Детски фотокът

  • 1 630
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,
Наближава първият рожден ден на Таня и взех да се оглеждам за фото с детски кът, където да овековечим събитието  Simple Smile  Бях мернала едно и вчера отидох да проверя какъв точно е детския кът, но за мое голямо разочарование то беше само куп играчки  Sad  Преди е имало и някаква къщичка, но вече я няма  Sad Така че ако можете да ми кажете къде да я заведа малката ще съм ви мнооооооооого благодарна  Simple Smile
Поздрави на всички  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 1 680
провери в Патиланци. Там е весело и можеш да пуснеш децата в малката джунгла а има и фото. Весело посрещане и да ти е жива и здрава малката.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: svetlaa
провери в Патиланци. Там е весело и можеш да пуснеш децата в малката джунгла а има и фото. Весело посрещане и да ти е жива и здрава малката.

Много ти благодаря, обаче това ми е мнооооооого далече  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 331
Здравей

Има една фото на бул. Никола Мушанов, близо до пазара на Красна поляна, там правят много хубави детски снимки - нямат специален кът, но след това ги обработват цифрово на компютър и могат да направят какъвто искаш колаж.
Има изложени примерни снимки.
Не мога да намеря в момента някой стар техен плик от снимки, за да ти кажа точно адреси телефон, но ако ти е удобно на това място и ако се интересуваш, ще ти дам утре повече информация.

# 4
  • Мнения: 8 163
Цитат на: Таралеж
Има една фото на бул. Никола Мушанов, близо до пазара на Красна поляна, там правят много хубави детски снимки...
Не мога да намеря в момента някой стар техен плик от снимки, за да ти кажа точно адреси телефон...

Ние само там правим снимките си, та ето координати:
Красна поляна, ул. "Никола Мушанов" 114 (пряката с ул. "Добротич"),
тел. 920 20 74, GSM 0898 793 509/754
e-mail: leskolor@abv.bg

# 5
  • Мнения: 429
Цитат на: Abadjieva
Цитат на: Таралеж
Има една фото на бул. Никола Мушанов, близо до пазара на Красна поляна, там правят много хубави детски снимки...
Не мога да намеря в момента някой стар техен плик от снимки, за да ти кажа точно адреси телефон...

Ние само там правим снимките си, та ето координати:
Красна поляна, ул. "Никола Мушанов" 114 (пряката с ул. "Добротич"),
тел. 920 20 74, GSM 0898 793 509/754
e-mail: leskolor@abv.bg


И ние там , страхотни снимки правят !!!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря ви много!
Още в понеделник ще отида да видя какво предлагат  Simple Smile

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Цитат на: jutoo
Благодаря ви много!
Още в понеделник ще отида да видя какво предлагат  Simple Smile


Отиде ли? Видя ли? Снима ли? Разбра ли?
 Понеже и мен ме вълнува темата, ще ти бъда благодарна , ако внесеш малко новини Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Рождения ден е в понеделник /другия/ така че ще докладвам направо с готовите снимки  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
Вчера се снимахме във фотото - обаче не това в Красна поляна, ами на Щросмайер /от Красна поляна ни казаха, че другото им студио е по-голямо и има по-голям избор на декори и фонове/
Снимките станаха страхотни.
Можете да ги видите
http://community.webshots.com/album/196305272IzxsRC

# 10
  • Мнения: 8 163
Браво! Наистина прексрасни снимки на малката госпойца! Да ви грее и занапред това слънчице!

Общи условия

Активация на акаунт