Гинеколог в Люлин?

  • 1 542
  • 7
  •   1
Отговори
Дами, моля ви дайте ми информация за добър гинеколог в Люлин /предпочитам да е жена/.Много ще съм ви благодарна...

# 1
  • Мнения: 554
Здравей!
Моя приятелка ходи при доктор Бедринова в поликлиниката в девета част, не си спомням кой номер беше поликлиниката, май 12ДКЦ, но не съм сигурна.
Аз също ходих веднъж за консултация и останах доволна, също така има много пациенти, което е показателно, че е добърспециалист
 телефонът е 9276002, втрешен 256

# 2
  • Мнения: 730
Напълно подкрепям предходното мнение!Д-р Бедринова за мен е перфектен специалист,много възпитана и лъчезарна!Горещо я препоръчвам.Успех!

# 3
др.Зандева във същата поликлиника в обратната смяна на др.Бедринова и двете са много добри

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 18:22 от Vivi

# 4
  Аз препоръчвам д-р Цандева защото тя е следила и двете мои бремености и съм   много доволна от нея.Внимателна и много мила.Работи в 12-та поликлиника.  bouquet

# 5
Благодаря Ви момичета че се отзовахте със съвети.

# 6
  • Мнения: 733
Аз ти препоръчвам д-р Евтимова от център Медива, работи със здравната каса и невероятно любезен и внимателен човек. Ако не беше тя сега нямаше да сам бебчо в корема. Ако искаш мога да ти дам нейни координати, но в Медива всички я познават.

# 7
  • Мнения: 94
Др.Желева,много добра!
Работи в Превент в Люлин 2.Ако искаш повече инфо и тел.пиши на лични.

Общи условия

Активация на акаунт