Индийски филми - тема 2

  • 219 568
  • 562
  •   1
Отговори
# 120
  • Хасково
  • Мнения: 990
Все още няма упоменато заглавие,но се очаква да излезе за празника Дивали,който тази година е от 13.11. до 17.11 2012. Така ,че ще го очакваме тогава.

P.S.Май има заглавие London Ishq,но не съм много сигурна.

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 14:49 от kassandra810107

# 121
  • Мнения: 115
И аз така разбрах като се поразрових. Само че пишеше, че той тази година ще изкара 3 филма, а за другите два нищо не намерих.  Whistling

# 122
  • Мнения: 115
Касандричка, кой е този филм , който добави в подписчето, диър? Този актьор е особено сексапилен.

# 123
  • Хасково
  • Мнения: 990
Това е от Джодха и Акбар(Jodhaa Akbar),бях ти сложила линкче и за него ама явно не си го гледала.Това са Ритик Рошан и Айшвария Рай.

# 124
  • Мнения: 115
Това е от Джодха и Акбар(Jodhaa Akbar),бях ти сложила линкче и за него ама явно не си го гледала.Това са Ритик Рошан и Айшвария Рай.
Изтеглен е значи, остава да го почна.  Whistling

# 125
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
И аз така разбрах като се поразрових. Само че пишеше, че той тази година ще изкара 3 филма, а за другите два нищо не намерих.  Whistling
Цели три - браво! Flutter



 Heart Eyes

# 126
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325



 kiss kiss kiss

Леле, намерих в Ютуб SRK - Living with a Superstar, много интересно, гледайте . Peace
Това са предавания за него.

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 19:21 от zisska

# 127
  • Мнения: 0




 Heart Eyes
[/quote]

Добро утро и от мен.В нашето семейство всички сме фенове на този феноменален актьор,но за съжаление не винаги ни остава време да се наслаждаваме на великолепната му актьорска игра.Много ми харесва клипчето,но като чели несъм гледала този филм.Бихтели ми изпратили линк към него.

# 128
  • Мнения: 115
Дивайн, филмчето се казва - Dulha mil gaya. Peace

# 129
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Дивайн, филмчето се казва - Dulha mil gaya. Peace
Филмчето е много свежо, а Шарук е прекрасен. Heart Eyes

# 130
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моми4ета, искам помощ как да съхраня торентите активни  ,защото ще преинсталвам компа и след като ме скастриха,4е трябва непрекъснато да сийдвам в тракерите,а не да си тегля по 10 филма на ден, умувам ,след като си пусна пак програмата за теглене, дали ще мога да ги активирам и как става?

# 131
# 132
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325



 Party

# 133
  • Мнения: 1
newsm51 Здраве желаем на всички фенчета на Bollywood.Някой тук иска нещо смислено с Каджолитка Grinning...Hum Aapke Dil Mein Rehte Hain Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 115
kriis97, къде го има този филм, аз търсих и нищо не намерих. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт