Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-473 от 473 отговора

INDIAN movies
Основният отличителен белег на Индийското кино
са песните, танците, музиката и сърцераздирателните мелодраматични сюжети.
Огромна част от продукциите се произвеждат в Боливуд
по аналогия с американския Холивуд.  
Ежегодно излизат над 1000 заглавия, колкото не може да си позволи дори Холивуд.
Успехът им отдавна е прехвърлил националните, езикови и културни граници.
Напоследък се правят модерни увлечения плюс традиционните индийски ценности.
Целта си остава все същата - да се предложи на широката публика - развлечение,
което да u позволи не само да се откъсне от действителността,
но и да предизвика спонтанната й възхита.
В Боливуд доскоро не бе разрешено да се показват на екрана целувки.
Но музикалните изпълнения играят роля на заместител на сексуалния контакт,
танците често съдържат еротичен подтекст, а камерата почти винаги се насочва
към ерогенните зони на актрисите -най-вече към техния…пъп,
който традиционното индийско сари щедро разкрива.

Veer - Zaara / Вер и Зара (2004)
Salaam Namaste / Поздрави живота (2005)
Fanaa / Слепота (2006)
Krrish / Криш (2006)
Naache Mayuri / Maюри (1986)
Masoom / Невинното дете (1983)
Laila Majnu / Лейла и Маджну (1976)
Kama Sutra: A Tale of Love / Кама Сутра (1996)
Dushmun / Злодеят (1971)
Koi Mil Gaya / Аз намерих някой (2003)
Kabhi Khushi Kabhie Gham / Понякога Щастие , Понякога Тъга (2001)
Naache Mayuri / Маюри (1986)
Devdas / Девдас (2002)
Aitraaz / Противостояние (2004)
Waqt (1965)
Kabhi Alvida Naa Kehna / Никога не казвай сбогом (2006)
Life in a Metro (2007)
Haathi Mere Saathi / Слонът, моят приятел (1971)
Dil To Pagal Hai / Сърцето е лудо (1997)
Kuch Kuch Hota Hai /  Нещо се случва (1998)
Kal ho naa ho/ Утрото може и да не дойде (2003)
Mohabbatein / Разкази за любовта (2000 )
Dhoom (2004)
Dhoom 2 (2006)
Dhoom 3 (2012)
Fida / Лудост (2004)
Main hoon na/ Аз съм тук сега (2004)
Monsoon Wedding / Сватба в сезона на мусоните  (2001)
Valley of Flowers / Долината на цветята (2006)
Umrao Jaan / Умрао Жаан (2006)
Love Story / Любовна история (1981)
Partition/ Разделение (2007)
The Namesake  (2006)
Water (2005)
Kisna The Warrior Poet  (2005)
Jodhaa Akbar / Джодха и Акбар ( 2008 )
Mujhse Dosti Karoge / Ще бъдем ли приятели (2002)
Lagaan (2001)
Rang De Basanti /  Цвят на пролет (2006)
Bride and Prejudice / Брак и предразсъдъци (2005)
Vivah / Сватба (2006)
Khal - Naaikaa / Oтмъстителката  (1993)
Paheli / Дилемата (2005)
Phir Milenge (2004)
Dil Kya Kare (1999)
Provoked: A True Story / Провокирана (2007)
Dilwale Dulhania Le Jayenge / Смелото сърце ще спечели булката (1995)
Ghar Jamai / Заврян зет (1992)
Dhaai Akshar Prem Ke (2000)
Shree 420 / Господин 420 (1955)
Marigold / Мариголд (2007)
Bend It Like Beckham / Ритай като Бекъм (2002)
Khal Nayak   / Антигерой  (1993)
Hameshaa / Завинаги заедно (1997)
Bobby (1973)
Namastey London / Здравей, Лондон (2007)
Har dil jo Pyar karega / Всяко любящо сърце (2000)
No Entry / Вход забранен (2005)
The Mistress of Spices (2005)
Kuch Naa Kaho (2003)
Guiana 1838 (2004)
Tere Naam / Твоето име (2003)
Hai Meri Jaan (1991)
Mard / Смел човек (1985)
Hum Tum / Аз и Ти (2004)
Om Shanti Om/ Ом Шанти Ом (2007)
Garv: Pride and Honour / Гордост и чест (2004)
Hum Dil De Chuke Sanam / Направо от сърцето (1999)
Kabhi Alvida Naa Kehna / Никога не  казвай сбогов (2006)
Mission Kashmir / Мисия Кашмир (2000)
Mard / Белият кон (1985)
Baabul / Баща (2006)
Dil Ka Rishta / Връзките на сърцето (2003)
The Namesake (2006)
U Me Aur Hum / Ти, Аз и Ние (2008)
Black (2005)
Dilwale Kabhi Na Hare (1992)
Rab Ne Bana Di Jodi / Да танцуваш с непознат (2008)
Fashion / Мода (2008)
Rang / Цветове (1993)
El murra el maghoula / Непознатата жена (1960)
Mistress Of Spices / Господарката на подправките (2005)

Приятни минути в темата!
« Последна редакция: Нед., 16 Окт. 2011, 08:09 от К А Т И »
Цитирай

Надявам се да ви хареса.  Peace
Филмите, които съм сложила са от първа тема и то до 13 стр. Надявам се да успея да сложа всички.  Peace
Цитирай

Благодаря за новата темичка Кати  bouquet
  Чудесно си я направила  Hug
Цитирай

Записвам се да следя темата ....
Тази вечер ще гледам Lafangey Parindey  "Скитащи птици"  (2010)   струва ми се, че ще е интересен и не съм го гледала ... после ще споделя впечатления!

К А Т И   bouquet bouquet bouquet за новата тема ...
Цитирай

К А Т И Страхотна Тема Си Направила  

Тази Нощ ще се гледа Guzaarish 2010,незнам защо все прескачах този филм, newsm78
но му дойде времето
« Последна редакция: Съб., 15 Окт. 2011, 21:03 от ani_be »
Цитирай

КАТИ, благодаря за темата bouquet
(сложи, моля те, и линк към http://bollywoodcentralbg.com/)

Ани, не знам защо не можа да ме грабне този филм. Дойде ми малко психо, въпреки че е една огромна човешка драма
Цитирай

...(сложи, моля те, и линк към http://bollywoodcentralbg.com/)...

Сложих го...  Peace  Благодаря, Ани и Мечка М.  bouquet
Цитирай

Кати темата е страхотна bouquet action033 newsm74 newsm51
Справила си се страхотно
Цитирай

Мечка Малинарка И мен не  ме спечели този филм,при тези актьори очаквах нещо по-добро.
Нито филм нито музика Нито актьорска игра/С изключение на Ритик Добре се справи....неподвижен/  Thinking
Цитирай

1 тема
от 14стр. до 18стр.

Sarkar (2005)
Yaadon Ki Baaraat (1973)
Kaadhal (2004)
Varsham / Дъжд (2004)
Mouna Ragam (1986)
Mr. and Mrs. Iyer (2002)
Bluffmaster / Mайстора на блъфа ( 2005 )
Chori Chori Chupke Chupke (2001)
Heart of a Child / Сърцето на детето  (1994)
Dil / Сърце (1990)
Toofan / Буря (1989)
Khuda Gawah / Бог ми е свидетел (1993)
Disco Dancer/ Диско танцьор (1983)
Chahoonga Main Tujhe / Винаги ще те обичам (1993)
Chatrapati / Чатрапати (2005)
Nuvvostanante Nenoddantana (2005)
Ghajini / Гаджини (2008)
Цитирай

Кати,благодаря за темата. bouquet
За днес съм си приготвила Понякога щастие , понякога тъга.
Цитирай

Моля,някой да каже тази песен от кой филм е.

http://vbox7.com/play:a6bacc9b

Благодаря предварително! bouquet
Цитирай

Мила, Зиска тази песен е от филмът Kaal 2005

Снощи гледах Kites С Ритик Рошан  и Барбара Мори
Лелеее,момичета какъв филм самоооо  #Crazy Красота,непременно трябва да го гледате.Какъв филм,  ShockedКакви актьори,  ShockedКакъв Финал Shocked До последно ме държа под напрежение.Невероятен!!!
Цитирай

Лелеее,момичета какъв филм самоооо  #Crazy Красота,непременно трябва да го гледате.Какъв филм,  ShockedКакви актьори,  ShockedКакъв Финал Shocked До последно ме държа под напрежение.Невероятен!!!
  Ани, този ли?  Kites / Хвърчила (2010)
Цитирай

Ани, този ли?  Kites / Хвърчила (2010)

Да Кати,точно този  Love
Цитирай

Благодаря,ani_be! Hug
Сега съм свалила Никога не казвай сбогом.
Цитирай

Охх тези дни не съм гледала филми,но днес се каня да гледам,ама да видим Thinking
  Kites / Хвърчила (2010)
Намислила съм си точно този да гледам
Зиска толкова хубави филми гледаш,че ми се приисква като ги споменаваш пак да си ги гледам Love
Цитирай

Охх тези дни не съм гледала филми,но днес се каня да гледам,ама да видим Thinking
  Kites / Хвърчила (2010)
Зиска толкова хубави филми гледаш,че ми се приисква като ги споменаваш пак да си ги гледам Love

Страхотен избор,Сподели после какво е мнението ти.Моето е няколко поста по-нагоре Love
Цитирай

Здравейте.
Много се радвам, че тук има тема за прекрасните индийски филми. Аз лично ги обожавам.
Още от съвсем малка ги гледам. По нататък ще се включа и с няколко заглавия.

И малко извън темата за филмите, но тъй като в Индия започва фестивалът по случай
Дивали Ви пожелавам светлината да запълва домовете и душите Ви. Щастлив Дивали  Flutter

Цитирай

Страхотни филми са,да. Love
Днес започнах и Сърцето е лудо,но ще го доглеждам утре.

Между другото,утре излиза Ra One. newsm53
Аз съм луда фенка на Шахрук Кхан(така се пише,нали),обожавам го. In Love
Цитирай

Честити Дивали и от мен! bouquet
Снощи Гледах, Dilwale dulhania le jayenge Шах и Каджол  Love
Как съм могла все да го промпускам и прескачам   #2gunfire
Страхотен е !!!Поздравче
 Love
Play Thumb
Цитирай

Снощи Гледах, Dilwale dulhania le jayenge Шах и Каджол  Love
Как съм могла все да го промпускам и прескачам   #2gunfire
Страхотен е !!!Поздравче
 Love
Play Thumb

Дърпам го веднага. newsm53
Ма много е красива Каджол. Love
Цитирай

Тадаааа ето ни го чисто нов още топъл.топъл Филмъ На Любимия ни Шарук
Ra.One
http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=85b8716b47ae11a … ccffe47f634c0a273
За сега без субтитри.Ама за тия дето дават зор като мен е Дар небесен  Whistling
Таман после ще имам повод да го гледам пак.
Цитирай

Ах,кеф! newsm44 newsm44 newsm44
Цитирай

Да се разпиша за Уикенда  гледах Baadshah с Участието на Шарук Кхан и Twinkle khanna
Интересно филмче.Леко и весело
И за пореден път гледах  Love Om Shanti Om  Love Love.Обичам този филм  Love Пак с Шарук 
Цитирай

Ей ще ме направите и мен фен, май Wink
Още  не съм изчела темите и не съм дръпнала много филми, но мой индийски приятел преди 1 год. ми препоръча 3 Idiots. Струва ли си? Опитвам се да го сваля от този торент, но няма сийд : http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=de71927b95aeae7 … fc46&thanks=1
Цитирай

Stenly Препоръката на твоя приятел е най-успешнят филм разбил класацийте за 2009
Аамир Кхан всички знаем ''Велик'' Гледай го и сама се ще разбереш
Пробвай тук http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=6fec46402fe28ac … 6d45&thanks=1
Цитирай

Kites / Хвърчила (2010)

Страхотен избор,Сподели после какво е мнението ти.Моето е няколко поста по-нагоре Love
ПРЕКРАСЕН филм определено Love
Тези дни гледах и Fida също ми хареса
Цитирай

С риск да обидя някого, ще споделя че миналата година гледах Kites. Определено ми направи впечатление, но след възторжените коментари очаквах доста повече. Спомням си, че историята ми се стори много неправдоподобна и нагласена. Това, разбира се е моето субектовно мнение  Twisted Evil
Току що изгледах HUM TUM . Много ми допадна. Нещо по леко и забавно ми се гледаше.
Цитирай

С риск да обидя някого, ще споделя че миналата година гледах Kites. Определено ми направи впечатление, но след възторжените коментари очаквах доста повече. Спомням си, че историята ми се стори много неправдоподобна и нагласена. Това, разбира се е моето субектовно мнение  Twisted Evil
Току що изгледах HUM TUM . Много ми допадна. Нещо по леко и забавно ми се гледаше.
Не мисля,че ще обидиш някого.Хора много и различни вкусове.На мен лично ми хареса каква любов има....аз обичам филмите за любов Very Happy.А Hum Tum е страхотен филм според мен.
Цитирай

Е, на това се надявах в тази тема - толерантност към мнението на другия. Радвам се, че го срещам.
Подходих много внимателно, защото често в някои теми се нахвърлят на потребителя с различно мнение, от друга страна има и мнения, които са твърде крайни, категорични и най-неприятното - груби и обиждащи.
Както и да е - зарибихте ме  Love и довечера сигурно ще сънувам цветове и музика. Много въздействащи тези индийски филми !
п.п. Ще споделя с вас че миналата година точно по това време бях поканена от моя индиец-приятел на сватбата му в Ню Делхи. Покани ме (заедно със семейството) 3-4 месеца предварително и беше много разочарован, когато му съобщих, че няма да имаме възможност. После разглеждах снимките и трябва да ви кажа, че доколкото видях е била типична красива пищна индийска сватба, като накрая имаше и снимки на младите по костюми и нещо като диско. А "моят" Арун беше много красив младоженец  Love ! Мисля, че до края на живота си ще съжалявам за това, какво пропуснах. Съжалявам за спама, но исках да споделя с някой, който би разбрал.
Цитирай

Привет и от мен!  Hug
Бях занемарила напоследък индийските филми, но от близо две седмици си наваксвам  Laughing. Изгледах:
1. един доста стар филм с СРК - Hum Tumhare Hain Sanam,
2 . Zindagi Na Milegi Dobara, с Хритик Рошан - направи ми впечатление на доста "европеизиран", или поне повече от обикновено, но идеята за road movie ми допадна Smile.
3. Muhjse Dosti Karoge, който директно ми влиза в челната тройка на най-любими боливудски филми, заедно с Hum Tum (когото възприемам като индийската версия на култовия за мен "Когато Хари срещна Сали") и Jodhaa Akbar. Ама много хубав тоз Хритик, значи !  Love  Laughing
4. 3 Idiots - към който подходих с голямо предубеждение заради заглавието, но който в крайна сметка се оказа много хубав филм.
5. И си "преговорих" Hum Tum и Kuch Kuch Hota Hai, така де, тъй и тъй съм почнала  Laughing

Stenly, жалко че не сте успели да отидете на сватбата на вашия приятел. Индийската сватба е много колоритна, красива и символична. Ние бяхме преди две години на сватбата на наши приятели в Бенгалор (Карнатака) и това беше едно от най-впечатляващите ми преживявания досега. А самата Индия ти преобръща представите за света  Peace.

Да ви кажа, че си намерих един диск с уроци по боливудски танци и сега от време на време вея телеса из хола  Laughing
Цитирай

Благодаря за новата тема  bouquet
Цитирай

Stenly аз пък много се радвам,че сподели.Много искам да присъствам на такава сватба.
А на Роца благородно и завиждам,че е вкусила от тази красота,символика и култура.
И да споделя последният филм ,който гледах вчера Mujhse Dosti Karoge хареса ми Very Happy
Цитирай

Здрастиии,и от мен  Peace
Роца  bouquet всички филми който си изгледала са много хубави и интригуващи/гледала съм ги / PartyАз Скоро гледах Deewana Love Ra.One  Love Mohabbatein Love The Inner World of Shahrukh Khan....  Love  Това последното е документален филм за Моят Любим Актьор Шарук Кхан И така Сега съм си изтеглила 3-филма и скоро ще се разпиша за тях.Всичко хубаво  Hug
Цитирай

Здрастиии,и от мен  Peace
Роца   :bouquet: всички филми който си изгледала са много хубави и интригуващи/гледала съм ги / PartyАз Скоро гледах Deewana Love Ra.One  Love Mohabbatein Love The Inner World of Shahrukh Khan....  Love  Това последното е документален филм за Моят Любим Актьор Шарук Кхан И така Сега съм си изтеглила 3-филма и скоро ще се разпиша за тях.Всичко хубаво  Hug
Ани мила да не би да си намерила суб на RA ONE? newsm78
И аз съм гледала документалният фима за Кхан и аз много го харесвам този актьор влязъл ми е под кожата Love
Цитирай

Оооо,има документален филм за Кхан? newsm53

mama_mnogoznaika,в Замунда има Ra One със субтитри. Peace
Цитирай

mama_mnogoznaika,в Замунда има Ra One със субтитри. Peace
Много ти благодаря Zisska  Hug Hug
Цитирай

Здрастиии,и от мен  Peace
Роца  bouquet всички филми който си изгледала са много хубави и интригуващи/гледала съм ги / PartyАз Скоро гледах Deewana Love Ra.One  Love Mohabbatein Love The Inner World of Shahrukh Khan....  Love  Това последното е документален филм за Моят Любим Актьор Шарук Кхан И така Сега съм си изтеглила 3-филма и скоро ще се разпиша за тях.Всичко хубаво  Hug
Ани мила да не би да си намерила суб на RA ONE? newsm78
И аз съм гледала документалният фима за Кхан и аз много го харесвам този актьор влязъл ми е под кожата Love

http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=613662ad0ca6cc4 … 813008a3477c53a88 Ето го,субките са непълни ама аз и без субки пак го гледах  35 Love Love
Това е филмът за него http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=8fe16e72bb210a1 … d38470158896b3b01
А,ето още едно интервю на Краля с бг-превод За верните му фенки  Love http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=76f3cd7764d7008 … 1b5af9571d3e6b99e
 bouquet
Цитирай

http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=613662ad0ca6cc4 … 813008a3477c53a88 Ето го,субките са непълни ама аз и без субки пак го гледах  35 Love Love
Това е филмът за него http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=8fe16e72bb210a1 … d38470158896b3b01
А,ето още едно интервю на Краля с бг-превод За верните му фенки  Love http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=76f3cd7764d7008 … 1b5af9571d3e6b99e
  :bouquet:
ani_be,благодаря Hug
Вярно,субовете са малко непълни и се нервирах в началото,но после хич и не забелязвах.
Направо забравих да мигам. Laughing
Цитирай

http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=613662ad0ca6cc4 … 813008a3477c53a88 Ето го,субките са непълни ама аз и без субки пак го гледах   Love 35 Love Love
  :bouquet:
ani_be,благодаря Hug
Вярно,субовете са малко непълни и се нервирах в началото,но после хич и не забелязвах.
Направо забравих да мигам. Laughing
zisska Радвам се да помогна на всеки който иска да знае за Филмите на Шарук и самият Него  bowuu
Цитирай

Ani_be, благодаря за инфото за Inner World of Shahrukh Khan, ще го потърся Smile. Между другото, мъжът ми намери доста негови стари филми (началото на 90тте), както и няколко от 70тте години, та си имам запас за близките месеци Smile.

Аз за тази вечер се чудя за Dil To Pagal Hai, дали ще имам време, или пак ще откарам до нощите  Laughing
Ra.One засега съм го отложила, понеже го намирам само като скрийнър, а не ми се гледа така. Ще чакам двд рип с английски субтитри.

Между другото, ако ви е интересно, бях разказвала за индийското пътуване и сватба в отчетната ми тема:
едно, две, три, четири
Цитирай

Изгледах филма за Кхан. Very Happy
Очарована съм,страхотен човек! Love

Ani_be,отново ти благодаря,че го сподели. Hug
Цитирай

Има и The outer world... Wink
Цитирай

newsm53
Цитирай

Мечка Малинарка Знам че има но все още не съм намерила субтитри за него  ooooh! И не исках да давам линк на момичетата,за да не си изядът нервите като мен  newsm78.Освен ти дали знаеш къде го има с БГ-превод  Praynig
Цитирай

Да, няма Hug (е, аз не съм търсила скоро, но щом в болидрийм няма, няма къде да има)

I'm Shahrukh + BG SUBS това за феновете му. Не съм го гледала, интервю е.
Цитирай

Мечка Малинарка Знам че има но все още не съм намерила субтитри за него  ooooh! И не исках да давам линк на момичетата,за да не си изядът нервите като мен  newsm78.Освен ти дали знаеш къде го има с БГ-превод  Praynig
Жалко. Confused
Цитирай

Здравейте минавам на бързичко
като заспи на обяд малкият мисля да гледам  Om.Shanti.Om,но да видим дали ще стане,че се каня от няколко дни
Между другото, ако ви е интересно, бях разказвала за индийското пътуване и сватба в отчетната ми тема:
едно, две, три, четири
сега няма да мога,но  като имам време ще ми е много приятно да прочета  Very Happy Благодаря ти,че и тук с нас го сподели Hug
Изгледах филма за Кхан. Very Happy
Очарована съм,страхотен човек! Love
затова всички много го обичаме  Love Love Love
Цитирай

Снощи гледах Paa С Абишек И Амитаб Бачачанови И Видия Балан.Хубав беше заслужи си вниманието  Wink

П.П.
Айшвария Рай роди момиченце в болница в Мумбай. "Аз съм татко на най-сладкото момиченце!" - сподели радостта си в Туитър Абишек Бачан Hug Hug Hug
Да е жива и здрава красива като майка си и талантлива като Дядо си  Hug
Цитирай

Ехаа, да им е жива и здрава и много слънце да носи в дома им! Love
Цитирай

Браво,да им е жива из здрава малката госпожичка! Love
Цитирай

Ах,нов филм на Краля. Love

http://vbox7.com/play:129049fda6

http://vbox7.com/play:c1ada888c0

http://vbox7.com/play:6ddc56994f

Излиза на 23 декември,ах...
« Последна редакция: Пет., 18 Ноем. 2011, 15:17 от zisska »
Цитирай

Да Зиска Нов....Очкаваме го По-Коледа.Какъв По-хубав Подарък От Това За Нас Фенките на Шахрук Кхан Hug
А,сега по темат снощи гледах FORCE с Джон Абрахам УОУ,много ми хареса филмът.Много екшън,Бойни сцени и Разбира се има и Малко Романтика И Песни които да напомнят,че е Индийски.Това е за сега Peace.Вие не гледате ли вече Хинди newsm78? Хайде Разпишете се де  bouquet
Цитирай

Преди време бях попитала за името на един индийски филм .
  Гледала съм го 90- 92 година . За жалост , си спомням много малка част от него . По точно от началото му . Спомням си че ставаше дума за младо момче . Съседката му беше влюбена в него , но той не отвърна на чувствата му . Тогава тя каза на братята си , че той е опетнил честта и , смятайки че по този начен ще се омъжи за него . Но се случи обратното , братята убиха момчето пред вратите на дома му . По нататък не си спомням нищо .  Rolling Eyes Ако някой има идея как се казва този филм , ще му бъда много благодарна да ми го каже .  Praynig
Цитирай

Мили другарки,моля подкрепете Британките тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624833.0

Благодаря предварително! Hug

ПП.няма да ви казвам от колко дена свалям Om Shanty om... Rolling Eyes
Никакъв сийд няма,никакъв...
« Последна редакция: Четв., 24 Ноем. 2011, 12:35 от zisska »
Цитирай

откъде го сваляш?
Цитирай

Здравейте
аз не гледам много филми последно време ,но вчера си пуснах един който веднъж бях започнала да гледам,но не помня защо така и не гледах много ,а вчера го гледах днес ще доглеждам
Om Shanty om... Rolling Eyes
скоро го гледах хареса ми newsm10
Цитирай

откъде го сваляш?
Свалям го от тук: bollywoodcentralbg
Цитирай

Baazigar
Много трогателен филм.Хареса ми много и Видях Шарук в различна сченична светлина.
Цитирай

откъде го сваляш?
Свалям го от тук: bollywoodcentralbg

Ми той само Дикола го сийдва, нищо чудно, че ти е бавен. Не съм го теглила от там, не мога да помогна със сийд. bouquet
Цитирай

Аз съм упорита,не се отказвам. Wink
Ще чакам до последно.
Цитирай

Хей,къде сте ?На скоро гледах 2 филма.Ама филми ви казвам страхотни Hug

Първият Gangster с Кангана И Шиней Ахуджа.Много Много хубав филм.За живота на гангстер и  жената направила грешката да се влюби в него.

Вторият Woh Lamhe Отнова с Кангана и Шиней.Обачеее този ми грабна сърцето.Толква стойностен филм.Покъртителна история.И най-интересното е,че филмът е по-действителен случай. Love

За сега толкова след малко се каня да гледам Baabul с Рани И Салман,дано не ми излязът криви сметките с гледането  35   

Hug
Цитирай

Здравейте момичета.
След дъъъълго чакане, най-накрая успях да гледам Om Shanty om. Very Happy
Доволна и щастлива съм. Mr. Green
След него веднага се прехвърлих на Dhoom, който страшно ми
хареса и се чудя как съм го пропускала досега.
Днес ще се отдам на 2-та част.
Цитирай

Very HappyЗдравейте девойчици....реших да хвърля и аз едно оченце тук...четях ви от известно време  Laughingта реших и аз да се впиша.Някой ме познават ,други не,но ще ми бъде приятно да се включвам от време на време и аз при вас Winkстига да ме искате..Ани,тези филчета съм ги гледала  Laughingи що ли си мисля ,че аз ти ги препоръчах newsm78...Специални поздрави на Нинка-Мечката Very Happy..Между другото благодарско на администраторът поддържащ тази тема... newsm10Така хиндито ще намери повече съмишленици и у нас newsm74Лека вечер на всички ви...и до нови срещи
Цитирай

bouquet
Цитирай

Ани,тези филчета съм ги гледала  Laughingи що ли си мисля ,че аз ти ги препоръчах newsm78...

За което ще ти бъда благодарна мнооооого дълго време.  :bouquet: Страхотни са  Love
На скоро гледах U Me Aur Hum(2008)  С Каджол и Аджай Девган,тежка драма която в някои моменти ми напомняше на друг филм американски. ''Тетрадката"
Цитирай

Здравейте и поздравления за хубавата тема!!!
Ето още едно филмче:

Jab We Met (2007)

Линкове:
-  Zamunda
-  IMDb
-  YouTube

Филмчето е страхотно, умно направено и  лови  вниманието до самия край, а края е много хитър.. Smile  
Тази година май успях да наваксам с индийските, последната опция е целите филми в YouTube с английски субтитри Smile
« Последна редакция: Ср., 21 Дек. 2011, 11:47 от Aldebaran_αTau »
Цитирай

Jab We Met (2007)
Изглежда интересно филмче, ще го гледам. Wink
Цитирай

Rolling EyesЗдравейте и от мен девойки...ето малко от моите любими филмчета ,заслужават си всяка една минута и всяка една пролята сълза.....Waqt:The Race Against Time (2005),Hum Tum,Kal Ho Na Ho,Veer Zaara,Babuul,Fanaa,Madrassapatinam,Murder 1,2,Gangster,Woh Lamhe,Angel,Hayy Baby,Dostana,Aap ka Surror,Jannat,Baghban,Salaam e ishg,Kabhi Alvida Naa khena,Kabhi Khushi Kabhi Gham,Salaam namaste,Hum aapke dil mein rethe hain,Jaan e man,Lajja.... Loveхайде стига за сега..ако не сте гледали поне един от тях..горещео ви ги препоръчвам...очаквайте продължение newsm10 newsm10
Цитирай

Честита Нова година на всички..бъдете живи и здрави ..много щастливи / newsm78но къде сте всички/тази тема не е мръднала Naughty
Искам да ви препоръчам едно много романтично филмче,което изгледах ,не е типично хинди а тамилско, но много ми хареса Engeyum Kadhal (2011) newsm10 txtloves

Цитирай

Честита Нова Година и от мен! Да сте всички много здрави, щастливи, спокойни! bouquet

Като сте на тамилска вълна, гледайте Мадрасапатинам с Ария (ах, тези очи Crazy). Самият филм е много силен, много.
Аз изгледах Ра 1 най-сетне. Ми честно да си кажа, впечатли ме само ролята на Арджун Рампал (само мой си е #2gunfire 35).
Цитирай

За много години,Дълги,Здрави и Щастливи Hug
Много филми изгледах за времето в което не съм писала,но ще напиша тия който ми направиха  по-голямо впечатление Cool
 "Golmaal 2", и "Golmaal 3" с Аджай Девган и Карина Капур и други добри актьори.Мнооооого луди комедий.Така не помня кога за последно съм се смяла  35
 "Кaminey", добър филм с Шахид Капур и Приянка Чопра ,"Kambakkht Ishq" романтична комедия с Каринчето Капур и Акшай Кумар.Хареса ми много въпреки,че не съм фен на Акшай  Peace
"Mausam"  Peace Филм за любов и война Шахид Капур и Сонам Капур/Сонам не ми хареса/ Naughty
"Desi Boyz"  Супер разтоварващо филмче с Джон и Акшай
И шедьовъра на Годината 2011 Don 2 Страхотен филм с много екшън.добра стратегия и мъдрости от страна на нашият Любимец Шарук Кхан.Филм достоен за Холивуд  Love
До следващият път.Успех на всички  bouquet Ето го тук http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=c2bfb3f2142c6a4 … d2bc57eb2899802d5

« Последна редакция: Нед., 08 Ян. 2012, 15:22 от ani_be »
Цитирай

Аз лично ще го изчакам на хубаво качество с превод на Вещиците (ако го превеждат те)
Цитирай

Black
Страхотен филм.Каква човешка драма и огромна воля за борба
срещу несправетливоста на живота.
С Рани Мукерджи и сър Амитаб Бачан
Цитирай

bouquet Здравейте момичета. Привет от Испания. Радвам се че ви открих.  HugФен съм на индийското кино и с интерес ще следя темата. Peace
Цитирай

Я, имаме си юначе! Добре дошъл!

Аз, понеже нищо ново напоследък не мога да харесам, се върнах към по-старите филми.
Препоръчвам Swades с Шарук на всеки, който търси елементарен смисъл да остане в тази държава Peace
Цитирай

Ето едно хубаво филмче от мен!  Love Love

Цитирай

bouquet
Цитирай

Малко не по темата-трябва ми песента на Тони Стораро -Бедно сърце в мр3 формат
Цитирай

Как не съм ви открила по-рано.  Hug Няма по-голям фен на индийските филми от мен  Mr. Green До скоро се занимавах и с преводи и субки, но напоследък не ми остава време. Старирам с един от най-истинските и невероятно силни филми в този жанр, всеки уважаващ себе си фен, трябва да го е гледал поне веднъж, музиката и сценарият са уникални
Ghajini 2008
http://www.imdb.com/title/tt1166100/
 ето и трейлърче
http://vbox7.com/play:195ac3f8
Цитирай

HugЗдравей Туци...добре дошла във форумчето..и аз малко късно се включих,но го следях от самото начало SmileА ти нещо се губиш на последък Laughing Laughing Laughingа за Гаджини Peaceхаресва ми,но малко повечко телугу версията Mr. Green
Цитирай

HugЗдравей Туци...добре дошла във форумчето..и аз малко късно се включих,но го следях от самото начало SmileА ти нещо се губиш на последък Laughing Laughing Laughingа за Гаджини Peaceхаресва ми,но малко повечко телугу версията Mr. Green
Добре заварила  Hug  аз гледах първо тази и после телугу версията някак не ми хареса, знам ли  newsm78 newsm78 Гледахте ли вече Players 2012 ?
 http://en.wikipedia.org/wiki/Players_(film)
Цитирай

Здравейте!!! Приемате ли една новооблъчена? Преди 2 седмици незнайно как попадам аз на
http://zamunda.net/details.php?id=219523&hit=1    и си викам тоя пич го помня от Веер и Зара, я да погледна ииииии .......... вече 2 седмици не спя да гледам де що има с Шакрух, от там с Каджол и разни други. А колко имам още не е истина. Но "Името ми е Кхан" е наистина адски добър, за секунда не помислих, че този човек не е аутист. Прекрасна игра. Абе поредната омаяна от Краля с една дума.  Тандема ШКХ и Каджол за мен е Номер Едно.
Цитирай

Да споделя и аз за три филма, които гледах, много ми харесаха, препоръчвам ги
Aisha - филма е индийски вариант на Емма по Джейн Остин. Много хубаво направен.
Don - тук Краля е лош, много лош Mr. Green
Don 2
Първата част си личи, че е правена преди доста време, но определено втората грабва. Не го бях гледала чак толкова лош Very Happy
Цитирай

Да споделя и аз за три филма, които гледах, много ми харесаха, препоръчвам ги
Aisha - филма е индийски вариант на Емма по Джейн Остин. Много хубаво направен.
Don - тук Краля е лош, много лош Mr. Green
Don 2
Първата част си личи, че е правена преди доста време, но определено втората грабва. Не го бях гледала чак толкова лош Very Happy
Аз Дон не съм го загледала още. За сега съм на романтична тема, но трея на ДОН 2 много ме впечатли.
Цитирай

Здравейте! wavey
Не съм се разписвала от бая време ма така съм луднала по Краля  Crazy,
че изгледах къде какво намерих с него.
Мога само да кажа, че е велик актьор!
Обичам го!!! kiss

Специално ви препоръчвам този филм със специалното участие на Шарук.
http://www.zamunda.net/details.php?id=210813&hit=1
Много забавен и свеж, а Краля, ах, той е прекрасен. Love

Между другото, замислям да замина за Индия, да ковна жена му и щастливо да си живуркаме с него... Laughing
« Последна редакция: Ср., 14 Март 2012, 18:10 от zisska »
Цитирай

Зисска, вчера се улових, че търся снимки на жена му, много ми беше интересно коя е тази жена дет го е заковала и изтърпява всичките му филмови любови.  Crazy
Цитирай

Play Thumb

Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Цитирай

Play Thumb

kiss kiss kiss
« Последна редакция: Съб., 17 Март 2012, 17:24 от zisska »
Цитирай

Play Thumb

Love
Цитирай

Зиска, мерси, диър този филм не го знаех. Тегля го веднага.
Тоя Шаки ще ме побърка вече. Той колкото по-остарява по-хубав става.
Цитирай

запис, страхотно е има и други запалени по индийското кино! аз съм сигурно най-запаленият фен на хритик рошан! просто ........ много е готин!  шахид капур, акшай кумар, шарук кхан!денс, визия, игра!мда,за жалост от 4ужбина вси4ко е много сложно с торентите и субтитрите! външната замунда е толкова бедна ,4е просто спрях да влизам! отвън вси4ко е с пари, раз4итам все още на пиратите, добре ,4е ги има!
Цитирай

Така е,gery_dobreva, колкото по остарява Шарук,
толкова по-прекрасен е. Love
Тегли филма, много е хубав. Peace

keraounba, познавам една още по върла фенка на Хритик Рошан,ще
се срещнете в темата. Mr. Green
На първа страница има линк на сайт за теглене само на индийски филми, мисля, че и от чужбина
можеш да дърпаш. Peace
Ето го: http://www.bollywoodcentralbg.com/index.php
Цитирай

zisska, голямо благодаря, аз веднага се регнах в сайта и направо сега си пълня компа с филми за душата! слъ4ев ден на вси4ки фенове!
Цитирай

Здравейте.Много искам да се присъединя към вас.И аз обожавам индийските филми.Аз гледам от този сайт http://myonvideo.com/ .Има доста.И не си играя да ги свалям.
    Весел и усмихнат ден  Hug
Цитирай

Мацки, къде мога да намеря биографичния филм за Шаки?  Thinking
Цитирай

Заповядай! Wink
 bouquet
Цитирай

Hug
Цитирай

Здравейте,момичета и ако има тук-таме момчета  Laughing
Взех си доста дълга почивка и сега вече съм тук
за да споделя с вас куп филми които са ми харесали Peace

Dil Bole Hadippa! С Рани Мукерджи и Шахид Капур.Много яко филмче с хубава музика и силата на Жената  Hug

Game С Абишек Бачан и Кангана Ренаут Party
Без музика,раследващ криминален филм.

Hamara Dil Aapke Paas Hai С Айшвария и Анил Капур
Филм за честа на една индийка

Ladies vs. Ricky Bahl 2011 Супер комедия
с Талантливата Анушка Шарма и Ранвир Сингх.
Този Ранвир никак не го харесвам  Crossing Arms

MAA За силата и Любовта на майката
Който не го е гледал,бързо да го направи Peace

Players Римейк на Италианска Афера в хинди стил  Party

Karan Arjun Филм с Кралят  Love Love Love Шахрук Кхан  Love Love Love и Салман Кхан а също и Каджол.Кактво винаги на ниво

Да се похваля остават ми още няколко филма от филмографията на Шарук,
и вече гордо мога да кажа,че съм изгледала всички негови филми.  Flutter
И не от тук от там,попивам като попивателна гъба всичко свързано с него  Love
Това е от мен за сега. Peace До скоро
Цитирай

ani_be, Hug.
Подписът ти е леле майко... Дон kiss

Този филм Karan Arjun непременно ще го гледам. Love
Цитирай

Здравейте!  Hug
АЗ понеже съм на края на филмографията на Шаки и понеже хич не ми се иска да свършва снощи пак си прегледах едно любимо с него - Двойка създадена от Бог. Такъв прекрасен образ прави Шаки там. Както пишеше в един коментар в ЮТУБ - Сама Шакрух Кхан може да накара толкова непривлекателен, обикновен човек да изглежда секси.
Play Thumb

Определено последните године филмите му са много добри. Преди две вечери гледах SWADES и много ми хареса. Много реален образ.
А Дон-овете съм си ги оставила за Последно. Уикенда Милото и нощна и ще ги изгледам и двата, ей така за разкош.  Flutter
Цитирай

Оооо, Двойка създадена от Бог ми е много любим. Love

Play Thumb

Да си призная сега, имам си в Ю тубето цяла плейлиста с песни от филми на Краля. Laughing
Цитирай

Здравейте,случайно попаднах на тази тема,но много се радвам,че я има.Защото и аз съм голям фен на индийското кино.Много ми е драго,че има  и други като мен.Последния филм който гледах беше Господарката на подправките и много ми хареса.
Бихте ли ми изпратили линк към филма Девойка създадена от бог.Благодаря ви предварително.
« Последна редакция: Четв., 22 Март 2012, 18:26 от Divain »
Цитирай

Дивайн, заповядай, гледкай си с кеф -

http://zamunda.net/details.php?id=219293&hit=1
Цитирай

Дивайн, заповядай, гледкай си с кеф -

http://zamunda.net/details.php?id=219293&hit=1
Благодаря от сърце Smile
Цитирай

Здравей те на всички голяма фенка съм на хинди филмите ще ми бъде много интересно ще ви следя с интерес.Фенка съм на звездата Шахид Love затова ще предложа последния му филм Mausam история за една истинска любов
Цитирай

Кажолитка, виждам, че си фен на KAJOL, както и аз. Би ли препоръчала някой и друг филм с нея.  Smile
Цитирай

gery_dobreva, виж филмографията й. Wink

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%B … D1.84.D0.B8.D1.8F
Цитирай

Ще предложа Гери с удоволствие КАЖОЛИТКА БОНБОНИТКА  Hug Love

на първо място незабравимия филм Dilwale Dulhania Le Jayenge с Шахрук

на второ    Kabhi Khushi Kabhie Gham много хубав филм и пак с Шахрук

U me aur hum много трогателна история с Аджай

Fanaa-с Амир голямо завръщане на Кажол след  5 година веднага актриса на 2006

и последното и попълнение с Шахрук My Name Is Khan 2010 и от 2010 много интересна история
We Are Family 2010 страхотен филм не е за испускане Shocked

дамо да съм ти била полезна Гери Wink
Цитирай

Ще предложа Гери с удоволствие КАЖОЛИТКА БОНБОНИТКА  Hug Love

на първо място незабравимия филм Dilwale Dulhania Le Jayenge с Шахрук

на второ    Kabhi Khushi Kabhie Gham много хубав филм и пак с Шахрук

U me aur hum много трогателна история с Аджай

Fanaa-с Амир голямо завръщане на Кажол след  5 година веднага актриса на 2006

и последното и попълнение с Шахрук My Name Is Khan 2010 и от 2010 много интересна история
We Are Family 2010 страхотен филм не е за испускане Shocked

дамо да съм ти била полезна Гери Wink
Много благодаря, но от тези съм пропуснала само - U me aur hum.  Но тази грешка ще бъде поправена много скоро.  Flutter Иначе We are family и My name is Khan са ми в списъка с любими филми.
Цитирай

Да споделя търся си някой хинди филм да гледам ама уви не си харесах и една моя приятелка ми предложи два филма но не хинди а телуглу останах очарована бяха страхотни сюжет музика добра актиорска игра но досега не бях гледала телуглу Shocked

първият е Ek Niranjan 2009 с известия актиор Prabhas голям сладур иначе Love

вторият също с Prabhas :oops:Darling 2010 гледайте нещо малко по различно от хиндито няма да съжелавате
Цитирай

Ани,тези филчета съм ги гледала  Laughingи що ли си мисля ,че аз ти ги препоръчах newsm78...

За което ще ти бъда благодарна мнооооого дълго време.  :bouquet: Страхотни са  Love

На скоро гледах U Me Aur Hum(2008)  С Каджол и Аджай Девган,тежка драма която в някои моменти ми напомняше на друг филм американски. ''Тетрадката"

Гери,няма да съжеляваш.U Me Aur Hum(2008) е страхотен  Hug мен много силно ме граба,а все пак Каджол е там Love
Цитирай

U Me Aur Hum - веднага тегля.
Привършвайки /мисля/ с Шаки /никак не ми се иска да свършва маратона/ се замислих той дали ще снима тази година нещо?  Thinking
Цитирай

Привършвайки /мисля/ с Шаки /никак не ми се иска да свършва маратона/ се замислих той дали ще снима тази година нещо?  Thinking[/b][/i][/color]
През 2013 година ако не бъркам, чакаме Doom 3 с негово участие. Peace
Цитирай

О, идеално! Тъкмо уикенда изгледах двата Don и се чудех няма ли да направят една трета част да съберат Приянка и Шаки.  Whistling
Цитирай

Гери, това не е Don, а Doom.
Цитирай

Гери, това не е Don, а Doom.
ей ся ме разби  ooooh! а аз мислех, че съм изгледала всичко. Laughing Laughing
Цитирай

Ето това се очаква тази година с Шахи.

« Последна редакция: Пон., 26 Март 2012, 14:22 от kassandra810107 »
Цитирай

Оооо, Касандричка, пътеводна светлина моя, благодарим много.  Hug
Анушка много ми харесва. А как ще се къзва тва чудо.
Цитирай

Все още няма упоменато заглавие,но се очаква да излезе за празника Дивали,който тази година е от 13.11. до 17.11 2012. Така ,че ще го очакваме тогава.

P.S.Май има заглавие London Ishq,но не съм много сигурна.

« Последна редакция: Пон., 26 Март 2012, 14:49 от kassandra810107 »
Цитирай

И аз така разбрах като се поразрових. Само че пишеше, че той тази година ще изкара 3 филма, а за другите два нищо не намерих.  Whistling
Цитирай

Касандричка, кой е този филм , който добави в подписчето, диър? Този актьор е особено сексапилен.
Цитирай

Това е от Джодха и Акбар(Jodhaa Akbar),бях ти сложила линкче и за него ама явно не си го гледала.Това са Ритик Рошан и Айшвария Рай.
Цитирай

Това е от Джодха и Акбар(Jodhaa Akbar),бях ти сложила линкче и за него ама явно не си го гледала.Това са Ритик Рошан и Айшвария Рай.
Изтеглен е значи, остава да го почна.  Whistling
Цитирай

И аз така разбрах като се поразрових. Само че пишеше, че той тази година ще изкара 3 филма, а за другите два нищо не намерих.  Whistling
Цели три - браво! Flutter

Play Thumb

Love
Цитирай

Play Thumb

kiss kiss kiss

Леле, намерих в Ютуб SRK - Living with a Superstar, много интересно, гледайте . Peace
Това са предавания за него.
« Последна редакция: Пон., 26 Март 2012, 19:21 от zisska »
Цитирай

Play Thumb

Love
[/quote]

Добро утро и от мен.В нашето семейство всички сме фенове на този феноменален актьор,но за съжаление не винаги ни остава време да се наслаждаваме на великолепната му актьорска игра.Много ми харесва клипчето,но като чели несъм гледала този филм.Бихтели ми изпратили линк към него.
Цитирай

Дивайн, филмчето се казва - Dulha mil gaya. Peace
Цитирай

Дивайн, филмчето се казва - Dulha mil gaya. Peace
Филмчето е много свежо, а Шарук е прекрасен. Love
Цитирай

моми4ета, искам помощ как да съхраня торентите активни  ,защото ще преинсталвам компа и след като ме скастриха,4е трябва непрекъснато да сийдвам в тракерите,а не да си тегля по 10 филма на ден, умувам ,след като си пусна пак програмата за теглене, дали ще мога да ги активирам и как става?
Цитирай

DESİ BOYZ 2011 С БГ СУБТИТРИ

песен 1 *** песен 2

Цитирай

Play Thumb

Party
Цитирай

newsm51 Здраве желаем на всички фенчета на Bollywood.Някой тук иска нещо смислено с Каджолитка Very Happy...Hum Aapke Dil Mein Rehte Hain Rolling Eyes
Цитирай

kriis97, къде го има този филм, аз търсих и нищо не намерих. Thinking
Цитирай

Здравейте,
аз съм нова.
ако може някои да ми помогне.
Търся един индийски филм, а най - лошото е, че съм забравила как се казва. Гледала съм го много отдавна.
Спомням си от него само , че се разправя за една сляпа девойка и че накрая и правят операция за смяна на роговиците взети от едно дете което тя познава.Щом детето умира и и присаждат роговиците от това дете.
Цитирай

Заповядай,Гери  Hug  http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=5223724010b8e9c … 1b0b0a30c6991031c  Да си гледаш с удоволствие
Цитирай

Аничка, много благодаря.  Hug
Та сега да мина на темата - вече съм на филмографията на Hrithik Roshan .
Немам думи какъв сексапил пръска този човек.  Love Та сега за филмите - Изгледах Дуум 2, Джодха и Абкар и Хвърчила. За довечера съм приготвила Guzaarish , казаха, че много се ревяло на него. Та ако някой има какво да препоръча по темата - заповядайте!
« Последна редакция: Пон., 09 Апр. 2012, 10:29 от gery_dobreva »
Цитирай

Та, по темата и не само заради нея - GUZAARISH -
препоръчвам с две ръце. Филм на невероятно ниво. Играта, атмосферата,  всичко е прекрасно. Накрая си поплакваш хубаво, но ти остава едно много приятно чувство.  Love
Цитирай

Та Гери за по темата Хритик е голям актиор аз ти препоръчвам

Mission Kashmir-с Прити страхотен филм

Main Prem Ki Diwani Hoon-с Карена и Абишек

Mujhse Dosti Karoge!-С кралицата Рани

Kites- с Барбара нещо по различно и много много интересно

и да не забравяме Zindagi Na Milegi Dobara от 2011 с Катрина Каиф филм за приятелството

последното му допълнение Agneepath-римейк на филма от 1990 с Амитаб доста ще си поплачеш

Дано съм ти била полезна и като свършиш с Хритик гледай филми с моята звезда Шахид голям сладур Embarassed Love
Цитирай

Благодаря много за предложенията! Изгледах си ги с кеф. Сега да направя и аз едно, току що го приключих - Band Baaja Baaraat (2010) с Анушка Шарма, коя то ми е слабост от Двойка създадена то Бог , тук и също такава сладурана -
http://www.zamunda.net/details.php?id=251420&filelist=1#filelist
Цитирай

Гери, благодаря за готиния филм

Ето някои заглавия от ВиБокс:

профил за индийски филми

"Деси бойз"
"Аамир"
"Разкази за любовта"
"Девдас"
"Вер и Зара"
"Заврян зет"
"Слонът, моят приятел"
"Любов и предателство"
"Нищо не може да ни спре"
"Истина, любов, красота"
"Гаджини"
"Беднякът милионер"

някои със субтитри, други с дублаж.
Ще добавяме и още
« Последна редакция: Нед., 29 Апр. 2012, 18:57 от diziler »
Цитирай

Здравейте момичета  bouquet
  Преди време питах из темите за един филм , на който не мога да се сетя заглавието .От самия филм си спомням оскъдни сцени .
Гледала съм го 90-91 год , в Русия на кино .
Разказваше се за едно индийско момче , което отблъсна любовта на съседката си .
Тя за да си отмъсти , каза на братята си че той я е изнасилил. Братята убиха това момче пред вратите на дома му . Само това си спомням , ако някой има идея как се казва филма , ще се радвам много.
Благодаря  bouquet
Цитирай

Току що изгледах едно много свежо филмче с новия ми любимец Имран Кхан - Жената на брат ми - http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=c7c7316c5bf5008 … d1499bbdac30e7936   . Теглете и се забавлявайте.
Като стана дума за Имран Кхан да споделя е още едно филмче с него и Карина Капур, също прекрасно - Единствена Аз, единствен Ти - http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=90a732b71f83fa2 … 60fefa9d54f215ced
Цитирай

Много харесвам тези филми луда фенка съм на Шахрукх Кхан, Kajol и Аишвария Раи.  Няколко   филма, които много обичам :
Kal ho naa ho
Kabhi Khushi Kabhie Gham
Veer Zaara
Mohabatein
Don 2
Chak de India
Billu barber
Om Shanti Om
Fanaa
Dhoom 1, 2
Umrao jaan
Bride & Prejudice
Dil ka rishta
Devdas
My name is Khan
Правят страхотни филми Smile  txtloves
Цитирай

Oo, Радослава, от два месеца вече няма вечер да не гледкам поне едно филмче. Страхотни филми правят. Очарована съм от новите им филми, на невероятно ниво са. Младите им актьори са просто прекрасни. Разбира се Шакрух си остава първата ми любов. Любими се ми също - Каджол, Хриптик Рошан, Ачевария, Аамир Кхан, Карина Капур, Приянка Чопра.
« Последна редакция: Ср., 02 Май 2012, 22:04 от gery_dobreva »
Цитирай

Едно много добро попълнение към колекцията с прекрасния Имран Кхан, голям чаровник е този човек - "I hate luv storys" - http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=3bb33b588060b3d … 391a149a02e5c7443
Цитирай

филмите са готини... аз имах възможността да гледам премиерата на ДесиБойз на кино в Мумбай, през ноември... и.. изживяването е просто невероятно. Е, нямаше английски субтитри, но научих няколко хинди-лафа. По принцип всеки всеки в Индия знае английски, защото нали са били британска колония, говорят много развален хиндинглиш, но все пак.. разбират всичко.
Трябва бТВ да позасилят малко индийските филми, че.. почти нищо не се пуска. БНТ  и НОВА хич ги няма. А пък в Македония в момента дават няколко индийски сериала, по Сител ТВ и Канал 5

http://sitel.com.mk/tv/serii/slushni-ja-mojata-sudbina-indiska-serija
http://sitel.com.mk/tv/serii/malechkata-nevesta-2230

у нас, освен Кесар, не си спомням друг индийски сериал да са купували
Цитирай

Здравейте .
 От два дни се мъча да си дръпна филма Masoon (1983)/ Невинно дете ,
но торента който дръпнах не се тегли.
Опитах да го потърся в друг тракер , без успех.
Може ли да ми помогнете в търсенето ? Ако сте го срещали из тракерите, ще ви бъда благодарна да ми кажете откъде другаде мога да го дръпна .
Благодаря .
Цитирай

Здравейте .
 От два дни се мъча да си дръпна филма Masoon (1983)/ Невинно дете ,
но торента който дръпнах не се тегли.
Опитах да го потърся в друг тракер , без успех.
Може ли да ми помогнете в търсенето ? Ако сте го срещали из тракерите, ще ви бъда благодарна да ми кажете откъде другаде мога да го дръпна .
Благодаря .

Ето тук има сийдъри
http://bollydream.com/index.php?page=torrent-details&id=80f8 … 4ea19b89f9e54ddda

Цитирай

kassandra810107 много ти благодаря  bouquet
Цитирай

Здравейте  Hug
Помогнете ми да намеря този филм http://www.imdb.com/title/tt0260217/
Намирам го само в лапаче , но няма сийд  Rolling Eyes
Благодаря ви  bouquet
Цитирай

Здравейте  Hug
Помогнете ми да намеря този филм http://www.imdb.com/title/tt0260217/
Намирам го само в лапаче , но няма сийд  Rolling Eyes
Благодаря ви   :bouquet:
Ето ти линк,гледам,че има 1 сийдър.
http://bollywoodcentralbg.com/details.php?id=28c08c36bf727bdea6b … b453c8fcb17629b84
Цитирай

kassandra810107 едно голямо благодаря  bouquet Hug
Цитирай

My name is Khan  Crazy
Цитирай

Едно готино филмче с Анушка Шарма и Ранвир Сингх Дами срещу Рики Бахл/ Ladies vs. Ricky Bahl
http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=8fd70c65659e9d1 … 4e82&thanks=1
« Последна редакция: Пон., 14 Май 2012, 14:51 от kassandra810107 »
Цитирай

И още едно  Chalo Ishq Ladaaye/Нека да се влюбим
http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=15a07b8476fa200 … 8a44c77aa97958506

Play Thumb

http://youtu.be/kLravVi3JEs
Цитирай

PartyЗдравейте фенове на хиндито....ето и едно телугу филмче от мен Love
   smile3521 smile3521 smile3521  дано ви хареса Mr Perfect     А това е друго филмче It's My Love Story (2011)

« Последна редакция: Ср., 16 Май 2012, 20:07 от kriis97 »
Цитирай

Здравейте, мацки!
Преди два дни изгледах It's my love story и много ми хареса. Ще започна да ровя и за филмчета на телугу.
Дами срещу Рики Бахл/ Ladies vs. Ricky Bahl - препоръчвам го, този тандем имат страхотно излъчване, но все пак аз съм пристрастна - Анушка Шарма ми е любимка.
Касандричка - имаш нова лентичка с Шаки и Анушка. Да не бе да съм пропуснала нещо?!  Thinking
Цитирай

Гери,нищо не си пропуснала това е от една тяхна реклама.Мисля,че рекламират някоя марка дрехи имат дори и фотосесия.
Цитирай

Ей значи, така се надявах да е некой нов филм с тях.  Whistling
Цитирай

Гери незнам дали си ги гледала,но това са другите 2 филмчета на Анушка.
http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=fc9a7cc28c2e08b … 567c50829f5148a98 Badmaash Company/Лоша компания (Приятели и компания)

http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=a0e6c939a2a95c5 … 01efb6323aad4737d Patiala House/ Дом Патиала
Цитирай

Гери,нищо не си пропуснала това е от една тяхна реклама.Мисля,че рекламират някоя марка дрехи имат дори и фотосесия.

Здравейте newsm03 Шах и Анушка са рекламните лица на бижутата Gitanjali

Ето и още едно две филмчета от мен които гледах и ми допаднаха...Kahaani,The Dirty Pictures,Panjaa
Цитирай

Чудесно просто! Тая Анушка ми е много чаровна, просто невероятна.
Та да попитам за нещо интересно със симпатягата тук -    Akshay Kumar? Гледах го в Full house и не останах впечатлена, но тук с Анушка ми се стори много симпатичен и чаровен. Сега като се замисля Шаки ка изглеждаше до нея в Двойка създадена от Бога, пък ние пак видяхме Бог в него, има нещо определено. Wink
Цитирай

Едно поздравче
Play Thumb

http://youtu.be/14SZOff9Vp4
http://www.dailymotion.com/video/x7sw91_romantic-song-udit-naray … sic?search_algo=1
Цитирай

Play Thumb

http://youtu.be/Dl9gX8qbJD8
Цитирай

Play Thumb

http://youtu.be/Annaq-3PUJ8
Цитирай

Play Thumb

http://youtu.be/kfLP_YIpS4I
Цитирай

Play Thumb

http://youtu.be/tRAPPUEFa4k
« Последна редакция: Пет., 01 Юни 2012, 04:36 от kassandra810107 »
Цитирай

Play Thumb

http://youtu.be/J7VwuhmoRP4
Цитирай

Play Thumb

http://youtu.be/1we6-6JCU4U
Цитирай

Препоръчвам ето този невероятен филм.Рани и Амит джи са страхотни.
http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=5766300f0f7821d … eef688f22442055a6
« Последна редакция: Пон., 04 Юни 2012, 17:06 от kassandra810107 »
Цитирай

Препоръчвам ето този невероятен филм.Рани и Амит джи са страхотни.
http://bollywoodcentralbg.com/details.php?id=5766300f0f7821df796 … eef688f22442055a6

Нищо не излиза,дава някаква грешка Rolling Eyes
Цитирай

Това е линк за филма,но не знам какъв е проблема,че ти излиза грешка.Пак ще го сложа ако и отново излиза грешка потърси го в каталога на тракера http://www.bollywoodcentralbg.com/forum.php?action=viewtopic&topicid=185
 Филмчето е Black/Черно с Рани Мукерджи и Амитаб Бачан.
http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=5766300f0f7821d … eef688f22442055a6

П.п. При мен линковете се отварят няма проблем
« Последна редакция: Пон., 04 Юни 2012, 17:07 от kassandra810107 »
Цитирай

Това е линк за филма,но не знам какъв е проблема,че ти излиза грешка.Пак ще го сложа ако и отново излиза грешка потърси го в каталога на тракера http://bollywoodcentralbg.com/forum.php?action=viewtopic&topicid=185
 Филмчето е Black/Черно с Рани Мукерджи и Амитаб Бачан.
http://bollywoodcentralbg.com/details.php?id=5766300f0f7821df796 … eef688f22442055a6

П.п. При мен линковете се отварят няма проблем

Мерси,ще го потърся по име Laughing
Цитирай

Пробвай пак само ,че от моите постове,не от цитата защото редактирах линка.
« Последна редакция: Пон., 04 Юни 2012, 17:46 от kassandra810107 »
Цитирай

Play Thumb

Момичета можете ли да ми кажете това от кой филм ? Голяма фенка съм на Аишавериа Рай, но този не съм го гледала.
Цитирай

http://en.wikipedia.org/wiki/Kajra_Re
Цитирай

Play Thumb

Момичета можете ли да ми кажете това от кой филм ? Голяма фенка съм на Аишавериа Рай, но този не съм го гледала.
Това е филма  Bunti aur Bubli/ Бънти и Бъбли,но Айшвария е само гост изпълнител и участва само в  клипа на тази песен.Артистите които участват са Рани Мукерджи Абишек Баччан Амитаб Баччан.
http://zamunda.net/details.php?id=97588
http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=a43afa3e8f4e09a … 59be4bb86bd451b8b
« Последна редакция: Четв., 07 Юни 2012, 15:23 от kassandra810107 »
Цитирай

току що се регистрирах в сайта защото искам да ви питам нещо, спряха ми сръбския канал pink plus където си гледах инд.сериал мала невеста(balika vadhu) опитах се да ги намеря със сръбски субт. но удрях на камък, ако някой знае нещо нека да напише,поне да знам дали да продължавам да търся или да спра.предварително благодаря Smile
Цитирай