Черен списък на лекарите в Стара Загора

  • 43 219
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Здравейте на всички,който ще прочетете поста ми и ще пишете в темата Hug

Искам в тази тема да запишем имената на всички некадърни и.некомпетентни лекари в стара загора.
Аз ще започна с д-р Росица Дичева-кардиолог работи в 3-та поликлиника(болница Иван Рилски) и има кабинет на ул."Георги Кюмюрев"14 там работи заедно с мъжа си д-р Дичко Дичев също кардиолог,за него намерих това  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430097.0
Тези двама"лекари" убиха баща ми на 03.10.2011г.  newsm45 newsm45 newsm45  Моля никой да  не ходи при тях...

Истината е,че не поставиха диагноза на татко,Дичев ни изпрати от частния им кабинет с думите"Димитре,ти си здрав ,нищо ти няма не се оплаквай" и след 3часа и половина татко почина само на 52г.  smile3518

Не може да ги съдим ,защото не направихме аутопсия,но се консултирахме с други доктори кардиолози в София който ни обясниха,че татко е получил дисекция на аортата,много сериозна диагноза,това е спешен случай,трябвало е веднага да ни пратят в София в кардиологична клиника.а те за да вземат 50лева от татко ни извикаха в частния им кабинет да му направят там велотест който се прави само в болница и 2 часа след това пациента се държи включен на монитор,като се следят показателите,тези двама "доктори" не си свършиха работата,въпреки 2-те кардиограми който направиха ,въпреки това че и двамата го гледаха на ехо граф,не видяха разкъсването на аортата,а оплакванията на татко са били типичните за дисекция на аортата.Сигурно стана много объркано,но просто не съм на себе си,загубихме прекрасен баща,съпруг и дядо заради алчността на тези двама некадърни и некомпетентни "лекари" newsm45 newsm45 newsm45

Дано много хора прочетат темата и да разпространят колко са компетентни Дичев и Дичева,за да няма други почернени семейства от тях,като нас smile3518

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
  smile3518Моите съболезнования за баща Ви!!!
 Дано  намерите сили да превъзмогнете болката от  загубата и да продължите напред ! 
 
Най- сташното е , че тези алчни безхаберници си живеят с чувството за безнаказаност , а жертвите   им стават все повече и повече.... Трябва да се направи нещо , но какво?!? Ако продължаваме да си мълчим  , с това си мълчание подпомагаме вихрещото се безхаберие и арогантност на лекарите спрямо нас. Не зная дали действия  им са породени от липсата на морал  или се дължат на тяхната некадърност , но не бива повече да понасяме това....!
Огласяването във форумите не е достатъчно , както се казва "кучетата си лаят , керванът си върви..."
ТРЯБВА ДА БЪДАТ СЪДЕНИ! И дано Господ им даде заслуженото!



Към черния списък искам да добавя "доктор" ВИОЛЕТА ИВАНОВА - акушер-гинеколог от "НиаМед"!!!
Подадох оплакване от нея в РЗОК , обвинявайки я в преднамерени действия с цел облагодетелстване , но единственото което постигнах беше административно наказание-санкция за неусвоено направление и то вероятно само на хартия. Но все пак е някаква"светлина в тунела".

# 2
  • Мнения: 311
  smile3518Моите съболезнования за баща Ви!!!
 Дано  намерите сили да превъзмогнете болката от  загубата и да продължите напред ! 
 

Огласяването във форумите не е достатъчно , както се казва "кучетата си лаят , керванът си върви..."
ТРЯБВА ДА БЪДАТ СЪДЕНИ! И дано Господ им даде заслуженото!



Към черния списък искам да добавя "доктор" ВИОЛЕТА ИВАНОВА - акушер-гинеколог от "НиаМед"!!!
Подадох оплакване от нея в РЗОК , обвинявайки я в преднамерени действия с цел облагодетелстване , но единственото което постигнах беше административно наказание-санкция за неусвоено направление и то вероятно само на хартия. Но все пак е някаква"светлина в тунела".




 newsm10  Абсолютно споделям и подкрепям мнението ти,че ТРЯБВА ДА БЪДАТ СЪДЕНИ,но след като не направихме аутопсия нямаме доказателства....Но аз искам да оглася по всякакъв начин имената на тези алчни и безскрупулни същества

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Не искам да ровя в раната Ви но , доколкото зная щом има смъртен случай можете да се отнесете към прокуратурата. Но все пак питайте запознатите с този проблем.

# 4
  • Мнения: 311
Понеже всичко се случи светкавично  Cry и все още не сме способни да мислим трезво не сме си потърсили правата,но ще се консултираме задължително с адвокати и запознати с този проблем  Peace

zlatina71,благодаря сърдечно за виртуалната подкрепа Hug

# 5
  • Мнения: 30
Моите съболезнования!!!  smile3518
В Бургас лекари умориха баба ми - биха й куп инжекции, а не съобразиха, че е диабетичка. Едно от лекарствата направило реакция. Нищо не можахме да докажем обаче - всичко беше замаскирано!  smile3518
В София на приятелка умориха бебето точно преди да го изродят! Два дни била с 40 градуса температура и ги молила да й обърнат внимание, а те само й крещели, че им досаждала - накрая детенцето задушено го извадили...  smile3518
Някои са просто убийци, а не лекари!!!!

# 6
  • Мнения: 1 478
 Peace

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 14:42 от preci

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Тази тема е за " лекарите" ,  от които сме пострадали и ако питате за гинеколози мога да Ви кажа от кои да се пазите , като изложа моите аргументи.

  Един от най -големите некадърници  е  д-р Иван Трифонов - освен че е неспособен , също е нахален , безскрупулен , корумпиран , самонадеян и безотговорен . Не зная има ли доволни пациенти от него , но на мен ми навреди и то съвсем преднамерено и дори се гордееше с постъпката си. #2gunfire

  Пазете се също така от д-р Виолета Иванова  от " Ниа Мед" , не 4D , ами от космоса ехограф  да и предоставят - полза никаква и нейния морал не е по- различен от този на "доктора" Трифонов!

  Също внимавайте с д-р Ния Кирчева - груба , невнимателна , разсеяна , безотговорна ....., ако и плащате на ръка може и да е по-различна , но едва ли!

  Не се доверявайте  и на д-р А. Главчев и П. Янев!!!

Всички тези не е лошо да си преговорят учебниците защото грешките им понякога са фатални!!!

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 20:24 от zlatina71

# 8
  • Мнения: 311
Здравейте отново,не съм писала скоро в тази тема.Както ме беше посъветвала zlatina71,подадох жалба до РЗОК,преди дни получи отговор,че са констатирали редица нарушения в диагностицирането и лечението на баща ми,в отговора от РЗОК също пише,че са наложени парични санкции на Дичева,също и на трета поликлиника,писах и до Агенция "Медицински одит" жалба както и доклада от РЗОК е изпратен по служебен път до Медицински отид чакам отговор и от там,знам че всичко това няма да върне баща ми,но поне ако мога да предпазя поне 1 човек от алчността и некадърността на тези "доктори" ще се чувствам по-добре.

За това нека да не оставяме ненаказани нито един от некадърните и некомпетентни лекари.Нека си търсим правата като пациенти и трябва като в Англия да им бъдат отнети и тук в БГ правата им да практикуват.

Общи условия

Активация на акаунт