Детски градини в Пловдив - 2

  • 141 291
  • 902
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 660
Здравейте,дали тук трябва да питам незнам, септември като започнат децата в градината с какви пантофки ходят там,някакви по летни или отворени,нямам си представа,вкъщи детето ходи босо все още и незнам как стои въпросът?! Ако може някакъв съвет!

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 3 557
Аз всяка година му купувам затворени на Бефадо.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
listopad ,каквото ти решиш.Аз взимам отворени и с тях ходи,и зимата.В градината е много топло и крачетата им се спарват

# 393
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Най-важното е пантофите да са с добра, гумена подметка. Все пак децата влизат в тоалетните, ходи се до физкултурен салон и други помещения. Такъв тип пантофи освен че изолират крачетата на детето от пода, не позволяват да се пързаля или да пропускат вода (за разлика от много плюшени примерно, с тъничка подметка, като терлици).

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Аз за есенно-зимния период взимам аква-обувки (тези, продавани в  хипермаркетите нямат нищо общо с истинските...) За пролетно-летния - кроксове  Whistling

# 395
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
И аз смятам тази година да я пусна зимата с отворени,понеже действително вътре си е горещо и крачетата им се спарват. Няма смисъл от ватирани и дебели пантофки. За есента съм й приготвила едни кроксове и аз. Peace
Само се чудя какъв тип точно отворени да взема.

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз смятам тази година да я пусна зимата с отворени,понеже действително вътре си е горещо и крачетата им се спарват. Няма смисъл от ватирани и дебели пантофки. За есента съм й приготвила едни кроксове и аз. Peace
Само се чудя какъв тип точно отворени да взема.

Аз мисля да взема нещо от този тип:

# 397
  • Мнения: 660
Дъщеря ми миналата година беше 1 група,но тръгна декември като навърши 3 години и тогава й взех хубави пантофи,дебелички за зимен период.Но сега за септември,октомври се чудя,защото наистина се спарват краката,тя ходи вкъщи боса без чорапи и без чехли,а наесен обувате ли децата с чорапки на градината.,а като трябва и някакви пантофи,то става много според мен,като си я знам как обича да ходи босоного.

# 398
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076

Аз мисля да взема нещо от този тип:

Мерси,Пепи.  bouquet

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 789
...а наесен обувате ли децата с чорапки на градината.,а като трябва и някакви пантофи,то става много според мен,като си я знам как обича да ходи босоного.
Синът ми също обича да ходи по боси крачета, но в градината си ходи с патофките и чорапки- с дишаща подметка бяха миналата година, ето такива . Много са лекички и не спарват- а той все е с потни крачета иначе. Тази година смятам да взема нещо такова. И двата вида имат и за момичета.

# 400
  • Мнения: 660
T_tabakova,благодаря,много ми харесаха,хубава идея си ми дала,по отношение на вторите ,които искаш да вземеш знаеш ли дали отговарят номерата,имат ли магазини  или представителство в Пловдив.Вчера й купих маратонки от матстар ,ами те въобще не отговарят на номерата,едно мерене падна,гледаш 2 различни чифта на които пише 26 номер,а едните й малки ,другите големи.Много ми е трудно пазаруването за дете.

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 789
На втория етаж в Гранда е магазина, номерата си отговарят, дори и да се разминават малко продавачката е много любезна и ще ти обърне внимание. Току що се връщам от там с нови пантофки  Laughing

# 402
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Номерата на Бефадо и Зетпол вървят с един назад, т.е., пантофи №26 отговарят на 27, 27 - на 28 и така.

# 403
  • Мнения: 660
Благодаря много за насоките!

# 404
  • Мнения: 1 516
Здравейте!
Не знам въпроса дали ми е за тук,но за приемане на градина трябва ли изследване на васерман на единия родител,както беше за яслата?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт