Проблем с очите

  • 1 436
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 356
Боби има в едното око като одрано.Точно под зеницата.
Изглежда като одрано стъкло.
Педито беше така Shocked
Някой има ли идея какво може да е.

# 1
  • Мнения: 1 089
Не знам дали става въпрос за същото, но когато Виктория беше на около 4-5 месеца в едното оченце се появяваше нещо, което приличаше на прозрачна люспица. водихме я на очен лекар, казаха че все още оченцата им се оформят и няма проблем. Сега няма нищо. Изчезна от само себе си. Ако не сълзи, не събира секретче, не се зачервява ни казаха, че няма проблем.

# 2
  • Мнения: 1 942
Здравей:)

Мисля, че и моя племеник имаше такова. Ама преди 10 години беше Simple Smile и между другото и той се казва Боби:) Казаха че се е одрал докато си е мятал ръчичките. Очето не се зачерви и постепено изчезна. Знам обаче, че на по-голямо дете при одрано оче се слагаха капки. Така че хайде върви да ви види детски офталмолог. Само спокойно, не е нещо ужасно сериозно. Успех   bouquet

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 877
И синът ми имаше нещо подобно и доста ни бяха наплашили с едни страховити диагнози но се оказа нещо безобидно. За всеки случай идете на очен лекар. Най-добрите дестки очни лекари са в Медицинска академия.
Успех!

# 4
  • Мнения: 7 640
Боби има в едното око като одрано.Точно под зеницата.
Изглежда като одрано стъкло.
Педито беше така Shocked
Някой има ли идея какво може да е.
окото червено ли е, сълзи ли? Драскотината на едно място ли седи и на светлина под ъгъл ли я виждаш? Под зеницата или на "бялото" на окото?

# 5
  • Мнения: 3 356
Нито е червено,нито сълзи.драскотината се вижда само под особен ъгъл.Под зеницата е,но май има и на бялото.И като че ли се е увеличила,но не съм сигурна.

# 6
  • Мнения: 7 640
звучи като раничка на роговицата, макар че тогава окото обикновено е силно раздразнено. Трябва да ви види очен, да не стане беля. Айде и да пишеш после!

Общи условия

Активация на акаунт