Момичета погледнете

  • 2 028
  • 15
  •   1
Отговори
ми графиката.Дали съм в ову?Цикъла ми е около 30 дни.

# 1
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравей мила, според мен определено овулацията ти е била вчера или предния ден. Знам, че температурата се покачва един ден след ову-то. Работихте ли по въпроса предните дни?

# 2
Цитат на: Zuzi
Здравей мила, според мен определено овулацията ти е била вчера или предния ден. Знам, че температурата се покачва един ден след ову-то. Работихте ли по въпроса предните дни?

 Вчера вечерта,работих ме Embarassed .Дали не е било късно?С поза "ездачка",забременявали се Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 3
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ако не си с обърната матка позата няма значение. Щом сте работили снощи значи трябва да е станало. А преди това последно кога пробвахте? Как е цервикалната слуз?

# 4
  • тук-там
  • Мнения: 5 665
Забременява се във всякаква поза, мила. А и яйцеклетката живее горе-долу по 12 часа, не вярвам да е било късно. Най-много да сте направили момченце  Laughing , защото мъжките хромозоми са по-бързи от женските и при наличието вече на отделена яйцеклетка нищо чудно да са сигнали първи до нея.

# 5
Цитат на: Zuzi
Ако не си с обърната матка позата няма значение. Щом сте работили снощи значи трябва да е станало. А преди това последно кога пробвахте? Как е цервикалната слуз?

 Последното е около 7 дни.Имах и за втори пат слуз този месец.Първият път е при първото покачване на БТ,а втория път е тия дни,но пак около покачване наБТ.Първият път слузта беше по прозрачна,а този път-обилна,но не толкова прозрачна. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 811
Простете, че се намесвам, но съм сигурна, че цитираната поза и обърнатата матка взети заедно не изключват забременяване. Имам 6 -годишен пример вкъщи.
Пожелавам на всички много радости.
Успех

# 7
  • София
  • Мнения: 3 648
Според мен увото е било на 13-ти. Дано не сте изпуснали момента. Въобще от 11 до покачване над 37 гр. действайте всеки ден! Твоята уво явно е на 14 ден.

# 8
  • Мнения: 697
За мен ову-то е на 15ти ден. Утре ще видим и ФФ какво мислят. Ако съм права ще ти дадат линия.

# 9
Цитат на: mimitarnovo
За мен ову-то е на 15ти ден. Утре ще видим и ФФ какво мислят. Ако съм права ще ти дадат линия.

 Благодаря ти Мими,дано си права.
Какво става с теб ,като ти гледам графиката си мисля,че скоро ще ни зарадваш с радостната новина. Wink

# 10
  • Мнения: 4 399
Според графиката ти е сигурно Че си овулирала. Това което не е сигурно е кога тоЧно. Според мен имаш равни шансове О да е била на 14, 15 или 16 ден, но в този слуЧай е много трудно да се каже. Не си ли ползвала тест за О? Не си ли усетила по някакъв наЧин овуто?
Каквото и да ти покаже FF, то не е задължително да е вярно. На мен този месец ми показва  1 ден по-късно, защото температурата ми се вдигна на втория ден след О. А това е 100% сигурно защото овуто ми беше потвърдено с ултразвук, който е много по-тоЧен метод от температурния. Освен това в деня на О за малко не ревнах от болки. Те бяха тоЧно в този яйЧник в който беше и фоликула. Бях абсолютно сигурна Че това е О и без мониторинг, но той потвъди същото. На следващия ден нямах абсолютно никакви болки веЧе. Просто не можех да повярвам Че състоянието ми се е променило толкова бързо. Чак на втория ден след О температурата ми се покаЧи с 0.45°С, което е най-голямото покаЧване което някога съм измервала. Но по тази приЧина FF ми определя сега овуто с 1 ден закъснение. При тебе има известни повишения и преди 16. ден и затова си мисля Че всиЧко е възможно. Съвсем не е задължително най-голямото повишение да е на първия ден. Възможно е и т. нар. бавно покаЧване.
Стига обаЧе с теорията, спри да го мислиш сега, каквото сте направили, сте го направили и не можеш да го промениш. Важното е Че О то е минала и веЧе няма никакво знаЧение кога. СЕга Чакаме хубавите новини от теста! Grinning

# 11
  • Мнения: 697
Стефи ама много познавам Simple Smile Сега стискам палци да е станало.
А при мен темп вече замина надолу и лелка ще се появи скоро.

# 12
Цитат на: Vjara
Според графиката ти е сигурно Че си овулирала. Това което не е сигурно е кога тоЧно. Според мен имаш равни шансове О да е била на 14, 15 или 16 ден, но в този слуЧай е много трудно да се каже. Не си ли ползвала тест за О? Не си ли усетила по някакъв наЧин овуто?
Каквото и да ти покаже FF, то не е задължително да е вярно. На мен този месец ми показва  1 ден по-късно, защото температурата ми се вдигна на втория ден след О. А това е 100% сигурно защото овуто ми беше потвърдено с ултразвук, който е много по-тоЧен метод от температурния. Освен това в деня на О за малко не ревнах от болки. Те бяха тоЧно в този яйЧник в който беше и фоликула. Бях абсолютно сигурна Че това е О и без мониторинг, но той потвъди същото. На следващия ден нямах абсолютно никакви болки веЧе. Просто не можех да повярвам Че състоянието ми се е променило толкова бързо. Чак на втория ден след О температурата ми се покаЧи с 0.45°С, което е най-голямото покаЧване което някога съм измервала. Но по тази приЧина FF ми определя сега овуто с 1 ден закъснение. При тебе има известни повишения и преди 16. ден и затова си мисля Че всиЧко е възможно. Съвсем не е задължително най-голямото повишение да е на първия ден. Възможно е и т. нар. бавно покаЧване.
Стига обаЧе с теорията, спри да го мислиш сега, каквото сте направили, сте го направили и не можеш да го промениш. Важното е Че О то е минала и веЧе няма никакво знаЧение кога. СЕга Чакаме хубавите новини от теста! Grinning

 Имах болки но и в двата яйчника около 15,16 ден.Сигурно се дължат на Ову и Клостилбегита.А интересното е ,че от днес гърдите ми станаха по стегнали и леко болезнени.Това сигурно е признак,че ми е минала Ову.
 И аз мисля да не се отдавам на разни внушения,че може да е стамало.Въоръжила съм се с чакащо търпение.Благодаря ти за помощта мила. Grinning

# 13
Цитат на: mimitarnovo
Стефи ама много познавам Simple Smile Сега стискам палци да е станало.
А при мен темп вече замина надолу и лелка ще се появи скоро.

 Мими,страхотна точност.ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!!!! Sunglasses
 А ти не се отчайвай.Сега поне знаеш със сигурност,че имаш ову.Пък понякога стават и чудеса.......знае ли човек?

# 14
  • Мнения: 2 641
Ei ama kakvi slozni izchislenia pravite. S tezi grafiki, sluz, temperatura i t.n. Na men lekarkata mi kaza che stavalo mezdu 12 i 18 den sled nachaloto na menstruaciata. Pravihme go tochno na 12 i 18 den kato si misleh che nisto ne e stanalo a to zve che stana  Grinning
 I ako dalgo vreme nestava tarsete lekarska pomost, nastoiavaite za izsledvania stoto iavno ima problem i samo s iskane nestava.


Общи условия

Активация на акаунт