«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

ѕловдив

ћнени€: 1 691
¬чера на свекърва ми, докато си взимала пенси€та от пощата, касиерката й дала н€каква рекламна брошурка с ваучер за безплатно получаване на  магнитно-терапевтичен колан с алое вера, който иначе струвал 129 лв. (не ги раздавала на всички, а само на отделни хора от опашката). Ѕезплатно, но с 19,95 лв за доставка Money јз като едно видно интернетско чедо реших да провер€ сайта на фирмата, посочен с мини буквички в ъгълчето на ваучера: www.meditermanager.com , само дето попаднах на празен откъм съдържание сайт, тъпкан само със спонсорирани линкове, например за интернет телефони€ в »рак Crazy „ичко √угъл ме осведоми, че ћедитерм мениджър ќќƒ е фирма в —офи€. и почти нищо повече. 
Ќакратко, въпросът ми е н€кой чувал ли е нещо за фирмата и има ли смисъл да се рискува поръчка от т€х?
Ќай-веро€тно ще звънна на посочени€ телефон да ги питам и лично, но н€как ми се иска да чу€ и 1-2 странични мнени€ bouquet
÷итирай

ћнени€: 10
» на мен днес чистачката на офиса ми донесе такъв ваучер.ƒали го на мъжа и като си получавал пенси€та. ўе ми е интересно да разбера и аз нещо по въпроса. ќфертата е примамлива,но дали не е н€каква измама?...
÷итирай

Ўотланди€

ћнени€: 1 039
¬чера на свекърва ми, докато си взимала пенси€та от пощата, касиерката й дала н€каква рекламна брошурка с ваучер за безплатно получаване на  магнитно-терапевтичен колан с алое вера, който иначе струвал 129 лв. (не ги раздавала на всички, а само на отделни хора от опашката). Ѕезплатно, но с 19,95 лв за доставка Money јз като едно видно интернетско чедо реших да провер€ сайта на фирмата, посочен с мини буквички в ъгълчето на ваучера: www.meditermanager.com , само дето попаднах на празен откъм съдържание сайт, тъпкан само със спонсорирани линкове, например за интернет телефони€ в »рак Crazy „ичко √угъл ме осведоми, че ћедитерм мениджър ќќƒ е фирма в —офи€. и почти нищо повече. 
Ќакратко, въпросът ми е н€кой чувал ли е нещо за фирмата и има ли смисъл да се рискува поръчка от т€х?
Ќай-веро€тно ще звънна на посочени€ телефон да ги питам и лично, но н€как ми се иска да чу€ и 1-2 странични мнени€ bouquet
ѕродават коланчета с вълна за 20 кинта. —ъщите продукти ги има във вид на одеалце и забравих още какво - на безмозъчни цени, нещо като 250 кинта ми се върти в главата. ћо€та мама си беше купила от н€каква уж безплатна екскурзи€ с рекламна цел... –азправ€т, че н€какви магнити имало вътре, ама ако разни болести се лекуваха с магнити, всики щ€ха да са здрави.

јз гледам така - като могат да си позвол€т да се поглез€т с такова нещо, хем си удовлетвор€ват шопинг мани€та, хем имат в€ра, че нещо ще им помогне - плацебо ефект ли ще е или друго - н€ма значение. ќбаче ако човек ще си отдел€ от залъка за това - да и купи вълнено шалче, колан или одеалце - върши същата работа.
÷итирай

ћнени€: 7
«дравейте и от мен.Smile –еших да сподел€, че и ние получихме този ваучер преди два дена и ми се стори оферта, обадих се и го порачах и преди час ни го донесоха изхлежда добре направен, остава и да има деиствие, 20 лв. не са много, каде ли не сме ги дали, дано помогне , ако ли не поне н€ма да навреди. Smile Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 223
’айде и аз да попитам за въпросните колани дали има ли н€кой вече преки впечатлени€. ћойта мама също получила брошура с талон и аз първоначално реших, че е поредната измама, но като прочетох, че н€кои от вас са си взели, ми стана любопитно. ƒископати€та мори все повече и повече хора, включително и мен, та затова се позаинтересувах от отзивите.
÷итирай

пон€кога тук,а пон€кога и там...

ћнени€: 0
«дравейте и от мен Smile  –еших да сподел€ за колана...... е, не толкова за действието,колкото за  това, че наистина е 20 лв. и н€ма измама - достав€т го  Very Happy 
¬ началото се усъмних, реших , че е поредното "безплатно" нещо, което ще струва много. — риск да досад€ на служителките на въпросната фирма питах н€колко пъти това ли е крайната цена и поръчах. —лед 3-4 дни ми го доставиха с куриер, вълнен колан с магнити, но съм го предвидила за коледен подарък и за това не мога да сподел€ ефекта (ако има) и т.нт. —амо исках да ви кажа, че ги достав€т и цената е тази - 19,95 лв. (с 1 талонче имате право да  поръчате 5 колана).
”спех ! ѕожелавам на всички много здраве, да не го поръчвате за болки ами ей така ...профилактично!  bouquet 
÷итирай

ћнени€: 243
«а първи път чувам за такава доставка 20 лв  #Crazy Mr. Green

ќчевидно това си е цената на колана, а този безплатен ваучер си е за зариб€вка  Crazy
÷итирай

—офи€

¬зех колана заради майка ми, но реших да го пробвам, защото имам проблем с кръста. ћного съм мнителна към такива оферти, но да ви кажа този колан изглежда много добре, а по-важното е, че болката ми действително намал€, не че е изчезнала напълно, но наистина намал€. Ќос€ го вече 3-4 дни и не го свал€м. ƒано да може да помага така, както казват. —лед време ще дам нов отчет.   newsm78
÷итирай

«дравейте момичета!» мо€та свекърва получи такъв ваучер.ƒа сподел€,че се усъмних относно безплатни€ колан(129лв.)за доставката 20лв.мисл€,че е много(колет от 2кг.до щатите е 20лв)то€ колан тр€бва да тежи доста за доставка от —офи€-¬арна.ѕак е н€каква "»√–ј", да зариб€ват пенсинерите да си го куп€т,нали всеки го боли нещто.Ќ€ма да си го поръчваме.

÷итирай

—офи€

ћнени€: 12
Ќ≈ ѕќ–Џ„¬ј…“≈!
ƒнес и на мен ми попадна такава брошура. —поред мен този колан струва не повече от 5 лв. ƒоставката им струва около 5 лв и така печел€т поне 10 лв. от колан. —айтът и брошурите изглеждат много съмнително - никъде н€ма адрес на офис или адрес на фирма.  онтактната форма на сайта не работи. Ќ€ма телефон за контакт, само имейл в abv.bg - супер съмнителна работа.
ѕрепоръчвам ви да не бързате да поръчвате, ще проуча въпроса и ще ви пиша пак.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 12
¬Ќ»ћјЌ»≈! ‘ирма ћ≈ƒ»“≈–ћ ћ≈Ќ»ƒ∆Џ– са измамници!

—амо след 5 мин. разследване на мо€ колега в »нтернет откриваме, че фирмата е наказана от  «ѕ ( омиси€ за «ащита на ѕотребителите) на 2 ноември тази година за цитирам:
Дћедитерм ћениджърФ ќќƒ да прилага нело€лна заблуждаваща търговска практика, а именно:
ѕредостав€нето на нев€рна и подвеждаща информаци€ в рекламни брошури относно състава и свойствата на предлаганите стоки на потребителите, включително и за вакуумен матрак ДёпитерФ, в нарушение на чл. 68в във връзка с чл. 68г, ал.4 и чл. 68д, ал.1 предложение 1 /съдържа нев€рна информаци€ и следователно е подвеждаща/ от «акона за защита на потребителите.  

като глобата е заради техни€ друг продукт вакуумен матрак. —ега са измислили нов измамен продукт - магнитен колан.
ѕризовавам всеки, който се см€та засегнат от тази измама да пусне сигнал в  «ѕ от тази страница http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19

÷ели€т документ, който ви цитирах по-горе може да изтеглите от сайта на  «ѕ от този линк http://---/47w6I - изтегл€ се Excel файл, на ред 74 е въпросната фирма.
« ѕоследна редакци€: чт, 15 дек 2011, 00:53 от delga »
÷итирай

—офи€

ћоже и да са наказани, може и да са шмекери, сигурна съм, че не струва 129лв, но коланът не е и менте за 5лв. ћоите уважени€, но докато не сте видели нещо, не го плюйте! ѕризнавам, че и аз подходих с огромно недоверие, но сега го имам и не мога да си изкрив€ душата и да кажа, че е боклук. Ќа мен лично ми върши работа.
÷итирай

Ўотланди€

ћнени€: 1 039
¬Ќ»ћјЌ»≈! ‘ирма ћ≈ƒ»“≈–ћ ћ≈Ќ»ƒ∆Џ– са измамници!

—амо след 5 мин. разследване на мо€ колега в »нтернет откриваме, че фирмата е наказана от  «ѕ ( омиси€ за «ащита на ѕотребителите) на 2 ноември тази година за цитирам:
Дћедитерм ћениджърФ ќќƒ да прилага нело€лна заблуждаваща търговска практика, а именно:
ѕредостав€нето на нев€рна и подвеждаща информаци€ в рекламни брошури относно състава и свойствата на предлаганите стоки на потребителите, включително и за вакуумен матрак ДёпитерФ, в нарушение на чл. 68в във връзка с чл. 68г, ал.4 и чл. 68д, ал.1 предложение 1 /съдържа нев€рна информаци€ и следователно е подвеждаща/ от «акона за защита на потребителите.  

като глобата е заради техни€ друг продукт вакуумен матрак. —ега са измислили нов измамен продукт - магнитен колан.
ѕризовавам всеки, който се см€та засегнат от тази измама да пусне сигнал в  «ѕ от тази страница http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19

÷ели€т документ, който ви цитирах по-горе може да изтеглите от сайта на  «ѕ от този линк http://---/47w6I - изтегл€ се Excel файл, на ред 74 е въпросната фирма.

ое точно е подвеждащата и нев€рна информаци€? newsm78
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 691
 ое точно е подвеждащата и нев€рна информаци€? newsm78
[/quote]

Ќе знам дали информаци€та е в€рна или нев€рна, но със сигурност е недостатъчна, да не кажа липсваща. ћоже и да не са измамници, но (умишлено или не) не са си направили труда да посочат поне производител€ на стоката и дори собствени€ си адрес. Ќ€ма да си куп€ котка в чувал само защото непознати€т, който носи чувала, ми е казал, че е персийска и че струва 150 лв, а той ще ми € даде за 20... Ќе го познавам, не виждам котката и дори не знам дали персийските котки струват по 150 лв или 20 лв (или пък 10 лв) е реалната им цена и непознати€т всъщност не иска да ме метне.
÷итирай

—офи€

ƒа се включа и аз. —ъпругът ми носи такъв колан (подариха му го) и е много доволен, незнам дали е от магнитите или от вълната , но казва че се чувства добре и кръста не го боли.  олана може и да не струва повече от 20 лв , но щом му действа ( или той си мисли така) за мен си струва парите. јз търсих вариант да куп€ още един за подарък, но незнам от къде и как да го поръчам след като дават въпросните брошури само в пощата.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора