Индийски филми - тема 2

  • 219 567
  • 562
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Благодаря от сърце Simple Smile

# 106
  • Мнения: 0
Здравей те на всички голяма фенка съм на хинди филмите ще ми бъде много интересно ще ви следя с интерес.Фенка съм на звездата Шахид Heart Eyes затова ще предложа последния му филм Mausam история за една истинска любов

# 107
  • Мнения: 115
Кажолитка, виждам, че си фен на KAJOL, както и аз. Би ли препоръчала някой и друг филм с нея.  Simple Smile

# 108
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
gery_dobreva, виж филмографията й. Wink

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%B … D1.84.D0.B8.D1.8F

# 109
  • Мнения: 0
Ще предложа Гери с удоволствие КАЖОЛИТКА БОНБОНИТКА  Hug Heart Eyes

на първо място незабравимия филм Dilwale Dulhania Le Jayenge с Шахрук

на второ    Kabhi Khushi Kabhie Gham много хубав филм и пак с Шахрук

U me aur hum много трогателна история с Аджай

Fanaa-с Амир голямо завръщане на Кажол след  5 година веднага актриса на 2006

и последното и попълнение с Шахрук My Name Is Khan 2010 и от 2010 много интересна история
We Are Family 2010 страхотен филм не е за испускане Shocked

дамо да съм ти била полезна Гери Wink

# 110
  • Мнения: 115
Ще предложа Гери с удоволствие КАЖОЛИТКА БОНБОНИТКА  Hug Heart Eyes

на първо място незабравимия филм Dilwale Dulhania Le Jayenge с Шахрук

на второ    Kabhi Khushi Kabhie Gham много хубав филм и пак с Шахрук

U me aur hum много трогателна история с Аджай

Fanaa-с Амир голямо завръщане на Кажол след  5 година веднага актриса на 2006

и последното и попълнение с Шахрук My Name Is Khan 2010 и от 2010 много интересна история
We Are Family 2010 страхотен филм не е за испускане Shocked

дамо да съм ти била полезна Гери Wink
Много благодаря, но от тези съм пропуснала само - U me aur hum.  Но тази грешка ще бъде поправена много скоро.  Flutter Иначе We are family и My name is Khan са ми в списъка с любими филми.

# 111
  • Мнения: 0
Да споделя търся си някой хинди филм да гледам ама уви не си харесах и една моя приятелка ми предложи два филма но не хинди а телуглу останах очарована бяха страхотни сюжет музика добра актиорска игра но досега не бях гледала телуглу Shocked

първият е Ek Niranjan 2009 с известия актиор Prabhas голям сладур иначе Heart Eyes


вторият също с Prabhas :oops:Darling 2010 гледайте нещо малко по различно от хиндито няма да съжелавате

# 112
  • Мнения: 0
Ани,тези филчета съм ги гледала  Laughingи що ли си мисля ,че аз ти ги препоръчах newsm78...


За което ще ти бъда благодарна мнооооого дълго време.  bouquet Страхотни са  Heart Eyes

На скоро гледах U Me Aur Hum(2008)  С Каджол и Аджай Девган,тежка драма която в някои моменти ми напомняше на друг филм американски. ''Тетрадката"



Гери,няма да съжеляваш.U Me Aur Hum(2008) е страхотен  Hug мен много силно ме граба,а все пак Каджол е там Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 115
U Me Aur Hum - веднага тегля.
Привършвайки /мисля/ с Шаки /никак не ми се иска да свършва маратона/ се замислих той дали ще снима тази година нещо?  Thinking

# 114
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Привършвайки /мисля/ с Шаки /никак не ми се иска да свършва маратона/ се замислих той дали ще снима тази година нещо?  Thinking[/b][/i][/color]
През 2013 година ако не бъркам, чакаме Doom 3 с негово участие. Peace

# 115
  • Мнения: 115
О, идеално! Тъкмо уикенда изгледах двата Don и се чудех няма ли да направят една трета част да съберат Приянка и Шаки.  Whistling

# 116
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Гери, това не е Don, а Doom.

# 117
  • Мнения: 115
Гери, това не е Don, а Doom.
ей ся ме разби  ooooh! а аз мислех, че съм изгледала всичко. Laughing Laughing

# 118
  • Хасково
  • Мнения: 990
Ето това се очаква тази година с Шахи.





Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 14:22 от kassandra810107

# 119
  • Мнения: 115
Оооо, Касандричка, пътеводна светлина моя, благодарим много.  Hug
Анушка много ми харесва. А как ще се къзва тва чудо.

Общи условия

Активация на акаунт