Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 739 отговора

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:

https://docs.google.com/document/d/1DGbUd0iBHPWBdykofDE2cmsCdEKi … IOd7t8AZF89o/edit

Нашата библиотека
благодарение на СърБи мЕ кИриЛизАциЯта или Просто Кирилизация  (цък върху картинката)

Другите предложения за заглавия:

ЗИМНИ предложения

... ПРОЛЕТНИ...
Топла пролет, цветни плетки- рокли, потници, жилетки

... ЛЕТНИ...
Плетем, плетем на плажа, че дупето загар да хваща!
Не ни мислете за тетки, щом въртим страхотни плетки!
От жегата не се страхуваме - за нови плетки пак бленуваме!
Бира, куки и R’n'R!
С чипс и бира - плетенето не спира.
На плажа ще сме първи кипри, с плетен бански, чанта и...още плетки!
Лятно слънце ни напече, в потничета ни облече
*** ЕСЕННИ***
*** ТЕМАТИЧНИ***
За Великден ще почина, с куки в лятната градина.
***НЕУТРАЛНИ***
Плетем шалове чудесни с плетеници интересни.
Уникални плетки творим, които с любов да дарим!
Плетки творим и с любов ще ги дарим.

« Последна редакция: Ср., 19 Окт. 2011, 08:32 от big pufana »
Цитирай

Персонално благодаря на Пепито21, за създаденият документ на всички предишни плетачески теми в ГУГЪЛ!  bouquet

Който иска, може да влезе и разглежда със собствената си парола в джимейл!
« Последна редакция: Вт., 18 Окт. 2011, 10:36 от big pufana »
Цитирай

Запис. Да съм първа! Браво, муци, страхотна си! newsm10 newsm51  И ми е топличко.
Цитирай

Е, не мога да не се запиша в тази страхотна тема Smile
Дано се напълни с много сътворени "красоти" в унисон с прекрасните модели.
Цитирай

Привет дами  bouquet
Пуф  Hug благодаря за темата
Цитирай

Привет!
Ей, Пуфански аз ще поръкопляскам, щото има защо - началото на темата е много обнадеждаващо Laughing bouquet Чудесно оформяне!
п.п.Много добре сте си прекарали в Шивачницата, сори че, не можах да отида - дано има втори дубъл:)

Аз имам питанка - как се свива шапка, плетена с рибарски ластик?Или не се свива въобще, а само се завързва? Имам пресен зарибен плетач - иска да си прави шапо, от онези модерните...beannie
Цитирай

п.п.Много добре сте си прекарали в Шивачницата, сори че, не можах да отида - дано има втори дубъл:)
Аз имам питанка - как се свива шапка, плетена с рибарски ластик?Или не се свива въобще, а само се завързва? Имам пресен зарибен плетач - иска да си прави шапо, от онези модерните...beannie

Миси, за похвалите за темичката, момичета!  bouquet Радвам се, че Ви хареса. Шареничка се получи ...

Пилич, другият път неизвинени отсъствия - 6 на бр. ще ти пиша.

За шапото, свивай само опаковите от рибарския, така няма да проличи много, много. Успех!
« Последна редакция: Вт., 18 Окт. 2011, 11:04 от big pufana »
Цитирай

Поздравления за страхотно оформената тема на Пуфана  bouquet, действа ми много стоплящо в този студ cold, пожелавам да я изпълним с много красоти.
И за да не е само гол запис, напълно по темата един току що завършен шал за моят младеж, не е нищо особенно, но то за момче няма голям избор, сега ще му заплета и шапка, а после може и да се пробвам с едни ръкавички та да е пълен комплекта.
Цитирай

Здравейте момичета!
След ровене в нета си харесах една шапка, но вече нямам спомен от къде беше.
Може ли някой да ми помогне със схемата или описание?
Цитирай

Здравейте момичета много хубави работи творите. Аз съм толкова начинаещ, че даже и схема да имам няма да знам как да я разчета, а ми се иска такива шапчици да изплета на децата Wink

Малко модерни пилешки шапки за разкош:

Вчера правих опит за първи път на една кука шапка да плета ето това се получи

IMG_2434_ by borixbg, on Flickr

нещо като таке  Thinking то и прежда нямах като ме осени вдъхновението пробвах с разни остатъци Wink
Питането ми е как да следя с колко трябва да се наддава може би да взема една шапка на малката и да меря по нея ли??? Или има някаква логика според обиколката на главата???
Цитирай

записвам се да следя разкошната тема, оформлението и заглавието са СУПЕР точно съм на вълна ръкавички.  big pufana ти си голямо вдъхновение:bouquet:  :bouquet:  bouquet                                                                                                        
« Последна редакция: Вт., 18 Окт. 2011, 11:52 от dadonibi »
Цитирай

Питането ми е как да следя с колко трябва да се наддава може би да взема една шапка на малката и да меря по нея ли??? Или има някаква логика според обиколката на главата???

Има си схеми, мила - ето това са филтрите на всички списания с шапки - харесай си, свали си списанието и УСПЕХ! - http://zhenzhurnaly.com/search/шапки    /копирай линка заедно с шапки! и после пейст в браузъра/  Smile
« Последна редакция: Вт., 18 Окт. 2011, 11:35 от big pufana »
Цитирай

Има си схеми, мила - ето това са филтрите на всички списания с шапки - харесай си, свали си списанието и УСПЕХ! - http://zhenzhurnaly.com/search/шапки    /копирай линка заедно с шапки! и после пейст в браузъра/  Smile
Много благодаря сега ще пробвам, а после надявам се ще показвам резултата Wink
Цитирай

Благодаря за хубавата тема, Пуфи!!!
Цитирай

И аз съм тук. knit
Цитирай

1-14 от 739 отговора
NULL