Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

София

Мами моля ви кажете с какво да си мажа гърдите, че направо  #Crazy #Crazy #Crazy толкова много ме сърбят даже и самите зърна. Не понасям сутиен и нищо върху тях. Моля ви дайте съвт с какво да ги мажа. Предварително благодаря.
Цитирай

Дефламол или Гармастан.
Цитирай

И мен започнаха да ме сърбят много сериозно преди 2 седмици може би.Не обърнах кой знае какво внимание и се оказа че ми се  е появила мъничка стрия на едната гърда и от седмица ги мажа с крема против стрии ,който слагам на корема.От тогава сърбежа изчезна.
Цитирай

Шумен

С крема против стрии който ползваш или "Пантогел"
Цитирай

София

Аз за мой късмет още нямам нито една стрия  #2gunfire дано така е до края. Ще опитам да се мажа и дано да не ме сърбят. Знаете ли колко е гадно човека седи срещу мен, а аз искам да се почеша и  smile3511 УЖАС. Мерси мами дано спрат тези сърбежи.
Цитирай

София

От Гармастана почват да сърбят още повече, поне при мен беше така, но това помогна, защото загрубяха зърната и после нямаше рани и рагади.
Цитирай

София

Не знам как ще го приемеш, но ето го моя съвет - мажи се със свинска мас (пречистена, домашна) и няма да имаш проблеми!
Цитирай

София

Това за маста го знам, но няма от каде да си намеря чиста свинска мас  Crying or Very sad. Иначе няма проблем, само да има от каде да взема.
Цитирай

София

Извинявай, не се сърди, но реших да ти обърна внимание върху следното:
ако не понасяш сутиен, но си решила да кърмиш след това ще ти бъде задължително да го носиш денонощно, за да не ти слиза кърмата /изтича/. Другото, което знам е, че по време на бременността също е хубаво да го носиш денонощно, защото гърдите се развалят по време на бременността, а не по време на кърмене.
Цитирай

София

Извинявай, не се сърди, но реших да ти обърна внимание върху следното:
ако не понасяш сутиен, но си решила да кърмиш след това ще ти бъде задължително да го носиш денонощно, за да не ти слиза кърмата /изтича/. Другото, което знам е, че по време на бременността също е хубаво да го носиш денонощно, защото гърдите се развалят по време на бременността, а не по време на кърмене.
Цитирай

софия

мажи си гърдите, корема, бедрата с крем против стрии дори да нямаш такива- те се появяват при свиване,не толкова при разтягане на кожата. Зърната си мажи с гармастан, казват,че дефламола върши същата работа,но не съм го пробвала. По-добре не си мажи мас,защото запушва порите-това е било най-доброто,когато не е имало хубави мазила като в днешно време- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО носи сутиен,иначе ще ти увиснат гърдите

това са моите съвети-успех
Цитирай

Своге

Аз ги мазах с Гармастан от 8 месец и съм доволна.
Цитирай

NL

Хммм,наистина ли трябва да се носи сутиен и през ноща за да не увисват гърдите..Ох аз моите гърди много си ги харесвам и няма да преживея Naughty ако ми излязат стрий или виснат #Cussing out
Цитирай

Sofia

Аз и двата пъти се мажех с крема за гърди на Чико и нито ме сърбяха,нито имах проблеми  Smile
Цитирай

софия

Цитат
author=megan79 link=topic=61734.msg1125061#msg1125061 date=1135258589]
Хммм,наистина ли трябва да се носи сутиен и през ноща за да не увисват гърдите..Ох аз моите гърди много си ги харесвам и няма да преживея Naughty ако ми излязат стрий или виснат #Cussing out

ами за съжаление наистина-неудобно е,но се свиква-по-добре от увиснали гърди Smile за през нощта ти препоръчвам безшевен сутиен
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора