Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 756 отговора
Детските градини в Пловдив
Прием в детски градини в Пловдив - 1 - предишната тема, продължена тук

Ясли в Пловдив - отзиви и мнения за яслените заведения в града ни
Детски градини в Пловдив - 1 - лични родителски впечатления и мнение за детските градини в Пловдив.
Детски градини в Пловдив - 2 - лични родителски впечатления и мнение за детските градини в Пловдив.
Градина по метода на Монтесори в Пловдив - общи приказки и догадки за легитимността им в Пловдив
Нова наредба за изписване от ясла при навършване на 3г - наредбата е обезсилена от нова заповед за задържане в яслите до септември, но темата съдържа ценна информация
Частни детски градини в Пловдив - мнения и препоръки - - лични родителски впечатления и мнение за частните детски градини

Теми от общоградински характер, не само за Пловдив:
Злоядо дете и градина
Първи ден на градина
Всичко необходимо за детската градина

Тази тема е за:
- дискусии за прием в детските градини за настоящия и следващи набори
- общи неща, валидни за прием, разпоредби и т.н. за детските градини в целия град
- обмяна на информация за документи, срокове и прочее

Тази тема НЕ Е за:
- "отчетни" по набори, по градини и прочее - има си подфорум за това
- "Какво мислите за тази градина" - има си теми за това
- за общи въпроси като "Какво да носи в раничката" - има си теми за това
- за размяна на реплики и дуплики, които нямат общо с темата и трябва да се разменят на лични съобщения между потребителите
- за спам, чат и прочее немодератороугодни занимания
« Последна редакция: Четв., 13 Окт. 2011, 14:07 от Бу »
Цитирай

Мили мами, да Ви питам, знаете ли от кога се подава заявлението за ЦДГ Малкият принц?
Цитирай

С новата наредба не се ли подава, когато си искаш? Нали се отнася за всичките градини!
Цитирай

Можеш да подадеш сега, но в годината, когато детето навършва 3г., задължително препотвърждаваш, като носиш отново служебни бележки от местоработата на родителите.
Цитирай

......като носиш отново служебни бележки от местоработата на родителите.

Тези служебни бележки обаче не се изискват във всички градини. На много места просто попълваш в документите полетата  за "месторабота".
Най - добре да се пита в конкретните градини какви са изискванията и критериите, за да си спестите излишни нерви.
Цитирай

В Принца специално искат служебни бележки, затова писах. Тsveti77 питаше за там.
Цитирай

В Принца специално искат служебни бележки, затова писах. Тsveti77 питаше за там.

Да, да, ясно. Но редовно през темите минават и мами, които четат съвсем по диагонал  Wink и като нищо ще се юрнат да вадят служ.бележки и за някоя от градините, в които го нямат като изискване.
Цитирай

а някои да е подавал в кършияка молби например в дъга или весела приемат ли молби знае ли някои  newsm78
Цитирай

а някои да е подавал в кършияка молби например в дъга или весела приемат ли молби знае ли някои  newsm78
В "Марица" подадохме ние.
Отново, всички градини в града приемат молби целогодишно по новата наредба, както вече стана дума двайсет-трийсет пъти.
Цитирай

Момичета,моето дете ходи на градина извън Пловдив,а искам да го преместя в Пловдив,защото живеем в Пловдив и имаме детска градина точно под блока-"Вяра".
Кажете ми какво да направя,защото ми казват че няма места,а се уморихме да пътуваме.Налага се да ходя на работа,а това означава че детето трябва да е на градина.Освен това е с астма и трябва да е в града за да се обслужва по-лесно при нужда.
Мога ли да направя нещо или надеждата ми е вятър.
Цитирай

desi.a, можеш да попиташ в Общината в кои градини има свободни места за вашия набор.
Цитирай

В "Дъга" приемат молби. Заповедта на Георги Янев за приема е снимана и е сложена на входа.
Цитирай

Благодаря Ви за отговорите, вчера подадох в Принца.Но не попълних някакво заявление за член на родителски комитет, казах на домакинката : Нека ни приемете в градината, пък членството - лесна работа.Дали не съм сбъркала, ама си мисля че януари като отивам да препотвърдя желанието си ще го попълня това членство.
Цитирай

вСЯКА СРЯДА В БРЕЗА И ВЕСЕЛА Peace
Цитирай

Запис и ние тук,с новата наредба още в понеделник се изстрелваме да се записваме!
Цитирай

1-14 от 756 отговора