Индийски филми - тема 2

  • 219 590
  • 562
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 483
Ми той само Дикола го сийдва, нищо чудно, че ти е бавен. Не съм го теглила от там, не мога да помогна със сийд.  bouquet

# 61
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Аз съм упорита,не се отказвам. Wink
Ще чакам до последно.

# 62
  • Мнения: 0
Хей,къде сте ?На скоро гледах 2 филма.Ама филми ви казвам страхотни Hug


Първият Gangster с Кангана И Шиней Ахуджа.Много Много хубав филм.За живота на гангстер и  жената направила грешката да се влюби в него.


Вторият Woh Lamhe Отнова с Кангана и Шиней.Обачеее този ми грабна сърцето.Толква стойностен филм.Покъртителна история.И най-интересното е,че филмът е по-действителен случай. Heart Eyes

За сега толкова след малко се каня да гледам Baabul с Рани И Салман,дано не ми излязът криви сметките с гледането  Joy   


Hug

# 63
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте момичета.
След дъъъълго чакане, най-накрая успях да гледам Om Shanty om. Grinning
Доволна и щастлива съм. Mr. Green
След него веднага се прехвърлих на Dhoom, който страшно ми
хареса и се чудя как съм го пропускала досега.
Днес ще се отдам на 2-та част.

# 64
  • Мнения: 1
GrinningЗдравейте девойчици....реших да хвърля и аз едно оченце тук...четях ви от известно време  Laughingта реших и аз да се впиша.Някой ме познават ,други не,но ще ми бъде приятно да се включвам от време на време и аз при вас Winkстига да ме искате..Ани,тези филчета съм ги гледала  Laughingи що ли си мисля ,че аз ти ги препоръчах newsm78...Специални поздрави на Нинка-Мечката Grinning..Между другото благодарско на администраторът поддържащ тази тема... newsm10Така хиндито ще намери повече съмишленици и у нас newsm74Лека вечер на всички ви...и до нови срещи

# 65
# 66
  • Мнения: 0
Ани,тези филчета съм ги гледала  Laughingи що ли си мисля ,че аз ти ги препоръчах newsm78...


За което ще ти бъда благодарна мнооооого дълго време.  bouquet Страхотни са  Heart Eyes
На скоро гледах U Me Aur Hum(2008)  С Каджол и Аджай Девган,тежка драма която в някои моменти ми напомняше на друг филм американски. ''Тетрадката"

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте и поздравления за хубавата тема!!!
Ето още едно филмче:



Jab We Met (2007)

Линкове:
-  Zamunda
-  IMDb
-  YouTube

Филмчето е страхотно, умно направено и  лови  вниманието до самия край, а края е много хитър.. Simple Smile  
Тази година май успях да наваксам с индийските, последната опция е целите филми в YouTube с английски субтитри Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 11:47 от Aldebaran_αTau

# 68
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Изглежда интересно филмче, ще го гледам. Wink

# 69
  • Мнения: 1
Rolling EyesЗдравейте и от мен девойки...ето малко от моите любими филмчета ,заслужават си всяка една минута и всяка една пролята сълза.....Waqt:The Race Against Time (2005),Hum Tum,Kal Ho Na Ho,Veer Zaara,Babuul,Fanaa,Madrassapatinam,Murder 1,2,Gangster,Woh Lamhe,Angel,Hayy Baby,Dostana,Aap ka Surror,Jannat,Baghban,Salaam e ishg,Kabhi Alvida Naa khena,Kabhi Khushi Kabhi Gham,Salaam namaste,Hum aapke dil mein rethe hain,Jaan e man,Lajja.... Heart Eyesхайде стига за сега..ако не сте гледали поне един от тях..горещео ви ги препоръчвам...очаквайте продължение newsm10 newsm10

# 70
  • Мнения: 1
Честита Нова година на всички..бъдете живи и здрави ..много щастливи / newsm78но къде сте всички/тази тема не е мръднала Naughty
Искам да ви препоръчам едно много романтично филмче,което изгледах ,не е типично хинди а тамилско, но много ми хареса Engeyum Kadhal (2011) newsm10 txtloves


# 71
  • Мнения: 3 483
Честита Нова Година и от мен! Да сте всички много здрави, щастливи, спокойни!  bouquet

Като сте на тамилска вълна, гледайте Мадрасапатинам с Ария (ах, тези очи Crazy). Самият филм е много силен, много.
Аз изгледах Ра 1 най-сетне. Ми честно да си кажа, впечатли ме само ролята на Арджун Рампал (само мой си е #2gunfire Joy).

# 72
  • Мнения: 0
За много години,Дълги,Здрави и Щастливи Hug
Много филми изгледах за времето в което не съм писала,но ще напиша тия който ми направиха  по-голямо впечатление Sunglasses
 "Golmaal 2", и "Golmaal 3" с Аджай Девган и Карина Капур и други добри актьори.Мнооооого луди комедий.Така не помня кога за последно съм се смяла  Joy
 "Кaminey", добър филм с Шахид Капур и Приянка Чопра ,"Kambakkht Ishq" романтична комедия с Каринчето Капур и Акшай Кумар.Хареса ми много въпреки,че не съм фен на Акшай  Peace
"Mausam"  Peace Филм за любов и война Шахид Капур и Сонам Капур/Сонам не ми хареса/ Naughty
"Desi Boyz"  Супер разтоварващо филмче с Джон и Акшай
И шедьовъра на Годината 2011 Don 2 Страхотен филм с много екшън.добра стратегия и мъдрости от страна на нашият Любимец Шарук Кхан.Филм достоен за Холивуд  Heart Eyes
До следващият път.Успех на всички   bouquet Ето го тук http://www.bollywoodcentralbg.com/details.php?id=c2bfb3f2142c6a4 … d2bc57eb2899802d5



Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 15:22 от ani_be

# 73
  • Мнения: 3 483
Аз лично ще го изчакам на хубаво качество с превод на Вещиците (ако го превеждат те)

# 74
  • Мнения: 0
Black
Страхотен филм.Каква човешка драма и огромна воля за борба
срещу несправетливоста на живота.
С Рани Мукерджи и сър Амитаб Бачан

Общи условия

Активация на акаунт