 176
В каталога са само 58 и 47,5 см. Има един ъглов на 35 ама то това е малко по-различно....Май трябва да отида в магазина...Мерси! Ей това например не го виждам в нашия каталог http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/S39894621/

# 151
  • София
  • Мнения: 23 162
в каталога на 355 стр. има и 37см гардероби, лошото е че са само с бяла рамка.

# 152
  • София
  • Мнения: 176
Ахаа, чудесно! Като казвам каталог през цялото време имам предвид сайт...Моя грешка, сега ще погледна, а и бяло ме устройва особено ако е с тази вратичка от румънския.

ПС. Има го! Бергсбо - бяло (35, с врати - 37)

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 13:09 от Ama O Mar

# 153
  • Мнения: 4 202
Момичета, не мога да открия в сайта, а съм забравила и как се казва, едно огледало за антре, зад което се закачаха връхните дрехи...
Може ли да ми подскажете, ако изобщо разбрахте от обяснението ми?  Crazy

# 154
  • Мнения: 7 987
В сайта ги няма всички продукти.

# 155
  • Мнения: 6 276
Момичета, не мога да открия в сайта, а съм забравила и как се казва, едно огледало за антре, зад което се закачаха връхните дрехи...
Може ли да ми подскажете, ако изобщо разбрахте от обяснението ми?  Crazy

Аз те разбрах. STARK се казва, но не знам дали се предлага като продукт все още.

# 156
  • Мнения: 4 202
Da, това е, Barbabeau, но май наистина не се предлага, търсих и в юк сайта  Sad

# 157
  • Мнения: X
Момичета, не мога да открия в сайта, а съм забравила и как се казва, едно огледало за антре, зад което се закачаха връхните дрехи...
Може ли да ми подскажете, ако изобщо разбрахте от обяснението ми?  Crazy

Виж и в каталога на стр. 162 - има нещо подобно приспособено от серията Stolmen.

# 158
  • Мнения: 824
подскажете ми моля,къде е икейския планер, да си наместя кухненски  шкафове Simple Smile и да видя колко ще струват

# 159
# 160
  • София
  • Мнения: 10 858
Най-после и аз отидох до Икеа, купих така зорлийския ми Хемнес  Party Дано всичко му е наред, да не се налага да го заменям. Купих си и едно сладурско зелено одеало, декоративни черни възглавнички, тиганче  Heart Eyes , свещници и ... толкоз. До толкова ми издържа портфейла  Laughing
Всичко, което съм си харесала от сайта го видях на живо и ми хареса още повече!
Магазина е прекрасен, безметежно съм влюбена (както и предполагах, че ще стане).
Да не говориме още колко неща си заплюх  ooooh!

Имах и неприятно преживяване, което за мой голям късмет приключи успешно. С натоварената ми количка се оказа че съм си загубила ключовете от колата някъде из шоурума. Връщахме се мойта приятелка, търсихме ... никъде. Как се търси в това пространстве, не питайте. Накрая момче от персонала позвъни долу, на обслужване на клиенти и се оказа, че има намерен ключ ... Как съм се молила да е моя, не ме питайте  Laughing Моя се оказа ... слава Богу!
Вече си представях, как не се намира, как звъня на мъжа ми да идва да ме прибира със ужасно тежкия кашон и още една сурия неща, и как приятно ще му стане като му обясня какво съм сътворила  Laughing А той хабер си няма че съм там  Mr. Green Още повече, че и е на работа  Laughing
Ами така е, като все ме мотае, аз взех нещата в СВОИ РЪЦЕ! Joy

Много съм хепи!

Като съм готова с кътчето, което глася ще пусна снимки.

# 161
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Имам едно въпросче за кухните им. Харесах си модули с черни вратички и се чудя да не излезе така ,че само вратите са в цвят, а корпуса и другите часи бели- някой обръщал ли е внимание? И друго, казаха ми че в Румънската Икеа цените били поне 30% по- ниски, възможно ле е да е така  newsm78

# 162
  • София
  • Мнения: 23 162
Корпуса е бял, обаче на видимите части могат да се слагат едни панели декоративни, с цвета на вратичките.

# 163
  • Мнения: 6 276
Имам едно въпросче за кухните им. Харесах си модули с черни вратички и се чудя да не излезе така ,че само вратите са в цвят, а корпуса и другите часи бели- някой обръщал ли е внимание? И друго, казаха ми че в Румънската Икеа цените били поне 30% по- ниски, възможно ле е да е така  newsm78

Независимо от цвета на самите шкафчета (да, май винаги са бели, но не съм сигурна), съществуват плоскости в цвета на избраните вратички, които се монтират странично или изобщо където е нужно да покрият.
В английския сайт ще ги намериш под името "cover panel".
Ето пример как тук и крайните шкафове са покрити странично: 1 и 2.

# 164
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
А, за цоклите и плотовете как ли стоят нещата ...?

Общи условия

Активация на акаунт